Avatar użytkownika

Łukasz Bazarnik

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuje ci bardzo. Każdy grosz bardzo pomaga w tworzeniu mojego kanału. W zamian oferuje ci dostęp do prywatnej grypy na FB, oczywiście po osiągnięciu pierwszego celu.
15 zł miesięcznie
No 15 złoty to już niezła sumka. Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie taką kwotą otrzyma dostęp do nowych filmów na 3 dni przed ich oficjalną publikacją. Oraz dostęp do prywatnej grupy na FB, oczywiście po osiągnięciu celu.
25 zł miesięcznie
Super! Jesteś niesamowity! Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie taką kwotą, otrzyma dostęp do nowych filmów na 3 dni przed ich oficjalną publikacją. Oraz dostęp do prywatnej grupy na FB, oczywiście po osiągnięciu celu.
50 zł miesięcznie
Taka kwota to czyste szaleństwo !! Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie taką kwotą otrzyma dostęp do nowych filmów na 3 dni przed ich oficjalną publikacją. Oraz dostęp do prywatnej grupy na FB, oczywiście po osiągnięciu celu. Dodatkowo każdy wspierający taką sumą pojawi się na moim filmie w zakładce Patroni.
100 zł miesięcznie
Taka kwota to czyste szaleństwo !! Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie taką kwotą otrzyma dostęp do nowych filmów na 3 dni przed ich oficjalną publikacją. Oraz dostęp do prywatnej grupy na FB, oczywiście po osiągnięciu celu. Dodatkowo każdy wspierający taką sumą pojawi się na moim filmie w zakładce Patroni.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Bazarnik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Łukasz Bazarnik - elektronik, pasjonata retro elektroniki i gamingu, założyciel Muzeum Elektroniki w Krakowie oraz twórca na platformie YouTube.

Cześć! Z tej strony Łukasz. Skoro tu jesteś, to zapewne znasz już mój kanał, a jeżeli nie, to zapraszam Cię pod ten adres: https://www.youtube.com/c/ŁukaszBazarnik .

Czym się zajmuje:

Na kanale możesz odnaleźć moje zainteresowania i pasje. Zaczynając od porad w zakresie elektroniki czy prostych konstrukcji, których głównym celem jest pokazanie, że elektronika oraz majsterkowanie nie jest wcale taką trudną dziedziną.

Kończąc na działalności Muzeum Elektroniki, prezentacją eksponatów, historią, sytuacjami związanymi z funkcjonowaniem naszej działalności czy prostymi naprawami retro sprzętu. Nieodłączną częścią naszego muzeum jest oczywiście dział retro konsol i komputerów. Więc i część materiałów z tego zakresu pojawia się na moim profilu.


 

Na co pójdzie wsparcie:

Wspierając mnie pomożesz mi w realizacji kolejnych materiałów. Chciałbym produkować więcej filmów których treść będzie wartościowa i za razem pracować nad jakością tych produkcji. Bez odpowiedniego zaplecza technicznego nie jest to możliwe. Większość uzbieranej kwoty pójdzie właśnie na inwestycje w sprzęt do nagrywania. Oprócz tego chciałbym powiększać kolekcję retro elektroniki którą później będę mógł Wam pokazać. Oprócz tego mam sporo pomysłów na nowe projekty, być może właśnie dzięki tobie uda się jakiś zrealizować :D


Co w zamian za wsparcie:

Jeśli zastanawiacie się co oferuje w zamian za wsparcie, będę w 100% szczery i nie będę wam obiecał jakiś niesamowitych nagród. Skoro doceniacie moją twórczość ja zrobię wszystko aby Was nie zawieść i zobowiązuje się do prężnego tworzenia materiałów. Oczywiście nie wykluczam tu małych podarków dla najbardziej aktywnych patronów. Jeżeli dobijemy do mojego pierwszego celu założymy prywatną grupę na FB gdzie każdy kto chociaż raz mnie wsparł będzie mógł się dostać. Kolejny cel pojawi się jak osiągniemy aktualny, nie wychodzę aż tak optymistycznie w przyszłość.

 

Jeżeli chciałbyś bliżej zobaczyć moją pasję zapraszam do wizyty w Muzeum Elektroniki w Krakowie.  Więcej informacji:

http://muzeumelektroniki.pl

Dziękuje Bardzo za każde wsparcie :D

Pozdrawiam

Łukasz

Cele Autora

Porozmawiajmy :D
  • 700 zł miesięcznie
  • 700 zł brakuje
0%
Taka kwota miesięcznie naprawdę bardzo mocno zasili mój budżet, więc będę mógł pozwolić sobie na większą swobodę w realizacji filmów na moim kanale. Możecie spodziewać się polepszenia jakości moich produkcji. Dodatkowo, tak jak obiecałem, otwieram prywatną grupę na Facebooku gdzie będziemy mogli razem z sobą porozmawiać.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Bazarnik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tadeusz Chelkowski
Tadeusz Chelkowski
5 zł
Mateusz Szarawarski
Mateusz Szarawarski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.