Łukasz Kulak

W Patronite od 03.07.2018

Jestem niezależnym dziennikarzem. Zajmuje się odkrywaniem historii starożytnych cywilizacji i kultur prehistorycznych. Jestem zwolennikiem teorii, według której w dawnych czasach Ziemię nawiedzili przybysze z kosmosu.

O Autorze

Nazywam się Łukasz Kulak, pochodzę z Polski i na co dzień mieszkam w Radomiu. Od dzieciństwa moją pasją była historia starożytna i w ogóle przeszłość- nawet ta najbardziej zamierzchła- planety Ziemia. Już jako dziecko interesowały mnie antyczne kultury na czele z Sumerami, Egipcjanami i innymi ludami żyjącymi wiele, wiele tysięcy lat temu. Ogromna potrzeba i chęć zdobywania nowych informacji oraz zamiłowanie do czytania książek sprawiły, że z czasem stałem się niezależnym badaczem tajemnic naszych przodków. 

Kiedy analizowałem-zwłaszcza na początku mojej przygody z historią- losy dawnych cywilizacji zdałem sobie sprawę, że coś tu nie gra... Okazuje się bowiem, że wiele oficjalnych teorii akademickich dotyczących czasów sprzed narodzin Chrystusa nie ma pokrycia w faktach naukowych! Ogólna wizja świata promowana przez uczonych głównego nurtu naukowego jest w rzeczywistości wielką dezinformacją. Ponieważ jestem osobą zdroworozsądkową i nie zajmuję się teoriami spiskowymi, to patrzę na zbierane przeze mnie informacje bardzo krytycznie i trzeźwo oceniam sytuację nie trzymając się przy tym utartych schematów i co gorsza dogmatów.

Kilka ostatnich lat poświęconych badaniom dawnych kultur zaowocowały napisaniem przeze mnie dwóch książek. Pierwsza z nich nosi tytuł "Zatajona Prawda", natomiast druga "W poszukiwaniu źródła. Korzenie cywilizacji na Ziemi". 

Stworzyłem również własny kanał na Youtube, gdzie publikuję moje autorskie audycje pod nazwą Inna Historia Świata. Jestem także autorem bloga lukaszkulak92.wordpress.com. W przeszłości współpracowałem z Niezależną Telewizją znanego dziennikarza Janusza Zagórskiego. 

Moim celem na przyszłość jest stworzenie kanału z prawdziwego zdarzenia, na którym audcyję publikowane będą w stałych odstępach czasowych, a ich treść rozbudowana będzie o ciekawe wywiady z różnymi ciekawymi postaciami z różnych dziedzin nauki, którzy są otwarci na rzeczywistość. Wsparcie Patronów jest tu kluczową sprawą. Jeżeli wesprzecie mnie, otrzymacie materiały o bardzo wysokiej jakości merytorycznej. 

Z pomocą Patronów na pewno o wiele łatwiej przyjdzie mi zmierzyć się różnymi przeciwnościami losu i wynieść moją pracę na jeszcze wyższy poziom.

 Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)