Avatar użytkownika

Legia.Net

7
patronów
140 
miesięcznie
650 
łącznie
7
patronów
140 zł 650 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie!

"Dycha" jest w Legii zastrzeżona dla Kazimierza Deyny. Ty tę dychę możesz przekazać na wsparcie działalności serwisu Legia.Net. Dołożyć cegiełkę od siebie dla nas. Mieć pewność, że dotrzemy wszędzie, gdzie trzeba będzie dojechać, aby Cię poinformować o tym, co dzieje się w Twoim ukochanym klubie.

Obrazek progu
15 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Piętnaście. Tyle oficjalnie Legia ma mistrzostw Polski, bo jedno jej zabrano, ale nawet bez niego, to najwięcej w kraju. Jeśli uda się zdobyć kolejne, to obiecujemy, że tego progu nie podniesiemy, a dalej maksymalnie rzetelnie będziemy informować o tym, co w Legii piszczy.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

Dwadzieścia. Tyle Pucharów Polski wygrała Legia, co oczywiście jest rekordem. I pozostanie na wiele, wiele lat, bo następny w kolejce ma ich zaledwie sześć.

Wybierając tę opcję w znaczący sposób nas wspierasz, za co bardzo dziękujemy i doceniamy.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Dzięki, dzięki, dzięki. Zdajemy sobie sprawę, że to już znacząca kwota wsparcia, jeśli zdecydujesz się takową przeznaczyć, bardzo dziękujemy.

Jeśli zdecydujesz na taką opcję Patrona, na Twoje żądanie wyłączymy Ci reklamy w serwisie. I oczywiście nadal będziemy robić swoje, czyli codziennie informować o tym, co dzieje się w Legii.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Dzięki, dzięki, dzięki, Oligarcho :)

Jeśli kogoś stać, zostawiamy możliwość dużej dotacji serwisu Legia.Net. Jeżeli taka będzie Twoja wola, to na żądanie wyłączymy Ci reklamy. Co możemy więcej zaoferować? Na pewno coś wymyślimy. Specjalnie dla Ciebie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Legia.Net w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jeśli to czytasz, to znaczy, że nas znasz. Wiesz, co robimy, jak robimy, ale chcemy robić to jeszcze lepiej, a Ty możesz nam pomóc.
Każdy legionista ma swój „Sen o Warszawie”, czyli miejsce, które poznał, pokochał, nie wyobraża sobie życia poza nim. Naszym jest Legia.Net.

Szanowny Czytelniku, Legionisto!

Jesteśmy z Wami już ćwierć wieku. Dwadzieścia pięć lat. Legia w tym czasie zdobyła 20 trofeów - 9 razy mistrzostwo Polski, 8-krotnie sięgnęła po Puchar Polski, dwukrotnie po Superpuchar i raz po Puchar Ligi. Siedem razy reprezentowała Polskę w fazie grupowej europejskich pucharów, w tym w Lidze Mistrzów. O wszystkim mogliście przeczytać na Legia.Net, obejrzeć zdjęcia czy filmy. Od dawna jesteśmy na każdym zgrupowaniu serwując Wam codzienne relacje. Jeździmy na każdy mecz, a tych w ostatnich 15 latach było już ponad 50.

Wraz z dynamicznym rozwojem Internetu, który przyspieszył w ostatnich latach, musieliśmy zmienić format naszej pracy. A to oznacza koszty. Narzekacie czasem na reklamy, ale bez nich nie byłoby Legia.Net czy innych podobnych projektów. To kosztuje. Nawet bardzo dużo. Z racji tego, co dzieje się na świecie, coraz więcej. 

Od prawie 20 lat tylko u nas możecie znaleźć dział historyczny, którego nie ma nikt, a korzysta wielu. Za darmo. Sprawdzić każdy wynik meczu od 1927 roku, kiedy powstała liga. Składy, strzelców, najmłodszych czy najstarszych piłkarzy, multum statystyk, zawodników, trenerów. To też chcielibyśmy jeszcze rozszerzyć. Jak teraz, kiedy możecie sprawdzić, kto, kiedy i ile zdobył trofeów z Legią.

Zastanawialiśmy się nad modelem subskrypcji, ale uznaliśmy, że szanse na powodzenie są niewielkie. Sprawdza się tylko u dużych graczy, a my – ze względu na profil działalności – takimi nigdy nie będziemy.

Pomyśleliśmy o Patronite. Jeśli uważacie, że warto nas wspomóc – zróbcie to. Razem możemy uczynić naszą stronę jeszcze lepszą, bardziej innowacyjną i dostosowaną do Waszych potrzeb. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i ufamy, że razem z Patronite stworzymy przestrzeń, która przyniesie nam wszystkim jeszcze więcej satysfakcji i wartości. Nie blokując treści reklamowych, biorąc udział w akcjach promocyjnych naszych partnerów wspierasz rodzinę Legia.Net!

Z pewnością chcecie wiedzieć, co otrzymacie w zamian. Coś wymyślimy w zależności, jak będzie przebiegała akcja. Czekamy także na sugestie od Was, naszych Patronów. Na razie dajemy Wam nowy layout, szybszy, nowocześniejszy, oraz garstkę nowych funkcjonalności. Jedno możemy obiecać: u nas nigdy nie będzie clickbaitów.

Co chcielibyśmy zrobić z dodatkowymi środkami? Na pewno ich nie przejemy, bo nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Nigdy nie mieliśmy takiej możliwości. Zainwestujemy je. Kto wie, może z czasem ograniczymy liczbę reklam, dołożymy opcję wyłączenia ich dla Patronów?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Legia.Net już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Camil Ostoja Danielewicz
Camil Ostoja Danielewicz
50 zł
Zenon Ilnicki
Zenon Ilnicki
20 zł
Kuba Żywko
Kuba Żywko
10 zł
Sylwester Karolak
Sylwester Karolak
10 zł
Andrzej Ambroży
Andrzej Ambroży
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.