W Patronite od 26.01.2018

Aktywny kanał na Youtube

1 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 600 zł

brakuje

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie przy utrzymaniu naszego kanału LuckyHorse.pl na takim poziomie jaki jest do tej pory, czyli 4 odcinki miesięcznie. Jak wiadomo koszty produkcji poradnika są bardzo wysokie dlatego dzięki Waszej pomocy będziemy mogli tworzyć dla Was kolejne odcinki, które tak bardzo lubicie.

Szlakiem Polskich Stadnin

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Naszym marzeniem jest stworzyć cykl "Szlakiem Polskich Stadnin". Jest to nasz autorski projekt, unikalny w skali kraju. Chcemy w nim promować nie tylko stadniny, ale również regiony czy lokalne atrakcje. Chcemy odwiedzić jak najwięcej interesujących ośrodków jeździeckich, stadnin, hodowli, czy nawet ośrodków agroturystycznych. Nagranie jednak takiego reportażu jest kosztowne, chociaż by ze względów logistycznych, Liczymy na chęć promocji ośrodków, restauracji, hoteli i gmin. Są jednak takie miejsca które warto odwiedzić, a których nie stać na taką promocję . Wpłacając pieniądze na ten cel pomożecie nam pojechać właśnie do takich miejsc. Z góry serdecznie dziękujemy :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)