Avatar użytkownika

Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt ŁAPA

47
patronów
2 100 
miesięcznie
33 520 
łącznie
47
patronów
2 100 zł 33 520 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
MIŁOŚNIK ZWIERZĄT

Ta mała cegiełka właśnie sprawiła, że jeden pyszczek może nie martwić się o to, czy miseczka będzie napełniona!
Jest nam bardzo miło, że wybrałeś właśnie nas. Codziennie walczymy o zdrowie i lepszy byt tych najsłabszych istot.
Dzięki takim ludziom jak Ty, możemy budować najlepszy azyl dla najbardziej skrzywdzonych przez człowieka zwierząt.

Miło, że jesteś!
10 zł miesięcznie
WSTYDLIWY ŁAPOWICZ

Może dla niektórych to tylko 10 zł, a dla nas to jedna dawka leku dla najstarszych lub najbardziej schorowanych podopiecznych.
W większości przypadków dawka, która ratuję życie.
Staramy się cały czas rozwijać i być ''na czasie'' z najlepszymi metodami leczenia, korzystamy z pomocy weterynaryjnej tak jak wszyscy inni.
Marzymy o tym, żeby kiedyś rozpocząć współpracę z własnym weterynarzem przy naszej siedzibie..
Kto wie, może to właśnie ta dyszka przyczyni się do spełnienia tego marzenia?

Pomagasz nam pomagać dalej!
20 zł miesięcznie
ŁAPOWICZ ZAGLĄDACZ

Za te 20 zł możemy zaszaleć! Zakupić tabletkę na odrobaczenie dla jednego psiaka albo kociaka. Jest to bardzo ważne, aby pilnować terminów odrobaczania zwierząt i nie przegapić! Musimy dbać o zdrowie naszych podopiecznych jak najbardziej się tylko da.
Te 20 zł jest cegłą (już nie cegiełką), która pozwoli nam na dalszy rozwój naszego Stowarzyszenia i dbanie o prawie 100 naszych podopiecznych w Nyskiej Łapie.
Codzienny widok zaniedbań zwierząt i bezdomność tylko zapewnia nas, że nie możemy się poddać.

Dziękujemy za pomoc, razem możemy więcej!
50 zł miesięcznie
PRAWILNY ŁAPOWICZ

Chyba śledzisz i widzisz nasze codzienne poczynania, które udostępniamy na naszym FB, Instagramie oraz TikToku! Nawet jeśli nie, to nawet nie wiesz jak bardzo nam pomagasz, wybierając tą opcję.
50 zł kosztować może alkohol, a u nas 50 zł kosztowało wykupienie psa z rąk oprawcy, ponieważ za darmo nagle ciężko było go oddać. Jest to dla nas mega wsparcie i możliwość dołożenia się do uratowania niewinnego życia zwierzęcia lub pomoc w zakupie materiałów potrzebnych do rozbudowy np.: woliery dla naszych kotów lub ''STARUSZKOWA'' dla starych psiaków.

Bez Was, nie byłoby nas!
100 zł miesięcznie
ZŁOTY ŁAPOWICZ

Tutaj już mamy wszystkie łapy na pokładzie! Za to możemy opłacić jedną wizytę u weterynarza z mniej wymagającym przypadkiem lub listek leków dla naszego staruszka Benia, które są mu niezbędne do normalnego funkcjonowania.
Starsze psiaki są najczęściej pomijane i zostawiane, wyrzucane na pastwę losu. Najczęściej ledwo chodzące i niewidzące pieski magicznie, same zrywają się z grubych i ciężkich łańcuchów bo według właścicieli ''nie opłaca'' się ich leczyć...
My nie zostawiamy takich biedaków w potrzebie. Potrzebują miłości i opieki tak samo jak wszystkie inne istoty.

Ukłon po same łapy! Dziękujemy, że jesteś z nami!
200 zł miesięcznie
PLATYNOWY ŁAPOWICZ

Dziękujemy za zaufanie i pomoc! Udowadniasz tylko, że to co robimy ma sens i nie możemy się nigdy poddać. Chcemy nieść jak najwięcej pomocy, tworzyć jak najlepsze miejsce dla zwierząt domowych, ale także dla zwierząt gospodarskich. To ile cierpienia się naoglądamy nie opiszą żadne słowa.
Telefony o znęcaniu się, nocne interwencję przy potrąconych zwierzętach lub inne akcję ratunkowe we współpracy z Policją lub Strażą Pożarną.
Jednak wdzięczność tych istotek, która maluję się na pyszczkach po wyrwaniu ich z rąk oprawców lub z wiru bezdomności, czy po prostu pomocy, której wszyscy inni odmawiali, jest bezcenna, a możemy tego doświadczać przez pomoc takich Łapowiczów!
Jesteśmy wzruszeni, że wybrałeś właśnie nas.

Będziemy pomagać do końca świata, a nawet i jeden dzień dłużej!
500 zł miesięcznie
DIAMENTOWY ŁAPOWICZ

To już prawie prezes! Za taką kwotę jesteśmy w stanie opłacić mniej skomplikowaną operację potrzebującego zwierzęcia lub opłacić niektóre rachunki.
Jest to tak duża pomoc, że żadne słowa nie będą w stanie opisać tego jak bardzo wdzięczni jesteśmy!
Takie zwierzoluby jak my, muszą się trzymać razem! Pomagajmy potrzebującym zwierzętom, edukujmy ludzi w sprawie bezdomności np. kotów i skutków niekastrowania zwierząt oraz reagujmy na krzywdę.
Niestety poziom wiedzy ludzi w Polsce na temat kastracji, czy podstawowych potrzeb psa, takich jak dostęp do wody czy codzienne karmienie, to totalne dno...
Nie możemy na to pozwolić!

Jesteś w serduszku każdego naszego podopiecznego oraz w naszym! Pomagajmy razem i więcej!
D Z I Ę K U J E M Y

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt ŁAPA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Działanie na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami. Zapewnienie im niezbędnych warunków bytowania, kształtowanie właściwego stosunku ludzi do świata zwierząt.

Jesteśmy małą ekipą osób, która poświęca się zwierzętom w 200%. Znajdujemy się w Nysie (woj. Opolskie) przy ul. Grodkowskiej 61. Działamy w naszej Fundacji ''Łapa'', która nie jest jakkolwiek wspierana przez gminę czy inne źródła, które mogłyby nas wspierać. Utrzymujemy się jedynie z datków dobrych ludzi, którzy tak samo jak my kochają zwierzęta. Korzystamy z weterynarzy tak samo jak wszyscy inni. Zwierząt ciągle przybywa, a koszty leczenia nie maleją, a wręcz przeciwnie. 

Jesteśmy pod telefonem 24/7, odbieramy w nocy zwierzęta potrącone przez samochody, zagubione, ranne. Współpracujemy z Policją i Strażą Pożarną, jeździmy na interwencję, gdy tylko dostaniemy zgłoszenie o znęcaniu czy zaniedbaniu, wsiadamy w auto i pędzimy. 

To ile cierpienia i znieczulicy ludzkiej widzimy codziennie, jest czasami aż nierealne. Trafiają do nas psy z łańcuchów, skrajnie wychudzone, zaniedbane, schorowane, porzucone przez rodziny w lesie, przy drodze, przywiązane do traktora. Koty z wyrwanymi ogonami, porzucone kocięta, koty z wydłubanymi oczami z zalęgającymi się larwami lub z wygiętymi kończynami z powodu złamań.

Takie przykłady to tylko kropla w morzu z czym mamy do czynienia...

Niestety większość ludzi myśli, że schronisko dla zwierząt polega tylko na wrzuceniu psa do kojca, czy kota do klatki i koniec. A tak naprawdę jest to codzienna walka o życie tych najbardziej chorych, nasz czas, który przeznaczamy na codzienne karmienie, sprzątanie i dbanie o jak najlepszy standard ich życia, żeby już więcej nie musiały doświadczyć brudu, głodu i cierpienia. Jest to obowiązek trwający praktycznie 24h na dobę. W między czasie wszyscy z nas muszą pracować, żeby być w stanie żyć, a cały nasz wolny czas poświęcamy zwierzętom.
Aktualnie mamy ich prawie 100 na pokładzie. Wszystko trzymamy kilkoma parami rąk.

Powoli tworzymy to o czym zawsze marzyliśmy, czyli idealny azyl dla zwierząt. Już jesteśmy bliżej niż dalej. Wszystko wykonujemy własnymi rękami. Udało nam się postawić ogrodzenie, żeby psy mogły wolno biegać, udało nam się także stworzyć miejsce dla uratowanych zwierząt gospodarskich. 

Bardzo chcielibyśmy uświadomić ludzi, ile taka pomoc wymaga i ile kosztuję nerwów oraz funduszy. 

Znajdujemy dla zwierząt tylko najlepsze domy, dogłębnie je sprawdzając. 

Marzymy też, żeby prawa zwierząt w Polsce były większe i lepsze, ponieważ to co się dzieję w naszym kraju to dosłownie ekstremalne sytuacje. Czasami aż nie do uwierzenia…

 

W skrócie: Działanie na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami. Zapewnienie im niezbędnych warunków bytowania, kształtowanie właściwego stosunku ludzi do świata zwierząt, niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym, zaniedbywanym, prowadzenie edukacji prozwierzęcej wśród społeczeństwa, promowanie adopcji zwierząt bezdomnych.

Cele Autora

Opłata Rachunku Weterynaryjnego
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 5 900 zł brakuje
26%
Opłata co miesięcznego, ciągle wzrastającego rachunku za leczenie zwierząt pod opieką Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego dla Zwierząt ŁAPA.
Zwierząt tylko przybywa, niektóre w lepszym lub gorszym stanie, ale i tak jesteśmy chyba najbardziej stałym klientem gabinetu weterynaryjnego, z którym współpracujemy.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za taką możliwość współpracy, jednak rachunki trzeba opłacać.
Są miesiące gdzie kwota końcowa wynosi prawie 10 000 zł za leczenie naszych nowych i starych podopiecznych.
Niektórzy wymagają skomplikowanych operacji po potrąceniu przez samochód, inni gipsu na złamaną kończynę, większość potrzebuje lekarstw, najwięcej tabletek pochłaniają nasze kochane staruszki, musimy o nich wyjątkowo dbać, ponieważ wieloletnie zaniedbania przez ich (na szczęście) byłych właścicieli zostawiły po sobie zniszczenia w organizmie. Kto o nich zadba jak nie my?
A to tylko wierzchołek góry lodowej...
Pełne Psie Brzuszki
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Po latach zaniedbań przez ''właścicieli'' i karmieniu w momencie kiedy tylko się przypomniało, że posiada się zwierzę, my nie chcemy przypominać tym słodziakom, co to głód. Nie na naszej zmianie!
Codziennie schodzi u nas dobre kilkanaście kilo mokrej oraz suchej karmy dla psów. Każdy pies ma dobraną karmę pod siebie. Jedni wymagają specjalnej wysokobiałkowej, suchej karmy, inni hipoalergicznej, ponieważ ze względu na wiek każda inna uczula. Można by tak długo tutaj wymieniać zapotrzebowanie każdego z naszych psiaków.
Czasami chcemy delikatnie je rozpieścić i nagrodzić dobrym smaczkiem, który na przykład będzie dobry na ząbki. Tylko tak możemy im wynagrodzić lata cierpienia.. i pokazać, że jeszcze istnieją ludzie, którzy kochają, a nie krzywdzą.
Pełna Kocia Miseczka
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Kotów ciągle przybywa... Małych, dużych, niestety rzadko zdrowych, potrącone przez samochód, zawieszone na uchylonym oknie, z wyrwanymi kończynami, czy larwami w ranach. To jest to co my widzimy praktycznie codziennie, ponieważ kocia bezdomność już chyba nigdy się nie zatrzyma.
Codziennie zużywamy dosłownie kilkanaście kilogramów karmy suchej i mokrej, żeby zapewnić każdemu kociakowi pełną miskę.
Nie wspominamy już o żwirku, który płynie u nas codziennie litrami... ponieważ koty u nas mają sprzątane dwa razy dziennie.
Nie dajmy im więcej doświadczyć głodu, chłodu ulicy i obojętności ludzi...

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt ŁAPA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewelina Panas
Ewelina Panas
100 zł
Katarzyna Dąbrowska
Katarzyna Dąbrowska
200 zł
Patrycja Fałdzińska
Patrycja Fałdzińska
20 zł
Aleksandra  Murray
Aleksandra Murray
50 zł
Katarzyna Paliwoda
Katarzyna Paliwoda
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.