Avatar użytkownika

Łukasz Migura

1
patron
10 
miesięcznie
60 
łącznie
1
patron
10 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Przede wszystkim chciałbym podziękować Ci za wsparcie. Każda pomoc, nawet ta najmniejsza, jest nieodzowna. Cieszę się, że tworzę coś, co znajduje uznanie w Twoich oczach. Doszedłem także do wniosku, że niezależnie od poziomu wsparcia, wszyscy patroni będą otrzymywać ode mnie wczesny dostęp do tekstów, publikowanych potem na łamach mojego newslettera oraz strony. Dodatkowo, na tym portalu, dzielę się - ze wszystkimi wspierającymi mnie ludźmi - materiałami audio, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej.
10 zł miesięcznie
Twój wkład jest dla mnie sygnałem, że to, co robię, ma potencjał i może w przyszłości stać się moim zawodem. Dzięki Tobie mogę produkować kolejne materiały. A Ty, możesz cieszyć się tym, co robię za darmo! No dobra, za niewielką kwotę. Każdy patron z tego i innych progów otrzymuje ode mnie wczesny dostęp do nowych tekstów, które potem ukażą się na łamach mojej strony i newslettera. Dodatkowo, wyłącznie dla patronów wspierających mnie na tej platformie, produkuję treści audio, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej.
20 zł miesięcznie
Ogromnie Ci dziękuję za wsparcie. Z jednej strony to nieduża kwota. Z drugiej zaś, to tak, jakby wykupić prenumeratę jakiegoś magazynu społeczno-kulturalnego. Albo zdecydować się na dostęp do platformy streamingowej. Zgodnie z przyjętymi nowymi ustaleniami, wszyscy patroni, niezależnie od wysokości wsparcia, otrzymują ode mnie wczesne dostępy do tekstów, które później publikuję na łamach mojej strony i w moim newsletterze. Ale dodatkowo, wyłącznie patroni, mogą z wykorzystaniem tej platformy słuchać treści audio, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Migura w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Autor kilku opowiadań i scenariuszy seriali audio. A dokładniej, jednego. Ale wciąż pisze.

Jestem Łukasz, ale to już pewnie wiesz. Zapewne domyślasz się także, że moje życie kręci się wokół pisania. Zakładam jednak, że odwiedzając tę podstronę chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o tym, kim jestem i co robię. A więc…

…piszę

Przez pewien czas zamykałem się w nurtach science fiction i fantasy. Na koncie mam już serial wyprodukowany przez Audiotekę. Sen o wolnym świecie to historia będąca mieszanką steampunku i postapokalipsy.

Jestem też autorem scenariusza słuchowiska pt. Ostatnia podróż Ijona, stworzonego we współpracy z fundacją Soundsitive Studio z okazji roku Stanisława Lema. Ta produkcja to typowa space opera, bazująca po trochu na Odysei kosmicznej i Dziennikach Gwiazdowych.

Napisałem też kilka opowiadań, z czego dwa wydano drukiem. Na szczególną uwagę zasługuje tekst pt. Złoto Alaski, który umieszczono w zbiorze Taki Dziki Zachód. Antologię wydano nakładem Wydawnictwa IX. Dobra rzecz! Kontynuację prezentuję na łamach mojej strony.

Teraz jednak uciekam od ciasnych ram konwencji i staram się po prostu opowiadać ciekawe historie. Nie bacząc na gatunek.

Po co mi Patronite?

Chciałbym poświęcać więcej czasu na tworzenie, a dzięki Twojemu wsparciu mogę sobie na to pozwolić. Dzisiaj jest to wyłącznie hobby. Ale może stać się zawodem. Jeśli pomożesz.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Łukasz Migura w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Migura już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Czytelnik713
Czytelnik713
10 zł
Czytelnik713
Czytelnik713
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.