Kwestia Kultury

W Patronite od 19.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 870

Liczba Patronów: 1310

Zostań Patronem
6 patronów
370 miesięcznie
2 660 łącznie

Pasek (mamy nadzieję, że pełen) nadziei

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To nawet w połowie nie pozwoli nam na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem stowarzyszenia, ale ten pasek będzie wypełniać się trzykrotnie szybciej niż poniższy, więc prędzej zrobi nam się miło, gdy nań spojrzymy. Ponadto gdyby okazało się, że nikt nam nic nie wpłacił i sami złożymy się po cztery ziko, to wypełnimy prawie w połowie i nie będzie przypału, gdy ktoś wejdzie zobaczyć, jak nam idzie.

Pasek nieopłacania KK z własnej kieszeni

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Prowadzona przez nas działalność zawiera w sobie wiele kosztów związanych z formalnym prowadzeniem stowarzyszenia czy realizacją projektów artystycznych. Wymaga opłacenia nie tylko kartridży papieru czy ryzów tuszu, ale i witryny internetowej, transportu albo wynajmu sali na próby, a przede wszystkim konta bankowego i biura księgowego (którego koszt jest tym większy, im więcej robimy, ale nawet 30-dniowe obserwowanie schnącej farby wyniesie nas 219 złotych – jest to bowiem minimalna miesięczna opłata).


Okej, okej. Co zrobić, gdyby okazało się, że i ten pasek został już wypełniony? Czy wpływ pieniędzy od Patronów Kultury przekraczający 300 złotych miesięcznie sprawi, że utoniemy w pieniądzach? Niestety nie możemy tego obiecać 🏊 Możemy natomiast obiecać, że każdy otrzymany bilon przeznaczymy na nasz rozwój – rozwój Kwestii Kultury.

Adopcja 2⁄3 żyrafy

1 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

630 zł

brakuje

A tak serio dbamy o to, by wciąż się rozwijać, więc dołożymy starań, by nie zawieść nikogo z Was!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Filip Slezarczyk
Filip Slezarczyk
Próg: 30 zł
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
Próg: 20 zł
Iza Domogała
Iza Domogała
Próg: 50 zł
Kajetan Domogała
Kajetan Domogała
Próg: 20 zł
Jakub Matan
Jakub Matan
Próg: 50 zł