Dawid Ciemięga

W Patronite od 07.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 322

Liczba Patronów: 193

Zostań Patronem
Kup na prezent
101 patronów
1 572 miesięcznie

Projekt Szarlatan

3 000 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

1 428 zł

brakuje

Krótko mówiąc - zajmowanie się osobami, które w internecie propagują antyszczepionkowe i antynaukowe materiały, szczególnie dotyczy to osób posiadających tzw autorytet - bywają to osoby wykształcone, w tym medycy (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, biolodzy, albo genetycy jak prof Zieliński czy Maria Majewska).

Materiały takich osób analizuje i jeśli podlegają pod organizacje takie jak Izba Lekarska czy Izba Pielęgniarska lub Uniwersytet - to zgłaszam do tych instytucji taką działalność jako propagowanie nieprawdziwych informacji i działanie szkodliwe społecznie.

Projekt Interstellar

4 500 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

2 928 zł

brakuje

Po pierwsze uwielbiam ten film.

Zamierzam rozwinąć projekt wykładów wideo.
Planuje stworzyć wykłady obejmujące podstawowe zagadnienia z biologii i medycyny, takie jak budowa komórki, procesy biologiczne - wszystko po to, aby wyjaśniać pojęcia padające w moich artykułach i wykładach, dzięki temu każdy będzie mógł skoczyć i szybko zobaczyć o co z daną kwestią chodzi.

W wykładach planuje poruszać nie tylko tematy medyczne, biologiczne, przyrodnicze, ale również sięgać do tego co ciekawe i warte pokazania.

Wykłady będą również służyć do obalania antyszczepionkowych fake newsów, jak to zrobiłem w wykładzie o profesorze Zielińskim.

Dzięki Patronite zyskuje przede wszystkim czas, zamieniając część pracy zawodowej właśnie na to. Ze środków Patronite opłacam również platformę Adobe Creative Cloud, przestrzeń dyskową, subskrypcje w platformach pozwalających korzystać z zasobów graficznych i naukowych, które wykorzystuje do swoich materiałów.

Kłaniam się.

Projekt Science - walka z pseudonauką

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

"Projekt Science" to aktualnie mój najważniejszy projekt tworzenia "Kompendium" o antyszczepionkowych fake newsach i autorskiego portalu internetowego z treściami edukacyjnymi. Kompendium miałem możliwość wydać w formie płatnego ebooka i docelowo książki, ale postanowiłem zrezygnować z komercyjnego zarobku i będzie to projekt darmowy – ogólnodostępny, aby każdy mógł korzystać. Oddaje Wam moją pracę, a jeśli ktoś zechce tę pracę wspierać, to właśnie w tym celu tu jesteśmy. „Kompendium” to naukowa biblia obalająca pseudomedyczne i pseudonaukowe fake newsy. Kompendium będzie regularnie uzupełniane i rozwijane z dbałością o najwyższy poziom treści merytorycznych. Jest to już efekt wielu miesięcy mojej działalności i tygodnie pracy - korzystajcie do woli !

Finansowo wspierasz moje wszelkie działania przeciwko hejterom, podważaniu wiedzy medycznej, atakowaniu medyków i środowiska naukowego, jak również wszystko co robię w słusznych dla mnie sprawach (opis w wizytówce). Od strony technicznej pomagasz pokryć koszty związane z utrzymaniem i rozwojem mojego portalu internetowego.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzyszytof Grabowski
Krzyszytof Grabowski
Próg: 20 zł
Wu M Wu
Wu M Wu
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Wiktor Szymaniuk
Wiktor Szymaniuk
Próg: 6 zł
Dominik Woźniak
Dominik Woźniak
Próg: 20 zł
Tomasz Kwieciński
Tomasz Kwieciński
Próg: 20 zł