Strefa Patrona:

5

patronów

80 zł

miesięcznie

2390 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
359
miesięczne wsparcie
330
liczba patronów

  Cykl reportaży o profilu sensacyjno-przygodowo-turystycznym, przedstawiający historyczne tajemnice, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele więcej. Ideą serii jest promocja turystyki alternatywnej, która przeciętnemu Kowalskiemu udowodni, że przygoda czai się już za zakrętem!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 77 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Resuscytacja, reanimacja :)
Dwa trudne słowa. ;) Kryje się za nimi ratunek dla Łowców, którzy mieli już zakończyć swoją działalność. Dlaczego 77 złotych? Dla symboliki i sentymentu.

Liczba 77 symbolizuje nieograniczoność i nieskończoność, a to dwie cechy, jakich życzymy naszemu projektowi. Gdzie natomiast kryje się sentyment? Dekadę temu Marcin napisał książkę pt. "77 stron o sushi". I po dziesięciu latach ta liczba może do niego wrócić. Karma – dosłownie i w przenośni. :P


0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1420 zł
Sanacja :)
Nie ta przedwojenna! Żadnego Nikodema Dyzmy! :P Sanacja czyli uzdrowienie. Cykl Łowców Przygód potrzebuje drugiego oddechu i wpływającej korzystnie na zdrowie regularności.

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam publikować nowy materiał co dwa tygodnie!

To pieniądze na benzynę, prozaiczne, ale jakże niezbędne zakupy baterii czy kart pamięci, a także wszelkie koszta dodatkowe: skromne noclegi (jeśli taka zachodzi potrzeba), bilety wstępu, mapy, materiały źródłowe oraz, rzecz jasna, produkcję porządnych nagród dla Patronów!


O Autorze

Cześć,

na imię mamy Asia i Marcin, a działamy jako "Łowcy Przygód TV"! Od trzech lat społecznie tworzymy niezależne reportaże przedstawiające historyczne tajemnice, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele więcej. 

 

Zadaniem cyklu "Łowcy Przygód" jest prezentowanie czytelnikom i widzom miejsc niezwykłych na mapie Polski – miejsc, o których zapominają przewodniki. Odkrywamy historię, uczymy szacunku do niej, ratujemy zabytki, zachęcamy do aktywności turystycznej i odkrywania mało znanych atrakcji – nie tylko historycznych, ale i przyrodniczych. Nasze materiały przekazujemy mediom zawsze nieodpłatnie, bo wierzymy w ideę bezinteresownego dzielenia się wiedzą. 

 

 

Oto, co udało się nam do tej pory osiągnąć. :)

 • Oceny pozytywne na łamach Youtube na poziomie 96,8%!
 • Wysoki poziom interakcji z Widzami (codzienna korespondencja, wspólne wyjazdy!).
 • Współpraca z trzema największymi polskimi portalami (onet.pl, wp.pl, gazeta.pl).
 • Osiągnięcie oglądalności powyżej 300 tysięcy odsłon na odcinek (suma wyświetleń jednego odcinka na łamach wymienionych portali).
 • Incydentalna współpraca z telewizjami kablowymi.
 • Miejsce w finale I edycji Grand Video Awards.
 • Nominacja do tytułu Ambasadora Crowdfundingu w Polsce.
 • Zaproszenie do poprowadzenia specjalnego odcinka Teleranka (odmówiliśmy:)).
 • Zainteresowanie mediów ogólnopolskich (prospołeczne działania Łowców akcentowane były w TVP, TVN, Polsacie i Polskim Radiu).
 • Udana akcja ratunkowa zrujnowanego kościoła wybudowanego na gruzach piastowskiego zamku.
 • Udana współpraca z instytucjami samorządowymi i właścicielami obiektów zabytkowych (Grodków, Walim, zamek Grodno, zamek Międzylesie, stowarzyszenie Świątynia Artystów etc.).
 • Kreacja ogólnopolskiej rozpoznawalności cyklu.
 • Zmiana interwału czasowego (nowy odcinek co miesiąc, nie co kwartał).
Łowcy Przygód na żywo w TVP3.
Zamek Książ. Łowcy Przygód na żywo w TVP3.

Oto, czego nie udało się nam osiągnąć. :(

 • Stała współpraca ze stacjami TV naziemnej i satelitarnej.
 • Utrzymanie współpracy z portalami. Na skutek zmian w TVP wielu zwolnionych dziennikarzy trafiło na łamy portali, które zdecydowały się zakończyć współpracę z youtuberami, a w to miejsce rozwinąć własne produkty wideo z udziałem znanych twarzy.
 • Zainteresowanie samorządów wojewódzkich promocyjnym potencjałem naszego cyklu.
 • Pozyskanie mecenasów, sponsorów, reklamodawców celem uzyskania zwrotu kosztów produkcji.
 • Monetyzacja cyklu, która pozwoliłaby nam na utrzymanie się z produkcji (obecnie, siłą rzeczy, Łowcy pozostają cyklem tworzonym po godzinach, często nocami i w weekendy).
Orange Video Fest. Prezentacja na zaproszenie Youtube!
TVP2 o naszej akcji ratowania zabytkowego kościoła.
Polsat ma pewne problemy z pisownią nazwisk... ;)
TVN24 wyemitował dwa materiały o naszej akcji.

 

Lista niepowodzeń postawiła pod znakiem zapytania przyszłość cyklu. Chcemy Łowców kontynuować, ale wiąże się to z drenowaniem własnej, prywatnej kieszeni, która jest już pusta... Ten cykl to nasza pasja i, zgodnie z jego nazwą, przygoda. Przykro nam jednak, że seria, której prace kilkukrotnie wykorzystane zostały w ogólnopolskich stacjach TV, której tematy wielokrotnie były kopiowane i która doczekała się nawet własnego plagiatu w jednej ze stacji regionalnych (sic!), nie stała się fundamentem współpracy z producentami, którzy otworzyliby przed nią nowe możliwości.

 

Kiedy podzieliliśmy się naszymi wątpliwościami z Widzami,

otrzymaliśmy jedną odpowiedź: PATRONITE!

 

Co jest największym atutem Łowców? Widownia! Fani, widzowie, czytelnicy kontaktują się z nami co dzień, wspierają nas ciekawymi pomysłami, pomagają nam uwierzyć w sens naszej działalności i dopingują do dalszych wysiłków. Piszą do nas całe rodziny, które postanowiły ruszyć śladem naszych wypraw, podróżujący motocykliści, którzy dziękują nam za wskazanie miejsc wartych odwiedzenia, a także właściciele zamków i pałaców, którzy zapraszają nas z kamerą.

 

Bez widzów, bez Was, nie byłoby "Łowców Przygód"!

I dlatego gorąco prosimy Was o pomoc i wsparcie!

 

Każda złotówka Waszego wsparcia przekazana zostanie na produkcję cyklu. Chcemy go nie tylko utrzymać, ale i rozwinąć, bo tak wiele jeszcze tematów czeka na dobrą opowieść! Zjeżdżamy dla Was pod ziemię, ale chcemy też wznieść się w powietrze, dlatego planujemy zakup drona. Chcemy móc dojeżdżać w każdy zakątek kraju, na co teraz nas nie stać. Chcemy polepszyć jakość techniczną, by widz miał komfort obcowania z profesjonalnie nagranymi materiałami, a to wiąże się z potrzebą zakupu lepszego sprzętu, mikrofonów bezprzewodowych i innych urządzeń, którymi obecnie nie dysponujemy.

 

Najważniejszą kwestią jest jednak odpowiedź na pytanie, co możecie zyskać dzięki naszej współpracy. Przygotowaliśmy dla Was pakiety profesjonalnie wykonanych, porządnych gatunkowo prezentów, takich jak kubki, koszulki, bluzy czy płyty z naszymi filmami. Ale, co najważniejsze, ponieważ to współpraca partnerska, będziecie mieli wpływ na treść przygotowywanych przez nas materiałów! To Wy będziecie wybierać tematy, sugerować miejsca warte odwiedzenia, decydować, w którym kierunku mamy wyruszyć, a nawet wystąpić w naszych programach! Będziemy też w stałym kontakcie – nie tylko mailowym, bowiem specjalnie dla Was będziemy prowadzić transmisje live, podczas których będziemy odpowiadać na Wasze pytania!

 

 

 

Twórzmy cykl Łowców razem, bo razem można więcej! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wzrok

Każdy Łowca Przygód doświadcza świata pięcioma zmysłami. Wielokrotność tej liczby zbuduje listę progów, a kolejne zmysły będą przewodziły ich treści! +

Rozpocznijmy od wzroku – dzięki niemu doceniamy potęgę budowli, nasycenie barw przyrody, architektoniczne detale… Patroni z tego progu będą mogli docenić wszystkie detale kolekcjonerskiego zestawu tapet na pulpit komputera i smartfonów, znajdą się na nich najpiękniejsze kadry z produkcji Łowców Przygód!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Słuch

Czy spędziliście kiedykolwiek noc w opuszczonym dworze? Tak? Zatem wiecie, że każdy dźwięk słyszy się podwójnie, każde skrzypnięcie podłogi, każdy jęk zawiasów drzwi…

• Wsłuchujemy się w głos każdego z Patronów, dlatego chcemy oddać Wam możliwość współdecydowania. Raz w miesiącu grono Patronów z tego i wyższych progów wybierze tematykę kolejnego odcinka (spośród kilku propozycji)!
• Wszyscy Patroni z tego progu (i wyższych) zostaną wpisani na specjalną planszę, która pojawi się na końcu każdego z odcinków Łowców Przygód.
• Mamy też dla Was coś specjalnego – co miesiąc nagramy film, w którym znajdą się nieudane i niewykorzystane sceny, mnóstwo bonusowego materiału! Te produkcje będą dostępne tylko i wyłącznie dla Patronów.
• Prezent! Raz w miesiącu wybierzemy Patrona, który otrzyma od nas Paczkę Przygód: w środku znajdzie się nasza koszulka, wyjątkowy nieśmiertelnik Łowców Przygód i specjalny kubek. A oprócz tego, dorzucimy jeszcze jakąś niespodziankę… :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Smak

Kto z Was nie próbował posmakować soli wprost ze ścian kopalni w Wieliczce czy Bochni? Oczywiście każda przygoda ma swój smak – czasem to smak lokalnego piwa, czasem świeżego pstrąga, kiedy indziej twardych sucharów na szczycie gór!

• Patroni z tego progu będą mogli rozsmakować się w specjalnym raporcie Łowców Przygód: znajdzie się tam opis realizacji odcinka, dołączone zostaną mapy i informacje dodatkowe.
• Raz na kwartał, wszyscy Patroni z tego progu otrzymają płytę DVD z nagraniami odcinków Łowców Przygód!
• Oczywiście każdy Patron zyskuje też prawo do wszystkich nagród z poprzedniego progu!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Dotyk

Mimo, że jesteśmy pokoleniem wzrokowców, nie możemy oprzeć się pokusie dotknięcia tysiącletnich murów, kory prastarego drzewa…

• Co prawda ciężko byłoby nam spotkać się z Wami i każdemu podać rękę, dziękując za wsparcie, ale chcemy zobaczyć się z każdym z Patronów choćby wirtualnie: raz w miesiącu zaprosimy wszystkich Patronów z tego i wyższych progów na zamknięty webinar/live z pytaniami bez cenzury! Dowiecie się wszystkiego! (w granicach rozsądku i przyzwoitości :D)
• Dodatkowo raz w miesiącu wybiorę do trzech osób, które otrzymają kubek Łowców Przygód!
Oczywiście każdy Patron zyskuje też prawo do wszystkich nagród z poprzedniego progu!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Węch

Gdy wchodzicie do starego kościoła, czujecie ten unikalny zapach drewna, starości, kurzu, nagrzanych w słońcu kamieni…bez zapachów nie ma przygody!

• Dla wszystkich Patronów z tego (i wyższych progów) przygotujemy ekskluzywny e-book z przewodnikiem Łowców Przygód. Będziecie mogli wywąchać wszystkie sekrety niezwykłych miejsc i nikt Was nie będzie już wodził za nos!
• Dodatkowo każdy Patron z tego progu otrzyma nieśmiertelnik Łowców Przygód!
Oczywiście każdy Patron zyskuje też prawo do wszystkich nagród z poprzedniego progu!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Szósty zmysł

Cóż, oszukaliśmy Was trochę. Żadna przygoda nie mogłaby się odbyć bez szóstego zmysłu, tej podświadomej zdolności, która pozwala wyczuć ciekawe wydarzenia, niezwykłe zakątki i popycha– czasami – szalonych kroków!

Każdy Patron z tego progu (przy trzymiesięcznym wsparciu) otrzyma specjalną paczkę, a w niej polarową Bluzę Łowców przygód, nasz specjalny kubek i płytę DVD z filmami Łowców Przygód!
Oczywiście każdy Patron zyskuje też prawo do wszystkich nagród z poprzedniego progu!
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Próg mecenacki – przed jego wyborem, skonsultuj się z nami! (marcin.drews@lowcyprzygod.tv)
Nagroda dostępna przy wsparciu minimum trzymiesięcznym.

To próg dla firm i osób, które chciałby zareklamować się w Łowcach przygód. Mam przetestować Twój sprzęt? Mam nienachalnie i z klasą zalokować Twój produkt czy usługę w moich filmach? Skontaktuj się z nami! Ustalimy wspólnie zakres współpracy, jej warunki i konkretne propozycje. Pamiętaj tylko, że Twój produkt lub usługa musi choćby minimalnie wpisywać się w tematykę kanału – nie zareklamuję lakieru do paznokci, balsamu do pięt i nowej kolekcji smoczków…
Dodatkowo zapewniamy promocję w unikatowym ebooku, który trafi do widzów Łowców Przygód!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Próg mecenacki – przed jego wyborem, skonsultuj się z nami! (marcin.drews@lowcyprzygod.tv)
Nagroda dostępna przy wsparciu minimum trzymiesięcznym.

Chcesz, żeby Łowcy odwiedzili wybrane przez Ciebie miejsce? Ten próg jest dla Ciebie! Możemy zaprezentować konkretne miejsce, obiekt, budowlę czy atrakcję – stworzymy odcinek Łowców Przygód zgodnie z Twoją sugestią!

UWAGA – przed wybraniem progu konieczna jest indywidualna konsultacja!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy