Jarek z Lubię komiksy

W Patronite od 10.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2576

Liczba Patronów: 2013

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
25 miesięcznie
65 łącznie
Cześć nazywam się Jarek ! w wolnych chwilach od obowiązków z pasji do komiksów prowadzę stronę internetową www.lubiekomiksy.pl oraz kanał na Youtube. Jestem również członkiem "Polskiego stowarzyszenia komiksowego" Publikuje filmy z imprez komiksowych oraz komisów pojawiających się na polskim rynku.

O Autorze

Cześć nazywam się JAREK z "Lubię komiksy" ! :D jestem pasjonatem opowieści obrazkowych (komiksów) od 1994 roku ! dodatkowo od jakiegoś czasy prowadzę stronę internetową www.lubiekomiksy.pl oraz kanał na You Tube !, robię to z czystej pasji w wolnych chwilach od codziennych obowiązków. Jestem bardzo aktywny, publikuje dużo materiałów związanych właśnie z komiksami, chcę aby każdy był na bieżąco z rynkiem wydawniczym, dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję związaną z zakupem kiedy widzimy zawartość komiksu nie tylko o czym on jest :), ponad to udzielam się na wszelkich imprezach związanych z komiksami oraz publikuję z tych imprez materiały. Moja widownia stale się powiększa, w krótkim czasie stałem się jednym z większych twórców wideo o tej tematyce na You Tube. Ponad to w celu poszerzenia swojej wiedzy i dalszego rozwoju mojej twórczości wstąpiłem do "Polskiego stowarzyszenia komiksowego" oraz współpracuje z wieloma wydawcami komiksowymi. Jeśli masz ochotę dołącz do mnie w taki czy inny sposób albo wesprzyj moją pracę/pasję abym mógł dalej kontynuować to co obecnie robię dla swojej społeczności oraz wszystkich fanów komiksu.

UClplh9DdGqK0mm3X3cyhEhg


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mario
Mario
Próg: 5 zł
Łukasz Ostrowski
Łukasz Ostrowski
Próg: 10 zł
Wojtek Gie
Wojtek Gie
Próg: 10 zł