Strefa Patrona:

Autor
Gdynia
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
2

patronów

20 zł

miesięcznie

1660 zł

łącznie

 

  Cześć! Na imię mam Łukasz, ale bardziej rozpoznawany jestem pod nickiem Leepey. W 2015 roku trafiłem do gry Heroes of The Storm od firmy Blizzard i tak w niej przesiaduję aż do teraz. Zajmuję się streamowaniem swoich poczynań na polach bitewnych, oraz tworzeniem poradników :)

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2980 zł
żyć i starać się jeszcze bardziej
Gdy ten cel zostanie osiągnięty będę mógł w pełni poświęcić swój czas na tworzeniu contentu dla społeczności Heroes of The Storm. Dodatkowo pozwoli mi to na stałe treningi i zainwestowanie swojego czasu w tworzenie profesjonalnej Polskiej druzyny.

O Autorze

Wychodzę z założenia, że w życiu trzeba robić to co się lubi, żeby przepracowane dni nie były AŻ TAK MĘCZĄCE. Dlatego właśnie po wielu latach spędzonych przed komputerem, na graniu i szlifowaniu swoim umiejętności gamingowych postanowiłem podejść do tego w troszkę inny sposób. Chciałbym zająć się tym na poważnie, chciałbym móc pokazać innym osobom z moich kręgów, że to co robie to nie jest zwykłe klikanie "w komputer" a coś więcej :) 

Jak już wcześniej wspomniałem przesiaduję przed monitorem nie od dziś i na swoim koncie mam niezliczoną ilość przegranych tytułów, ale od 2015 roku trzyma mnie w objęciach 1 gra, mianowicie Heroes of The Storm!Na swoich kanałach youtube oraz twitch.tv pomagam nowym graczom zaznajomić się z podstawami jak i bardziej zaawansowaną częścią "Hotsa" dodatkowo wzbogacam wszystko o gameplaye i openingi, bo w koncu nie sama nauka człowiek żyje. 


Oczywiście mam ogromną nadzieję, że wraz z rozwojem pasji uda się znaleźć czas na tworzenie rzeczy związanych nie tylko z Heroes of The Storm, ale nie wybiegajmy az tak mocno w przyszłość póki co :) 

http://www.twitch.tv/leepey
https://www.youtube.com/leepey

http://www.facebook.com/groups/1829802510589854

http://www.facebook.com/leepeyhots/