Let's Grajmy

W Patronite od 15.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1428

liczba Patronów: 1041

4 patronów
34 zł miesięcznie
596 zł łącznie
Tłumaczę zasady gier planszowych poprzez rozległe gameplaye, oraz uczę jak robić gry planszowe samodzielnie, np. posługując się plikami typu Print and Play. Na pewno nie znajdziesz drugiego takiego kanału w polskim YouTube.

O Autorze

Witaj!

Jeżeli tu jesteś to znaczy, że uwielbiasz gry planszowe. Prawdopodobnie też nie masz czasu, ani ochoty na łamanie sobie głowy źle napisanymi instrukcjami. A może jesteś także fanem gier Print and Play, lub szukasz gadżetów, które pozwolą Ci upiększyć  Twoją ulubioną grę? Tak, zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu!

Zajmuję się tym już od kilku lat, ale niestety brakuje mi teraz czasu bo muszę zarabiać pieniądze :) Nie łaszę się do wydawców, żeby przysyłali mi gry, bo nie lubię takiej formy reklamy ani nie przerywam filmów na YT reklamami maści na hemoroidy, bo szanuję Twój czas. Dlatego pozostaje mi tylko zwrócić się do Ciebie o pomoc w dalszym rozwoju kanału. Liczę na Twoje wsparcie, ponieważ wiem, że gracze to świetni ludzie!

Zajrzyj do działu Cele i wybierz taki, który Ci odpowiada.

PS. Tutaj masz jedynie małą próbkę moich materiałów, resztę zobacz na YT, FB lub w galerii.

Gameplay do gry Terraforamcja Marsa

 

Gameplay do gry Robinson Crusoe. Mój pierwszy film (co zresztą widać po warsztacie ;) )

 

Let's Grajmy!

Reskin i tłumaczenie gry "Evolution: Climate"

 

Mata do gry "Through the Ages: A New Story of Civilization" w 5 językach.

 

Instruktaż wykonania własnych kart. W kolejnych odcinkach dowiadujesz się jak zrobić żetony, plansze, pudełka oraz jak zaprojektować własne pliki

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni