Głównym celem Fundacji Modelarstwa Sportowego jest promowanie samochodowego modelarstwa zdalnie sterowanego poprzez organizację zawodów i festiwali modelarskich.

O Autorze

Fundacja Modelarstwa Sportowego zajmuje się promowaniem samochodowego modelarstwa zdalnie sterowanego poprzez organizowanie zawodów, festiwali modelarskich i nadzór nad obiektami modelarskimi. Wszystko jest brandowane marką XRS Poland.

Każde wydarzenie organizowane przez fundację posiada wysokiej jakości oprawę medialną. Liczne fotografie oraz materiały wideo są publikowane na portalach Facebook i Instagram oraz na serwisie YouTube

W sezonie letnim wydarzenia organizowane są na świeżym powietrzu, na torach otwartych, zewnętrznych a w sezonie zimowym widowisko przenosi się na różnego rodzaju zabudowane obiekty sportowe. Na jednych jak i drugich ilość pasjonatów jest ogromna i my jako Łódzka Fundacja Modelarstwa Sportowego i jednocześnie uczestnicy tych wydarzeń, pragniemy zorganizować jak najlepszą oprawę i warunki.

Na nasze wydarzenia zapraszamy zawodników z całej Polski i nie tylko. Nie ma znaczenia czy jest się uczniem szkoły podstawowej, studentem, rodzicem, informatykiem, budowniczym, inżynierem, kucharzem, muzykiem, inżynierem, lekarzem, pilotem samolotu, sprzedawcą czy odpoczywającym podczas zwiedzania świata emerytem, każdy może wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez fundację. Naszą działalność planujemy rozwinąć o wyścigi dronów, szkółkę RC i zajęcia techniczne dotyczące obsługi, serwisu i regulacji zdalnie sterowanych modeli kołowych.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni