Avatar użytkownika

LucZyn

46
patronów
875 
miesięcznie
46
patronów
875 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Teraz już wiadomo czemu i wiadomo też, że możemy wspólnie coś z tym zrobić. Przy odrobinie szczęścia nawet takie symboliczne pińć złotych ma szansę coś zdziałać. Przede wszystkim to super, że Ci w ogóle zależy i cieszę się, że rozumiesz moją sytuację i chcesz częściej widzieć moje produkcje ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Módlmy się, ale tylko o to żeby Bozia dała nam wszystkim zdrówko, bo częstsze odcinki to możemy załatwić we własnym zakresie. Ta dyszka to spory krok w dobrym kierunku i to właśnie dzięki Tobie ten plan może się udać. Świetnie, że nie tylko mnie zależy na szybszym rozwoju kanału i Ty również postanowiłeś w tym uczestniczyć. Widzę i doceniam Twoją aktywność w tym zakresie, cieszę się, że chcesz pomóc i częściej oglądać moje filmy - wielki żółwik dla Ciebie ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Bardzo dobre pytanie . Odpowiedzieć na nie może sobie każdy samodzielnie - albo nie robiąc kompletnie nic, albo biorąc udział w akcji prowadzącej do osiągnięcia wspólnego celu. Powiem Ci szczerze, że jeśli tu kliknąłeś (i nie było to przez omsknięcie się ręki :D) to naprawdę mnie zaskoczyłeś. W życiu nie spodziewałbym się, że są osoby które byłyby skłonne w aż takim stopniu wesprzeć to co robię i którym aż do tego stopnia by zależało na rozwoju kanału. Ktoś może powiedzieć, że przesadzam, bo przecież 25 złotych to nie jest milion dolarów żeby tak sapać, ale znam dobrze trud zarabiania pieniędzy i wiem ile rozwagi niekiedy wymagają decyzje związane z ich wydawaniem. Zajebiście jest wiedzieć, że wśród tego tłumu ludzi są również osoby takie jak Ty ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Hej, to jeszcze nie koniec świata, mogło być dużo gorzej. Mógłbym na przykład mieć tragiczny śmiech jakby koń lał na blachę, albo mówić ciągle "se" zamiast sobie, czy chociażby zdecydowanie za dużo przeklinać. A nie chwileczkę, czekaj... to wszystko też prawda ? O ile na niektóre rzeczy w życiu nie mamy wpływu, o tyle nad wadą rzadko pojawiających się filmów możemy wspólnie popracować. Co prawda wybranie przez Ciebie progu 50zł robi się już dla mnie ciutkę podejrzane - bo albo masz po prostu tyle kasy na zbyciu, albo masz tyle kasy na zbyciu i dodatkowo masz w dupie czyjeś wady, bo wolisz skupiać się na pozytywach - tak czy siak musisz być chyba prawie tak walnięty jak ja ? A tak na poważnie to mam prośbę - dobrze się zastanów i wybieraj ten próg tylko jeśli kasa przyszła Ci w miarę lekko i możesz ją równie lekko, ale z pożytkiem, puścić dalej. Jeśli ciężko na nią pracowałeś / pracowałaś nie dawaj na ten cel takiej siopy. Nie zrozum mnie źle, wszystkim nam tutaj bardzo zależy na jak największym i szybkim rozwoju kanału, ale koniec końcem jest to tylko zapewnianie sobie większej ilości rozrywki w postaci filmów, nie ratowanie komuś zdrowia czy życia. Ja również dzień w dzień ciężko pracuję i wiem co to znaczy. W takiej sytuacji, jeśli bardzo chcesz wziąć udział, wybierz po prostu któryś próg niżej, a resztę wydaj w lepszy sposób albo oszczędź. I tak Ci gratuluję i biję brawo za wielkie chęci ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Punkt widzenia, zależy z reguły od punktu siedzenia. Dla jednych może to być relatywnie niedużo pracy (np. dla doświadczonego zespołu ludzi, którzy robią bardziej złożone produkcje), a dla innych może to być taka ilość pracy, że robi im się mokro pod pachami i workiem na samą myśl ile rzeczy musieliby zaplanować, ile posiadać sprzętu oraz umiejętności i determinacji by tworzyć i regularnie publikować takie filmy. Niezależnie jednak od perspektywy można obiektywnie stwierdzić, że dla jednej osoby, tak jak ma to miejsce w tym przypadku, która musi jeszcze na to wszystko w międzyczasie zarobić - jest to nie lada wyzwanie. Natomiast co do tej stówy, która widnieje tam u góry, to nie sądzę, żeby ktokolwiek i kiedykolwiek to kliknął. Jeśli mimo wszystko kiedyś tak się stanie to mam gorącą prośbę, żebyś mi od razu napisał / napisała w wiadomości dlaczego postanowiłeś / postanowiłaś przeznaczyć aż tyle siana na rozwój mojego kanału. Nie mam nic naprzeciwko, bardzo doceniam ten fakt, ale mówię całkowicie poważnie i chciałbym to po prostu wiedzieć zanim cokolwiek i gdziekolwiek wpłacisz ?

Więcej informacji o "progach" znajdziesz w opisie po lewej na dole, w części pt. "Dobre słowo".

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora LucZyn w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Co tu dużo gadać, kocham jeździć i cieszę się bardzo, że swoimi filmami już ponad 300.000 osób mogę również sprawiać trochę radochy! ツ

Hej, LucZyn z tej strony!

Jeśli nazwę LucZyn widzisz na oczy pierwszy raz w życiu to kliknij tutaj, gdzie możesz najpierw poznać mój kanał i zobaczyć czym się zajmuję - jeśli natomiast jesteś już moim Widzem po prostu czytaj dalej.

 Dlaczego to odpalam?

Chciałbym w końcu zrobić coś z Waszymi ciągłymi prośbami o częstsze filmy:

Sami wiecie, że bardzo chętnie, w sposób regularny, publikowałbym dla Was więcej materiałów (vlogi, wyjazdy, maszyny, szorty, tutoriale, testy, unboxingi, opinie i wszystko co związane z dwoma kółkami), bez kilkutygodniowych przerw jak to bywa w obecnej sytuacji. Jedyny problem to brak wystarczającej ilości wolnego czasu. Z tego właśnie powodu na kanale ląduje jedynie niewielka część moich nagrań, a magazyn dysków z materiałami dla Was ma już ponad 40TB i ciągle rośnie. Życie moi drodzy, normalna sprawa, ale skoro ciągle o tym mówicie to chyba znaczy, że chcecie coś zmienić - od tej pory macie więc możliwość osiągnąć swój cel.

Cudów nie ma, zarabiam na potrzeby i przyjemności, tak samo jak większość z Was, chodząc do normalnej pracy i jak niektórzy z Was, utrzymując z tej pracy również dom i rodzinę. Cieszę się bardzo z tego co mam, z tego co robię i że mogę się tym również dzielić z Wami. W dzień pracuję, filmy natomiast nagrywam w każdej wolnej chwili i montuję je dla Was najczęściej po nocach. Wszystkie wyjazdy, sprzęt (kamery, dyski, mikrofony, programy, karty itp.) oraz nagrania finansuję z własnej kieszeni. Robię to, bo chcę to robić. Rozmiar kanału już dawno przerósł moje oczekiwania i od dłuższej chwili jest jednym z największych o tematyce związanej z motocyklami w Polsce. Jest to co prawda tematyka dość niszowa i mało popularna, więc może i sukces niewielki, ale jestem dumny zarówno z Was jak i z tego co stworzyliśmy. Jak zauważyliście produkcje z biegiem czasu robią się coraz bardziej zaawansowane, czasochłonne i kosztowne, a i tak jeszcze wszystko przed nami. Prowadzenie w pojedynkę coraz większego kanału, profilu FB i Instagrama, odpisywanie na wiadomości oraz komentarze z pytaniami i stałe zapewnianie Wam treści do oglądania to ogromna ilość pracy praktycznie dla samej satysfakcji. Niestety "hajs z jutuba" w moim przypadku zastępuje komunikat: "Twój film nie jest odpowiedni dla większości reklamodawców". Filmy zawsze robię i będę robił po swojemu, dokładnie w takiej formie w jakiej mnie i Wam się podoba. Nie zamierzam zmieniać ich treści bez względu na kolejne wymysły i coraz dziwniejsze wytyczne serwisu.

Muzykę również wybieram do filmów taką, której po prostu lubię słuchać, lub która pasuje mi do danej sytuacji lub kojarzy mi się z jakimś wspomnieniem. Wiąże się to z tym, że żeby była wykorzystana legalnie (czyli za zgodą i wiedzą właścicieli praw autorskich) na wielu filmach po prostu zarabiają jej autorzy. Normalna sprawa. Akceptuję to i do tego się przyzwyczaiłem. Od samego początku działam po prostu na tyle, na ile mi czas i finanse pozwalają - robię swoje i nie narzekam.

Co do Waszych oczekiwań i rozwoju kanału

O rozwój kanału tak czy inaczej nie musicie się martwić, pomysłów i chęci nigdy nie brakowało, i nie braknie. Niezmiennie, od samego początku inwestuję w kanał i odkładam środki, żeby zapewniać Wam przyzwoite audio i video, niepowtarzalne ujęcia, pokazywać Wam nowe miejsca, nowe maszyny i przekazywać nową wiedzę. Zmiany trwają długo i przychodzą powolutku ponieważ na wszystko trzeba najpierw odłożyć. Motocyklizm jest coraz większą częścią mojego życia - wiele lat temu zacząłem od jednego małego motocykla 125cc, a w tej chwili zajmuję się już turystyką motocyklową, jazdą sportową na torach, wycieczkami, pomikami, jazdą w terenie, wydarzeniami związanymi z moto oraz mechaniką motocyklową - ucząc się tego wszystkiego po drodze i dzieląc się tą wiedzą oraz doświadczeniami z Wami. W planach jest dokończenie studia, zdobycie motocykli docelowych, odkrywanie nowych miejsc oraz podnoszenie własnych umiejętności.

Żeby spełnić Wasze oczekiwania, czyli robić filmy częściej i bardziej regularnie, chociażby raz w tygodniu, potrzebuję mieć fizyczną możliwość przeznaczania na to większej ilości czasu. Czyli musiałbym mniej czasu poświęcać na pracę zawodową, a więcej czasu poświęcać na pracę przy filmach. Na szczęście nie jestem na tym świecie sam, ale oznacza to również, że niezależnie od sytuacji nie mogę sobie pozwolić na zrezygnowanie z pracy na rzecz charytatywnego dostarczania rozrywki. Kanał nie zarabia nawet sam na siebie, jest również w pełni utrzymywany z mojej pracy zawodowej i gdyby nie ona, to by go w ogóle nie było.

LucZyn załóż Patronajta!

Ok, pewnie, że możemy spróbować. Sugerowaliście mi to już wielokrotnie, zawsze kiedy dyskusja schodziła na te właśnie tory. Poczytałem co i jak tu mniej więcej wygląda - poklikałem co mogłem i uważałem za stosowne. Nie wpisuję żadnych celów. Pomysłów, wydatków i kosztów jest tyle, że szkoda gadać (samo znalezienie nowego talentu do edycji materiałów to miesięczna pensja). Na razie po prostu zobaczymy czy są szanse na poprawę obecnej sytuacji. Pamiętajcie, że nawet jeśli skutek będzie marny, a Wasze chęci kończą się na napisaniu "Dawaj wincyj!" pod filmem, to i tak nic nie szkodzi. Możecie być pewni, że robię dalej swoje i w swoim żółwim tempie dalej idę do mety, klepiąc po drodze po dupie niejednego dorodnego zająca ;D

Podsumowując

Jeśli rozumiesz o co tutaj chodzi, zależy Ci aby filmy publikowane były regularnie i nie było wielotygodniowych przerw, zdajesz sobie sprawę z tego,  że oprócz przyjemnej części (jazda), zapewnianie ludziom darmowej rozrywki w postaci filmów to sporo pracy i kosztów, moja "twórczość" jest dla Ciebie istotna, chciałbyś widzieć więcej Luczyna, i jego pomysłów oraz zadbać o rozwój tego kanału - to wybierz sobie dowolny próg i weź w tym udział.

Dobre słowo

Nie ma nagród za progi i prezentów. Jeśli ktoś chce koniecznie nagrodę za kasę, to to się nazywa kupowanie - a kupić sobie bluzę, wlepę, brelok, kubek czy smycz możesz w każdej chwili w tym miejscu (klik). Tutaj natomiast, w zamian za wsparcie otrzymujecie coś o wiele cenniejszego - więcej pracy z mojej strony i jeszcze lepszy kanał, czyli dokładnie to, o co mnie już tyle lat prosicie. Sami więc decydujcie czy chcecie brać udział i jeśli tak to co wybrać.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora LucZyn już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jogaz
Jogaz
10 zł
Damian Kami?ski
Damian Kami?ski
10 zł
Marcin Dolny
Marcin Dolny
10 zł
Tomalizm
Tomalizm
25 zł
Michał M.
Michał M.
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.