LetsGoTry

W Patronite od 28.08.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 208

liczba Patronów: 297

29 patronów
1 040 zł miesięcznie
18 745 zł łącznie

Pomówmy o benefitach

2 002 zł

miesięcznie

51%

osiągnięto

962 zł

brakuje

Jak tu już jesteśmy to pomówmy o pytaniu które każdy z Was sobie zadaje...

CO JA Z TEGO BĘDĘ MIAŁ?

I słusznie! Stąd też ten cel został zrealizowany by zapewnić CO 3 MIESIĄCE wybranym PATRONOM 1 rzecz / 1 gadżet / 1 pamiątkę DOSTĘPNĄ W SKLEPIE KANAŁU (wkrótce!) jak i w przyszłości z kraju do którego się wybiorę w ramach podróży po różnych zakątkach świata! Mając na uwadze to że DOSTRZEGŁA MNIE sama firma która stworzyła POKEMON GO sądzę że MA TO WYMIAR NA WIĘKSZĄ SKALĘ niż tylko rozmiar plecaka w którym trzymam kamerę.

Forma podarunku jaki też wybór podarunku będzie określony 3 zmiennymi:
- ilość miesięcy wspierania
- próg wspierania

I te dwie rzeczy będą składać się na rangi!
- Nowy
- Patron
- Veteran
- Szef
- Nieśmiertelny

KAŻDY PATRON BĘDZIE WIEDZIAŁ KIEDY OTRZYMA AWANS!
Pytasz OD KIEDY będzie liczony CZAS wspierania? PROSTE! Od samego początku jak ten profil istnieje! :)
Nic nie przepada! TO KIEDY ZACZNAMY WSPÓLNĄ PRZYGODĘ? ;)

Przez Polskę wzdłuż i wszerz

3 003 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

1 963 zł

brakuje

No proszę, jak już się bierzemy za coś większego niż tylko zbędne minimum to trzeba czas zacząć działać myśląc o rzeczach mieszczących się poza pudełkiem.
Do tej pory byliście świadkami wielu moich podróży po Polsce realizowanych poprzez wsparcie zarówno Wasze jak i wsparcia innymi drogami ale NIE przyszliśmy tu dywagować O TYM CO MOŻE BYĆ a co GWARANTUJĘ!
Od jakiegoś czasu już nie podróżuje tak często jak kiedyś z uwagi na przeprowadzkę i podjęcie pracy. Stałe dochody pozwalają mi się zająć życiem prywatnym w nieco wymagającym mieście jakim jest Warszawa i wcale NIE DAJE ŻADNYCH ULG.
Stąd też by realizować podróże po miejscowościach w których SMSY NIE ZAWRACAJĄ i można przeglądać Youtube'a trzeba niestety coś więcej. W takiej kwocie będziemy mogli zaplanować podróże z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem.

Dodatkowo do każdej podróży pragnę realizować zabawy i konkursy na gadżety i pamiątki związane zarówno z kanałem jak i contentem który tworzę.

Jakość nie ilość

4 004 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

2 964 zł

brakuje

Tworzenie odcinków już przy takim wsparciu nie może ograniczać się do wyciągnięcia kamery i nawijaniu o tym co wiem lub mogę wiedzieć. Tworzę vlogi, każdego dnia mierzę się z pytaniem, czy wystarczy mi czasu na stworzenie materiału z świeżych informacji i zarazem by było w nim zawarte to co pragnę - czyli nie tylko moja brodata twarz ale i to w jaki sposób wygląda droga którą podążam. Uwierzcie bądź nie ale sama forma odcinka z gadania z nawet DODATKIEM gdzie jest TYLKO 1 MINUTA NAGRANYCH UJĘĆ OKOLICY którą przechodzę by zilustrować przebytą drogę i to co widziałem ZAJMUJE NAWET DO 10H BEZ PRZERW (nagrania + obróbka) !
Zwariowałem?
Ja pewnie tak, ale wiedz że chcę by WYBRANA MUZYKA CHWYCIŁA ZA GARDŁO A KOMPOZYCJA UJĘĆ NIE POZWOLIŁA CI ZMRUŻYĆ OKA.
Da się to osiągnąć na każdym materiale za pomocą gibala, drona ale... jedyne Z CZYM WALCZĘ TO CZAS poświęcony na zdobycie potrzebnych narzędzi. Możliwościami ja już się zajmę :)

Miesięczne wydatki

801 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Witam Cię Patronie! Porozmawiajmy o celach :)

Po wielu przemyśleniach względem tu i teraz jak i jutro i potem nie można ustalić pojedynczego celu do spełnenia potrzeb realizacji kanału bo cały czas techonlogia biegnie do przodu jak i content który tworzę miarodajnie się zmienia i rozwija.

Mogę jednak powiedzieć o tym jak wyglądają wydatki:
- Podróżowanie miesięczne do nagrywania filmów nie tylko z Warszawy
- opłaty internetowe (uwierzcie bądź nie ale miesięcznie zużywam ponad 100GB internetu na samego YT)
- wydatki eksploatacyjne sprzętu (baterie, statywy, przewody - technologia potrafi zaskoczyć w każdym momencie)
- czas pracy ( średnio od 5-10h zajmuje cały proces tworzenia odcinka na kanał a niekiedy dłużej, dobrze jest wierzyć że ten czas kosztuje)

To jest ogólna rozpiska wydatków z którymi się mierzę każdego miesiąca by robić to co lubię i to co Wam się podoba :)
Doceniam to!
Zostań Patronem