Łukasz Migura

W Patronite od 05.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1388

liczba Patronów: 1014

2 patronów
5 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Jednoosobowa fabryka opowieści. Robię wszystko, by żyć z pisania opowiadań i książek, nagrywania podcastów oraz produkcji filmów.

O Autorze

Jestem Łukasz. Założyłem stronę lukaszmigura.com, bo oprócz konsumowania kultury, samemu próbuję sił w tworzeniu. Jeśli lubisz czytać, słuchać lub oglądać, zapraszam.

łukasz migura

O moich pasjach

Zacząłem od pisania opowiadań i jak na razie tego się trzymam. Wierzę, że krótkie formy wyrabiają u pisarza warsztat, pozwalają mu nauczyć się budowania logicznej historii.

Dawniej pisałem wyłącznie fantastykę. Zamykałem się przede wszystkim w science fiction. Teraz jednak swoimi tekstami sięgam także na inne pola. W moje historie wplatam zagadki kryminalne i wątki wyjęte wprost z horrorów. Próbuję łączyć formy, by uciec od ciasnych ram konwencji.

Gdzieś obok pisania, zajmuję się tworzeniem filmów i nagrywaniem podcastu. Prowadzę kanał na YouTube. Jeden z filmów — ten o zombie, który możesz znaleźć tutaj — został już obejrzany kilka tysięcy razy. Chciałbym powtórzyć ten sukces. Liczę, że kiedyś zrobię film oparty na moim własnym scenariuszu. Ponadto, tworzę podcast pt. Czytam Się, w którym prezentuję moje własne historie w postaci audiobooków.

O moim marzeniu

W tym roku na łamach mojej strony pojawiła się księgarnia internetowa. Publikuję tam przede wszystkim darmowe opowiadania w postaci ebooków (epub oraz PDF). Jest tam również już pierwsze opowiadanie, za które oczekuję niewielkiej gratyfikacji.

Konto na Patronite założyłem, by móc pozwolić sobie na pisanie z większą częstotliwością. Im więcej patronów zdecyduje się wesprzeć moją twórczość, tym częściej w księgarni będą pojawiać się darmowe ebooki, a na Spotify i YouTube kolejne odcinki podcastu. Moim marzeniem jest utrzymać się z pisania, nagrywania audiobooków i tworzenia filmów. Możesz mi w tym pomóc, jeśli tylko podoba Ci się to, co robię.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni