Łukasz Bazarnik

W Patronite od 14.12.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Łukasz Bazarnik - elektronik, pasjonata retro elektroniki i gamingu, założyciel Muzeum Elektroniki w Krakowie oraz twórca na platformie YouTube.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Łukasz. Skoro tu jesteś, to zapewne znasz już mój kanał, a jeżeli nie, to zapraszam Cię pod ten adres: https://www.youtube.com/c/ŁukaszBazarnik .

Czym się zajmuje:

Na kanale możesz odnaleźć moje zainteresowania i pasje. Zaczynając od porad w zakresie elektroniki czy prostych konstrukcji, których głównym celem jest pokazanie, że elektronika oraz majsterkowanie nie jest wcale taką trudną dziedziną.

Kończąc na działalności Muzeum Elektroniki, prezentacją eksponatów, historią, sytuacjami związanymi z funkcjonowaniem naszej działalności czy prostymi naprawami retro sprzętu. Nieodłączną częścią naszego muzeum jest oczywiście dział retro konsol i komputerów. Więc i część materiałów z tego zakresu pojawia się na moim profilu.


 

Na co pójdzie wsparcie:

Wspierając mnie pomożesz mi w realizacji kolejnych materiałów. Chciałbym produkować więcej filmów których treść będzie wartościowa i za razem pracować nad jakością tych produkcji. Bez odpowiedniego zaplecza technicznego nie jest to możliwe. Większość uzbieranej kwoty pójdzie właśnie na inwestycje w sprzęt do nagrywania. Oprócz tego chciałbym powiększać kolekcję retro elektroniki którą później będę mógł Wam pokazać. Oprócz tego mam sporo pomysłów na nowe projekty, być może właśnie dzięki tobie uda się jakiś zrealizować :D


Co w zamian za wsparcie:

Jeśli zastanawiacie się co oferuje w zamian za wsparcie, będę w 100% szczery i nie będę wam obiecał jakiś niesamowitych nagród. Skoro doceniacie moją twórczość ja zrobię wszystko aby Was nie zawieść i zobowiązuje się do prężnego tworzenia materiałów. Oczywiście nie wykluczam tu małych podarków dla najbardziej aktywnych patronów. Jeżeli dobijemy do mojego pierwszego celu założymy prywatną grupę na FB gdzie każdy kto chociaż raz mnie wsparł będzie mógł się dostać. Kolejny cel pojawi się jak osiągniemy aktualny, nie wychodzę aż tak optymistycznie w przyszłość.

 

Jeżeli chciałbyś bliżej zobaczyć moją pasję zapraszam do wizyty w Muzeum Elektroniki w Krakowie.  Więcej informacji:

http://muzeumelektroniki.pl

Dziękuje Bardzo za każde wsparcie :D

Pozdrawiam

Łukasz


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tadeusz Chelkowski
Tadeusz Chelkowski
Próg: 5 zł
Mateusz Szarawarski
Mateusz Szarawarski
Próg: 5 zł