Avatar użytkownika

Laura Kielińska

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dyszka to tubka farby, a u mnie schodzi ich wiele, jestem Ci bardzo wdzięczna!

W nagrodę wyślę Ci zdjęcia moich obrazów jeszcze przed publikacją w internecie.
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dwie dyszki to już małe płótno, i kolejny obraz :)

W nagrodę wyślę Ci zdjęcia moich prac studyjnych, których nie publikuję w internecie.
*Zawiera nagrody z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Dziękuję, to już konkretne wsparcie!
Będę mogła pozwolić sobie na pędzle z wyższej półki.

w nagrodę raz do roku wyślę Ci mały obraz mojego autorstwa.
*Zawiera nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! Jesteś prawdziwym Mecenasem Sztuki!
Za taką kwotę mogę kupić duże płótno na których uwielbiam malować.
Wielki szacunek dla Ciebie!

W nagrodę po roku wsparcia wyślę Ci jeden z moich obrazów większego formatu mojego autorstwa.
*Zawiera nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Laura Kielińska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Inspirację do swojej twórczości odnajduję w codzienności, zamieniając ją w sztukę. Ukazuję fragmenty rzeczywistości, a tworząc wykorzystuję proste sytuacje, przedmioty i codzienne miejsca.

Cześć! Nazywam się Laura, jestem młodą artystką, studentką malarstwa na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. Mam jasny plan na to, co chcę robić teraz i w najbliższej przyszłości - moim celem po obronie licencjatu jest, poza zapisaniem się na studia magisterskie i kontynuowaniem swojej artystycznej drogi, podyplomowa nauka na kierunku arterapia. Z własnych doświadczeń oraz naukowej literatury wiem, że sztuka może być wspaniałą pomocą w uporaniu się z trudnymi doświadczeniami, okazją do uspokojenia, wsparciem w byciu tu i teraz. Poza tworzeniem sztuki, marzę o wspieraniu innych z jej pomocą. Jeśli sztuka jest Ci bliska, wspierasz sztukę zaangażowaną społecznie i wierzysz w jej możliwości oddziaływania, a poza tym chciałbyś mieć swój udział we wspieraniu młodych polskich artystów - będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz zostać moim Patronem! Poniżej, znajdziesz więcej informacji o mnie, o tym, jaką sztuką się zajmuję oraz o tym, jakie są moje plany na dalszy rozwój artystyczny i zawodowy.

Sztuką zajmuję się właściwie od zawsze - już jako dziecko uwielbiałam rysować, malować, wyklejać. Ta pasja sprawiła, że już po ukończeniu VI klasy szkoły podstawowej postanowiłam kontynuować naukę w Szkole Plastycznej im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Swój dyplom obroniłam po 6 latach nauki w 2021 roku i zdecydowałam się kontynuować naukę na studiach wyższych na kierunku malarstwo. Droga jaką przeszłam,nauka na kierunkach artystycznych, utwierdziły mnie w przekonaniu, że sztuka jest moim prawdziwym powołaniem i pasją, a nie chwilową fascynacją. Kolejne lata nauki, tworzenia, obcowania ze sztuką sprawiają, że mam rosnący apetyt na więcej! 
 
Artyści, którzy są moją inspiracją to m.in. (wpisz tu). Przechodziłam przez różne etapy tworzenia, eksperymentowałam, szukałam swojego stylu, ale w tej chwili wiem, że to, co daje mi największą radość, to tworzenie w stylu realistycznym. To styl, który może choć obecnie nie tak modny, wymaga nieustannego szlifowania warsztatu, umiejętności dobrego zachowania proporcji, perspektywy, ciągłego samodoskonalenia. I to niesamowicie mnie pociąga! 
 
Cenię tworzenie dla samej radości tworzenia, ale doceniam też możliwości oddziaływania poprzez sztukę - podkreślania ważnych kwestii społecznych, prowokowania do refleksji. Pragnę, aby część moich prac i działań artystycznych skupiała się na istotnych problemach. Z tego pragnienia właśnie powstała w xxx roku wystawa “W oknie”. To był czas lockdownu, zamknięcia w domach. Myślałam wtedy o osobach starszych, które utknęły w swoich domach, odwiedzane przez swoich bliskich jeszcze rzadziej, niż wcześniej lub w ogóle nie odwiedzane. W tamtym czasie duża część z nas doświadczyła tego przykrego uczucia ograniczonych możliwości wyjścia na zewnątrz - uczucia, które towarzyszy starszym nie tylko w czasie pandemii… Wystawa składała się z portretów oprawionych w okienne ramy. Ze względu na ówczesne zamknięcie instytucji kultury, została wywieszona w oknach Domu Kultury, co w moim odczuciu, wzmocniło jej przekaz. 

 

Pragnę pozyskać fundusze na dalszy rozwój artystyczny i zawodowy. W planach mam organizację kolejnych wystaw, udział w konkursach oraz zapisanie się na studia podyplomowe z zakresu arteterapii. Materialne wsparcie pomoże mi w większym stopniu skupić się na tworzeniu - niestety same materiały plastyczne są kosztowane, nie wspominając o organizacji wydarzeń artystycznych, takich jak np. wernisaż. Wszystkim swoim patronom, raz na dwa miesiące, wysyłam podsumowanie mojej pracy i osiągnięć w tym okresie - co konkretnie udało mi się stworzyć, zrobić - tak abyś miał możliwość na bieżąco weryfikować, kogo i w czym wspierasz, a także obserwować mój rozwój artystyczny i zawodowy. Za wszelką chęć wsparcia z góry serdecznie dziękuję! 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Laura Kielińska już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.