Szewczyk Travel (Natalia i Łukasz)

8 patronów
220 miesięcznie
1 615 łącznie
Cześć. Jesteśmy parą, która uwielbia podróże i dzieli się tym na swoim kanale YouTube i na blogach.
Naszą misją jest inspirowanie innych do poznawania świata poprzez nasze filmy.
Twoje wsparcie pomoże nam dalej rozwijać nasz kanał, a mamy nadzieję, że da Ci też ciekawe doświadczenia...

O Autorze

Witaj na naszej stronie Patronite! Jesteśmy parą, która uwielbia podróżować i tworzyć treści video, jak i blogi, z naszych wyjazdów. Nasz kanał YouTube poświęcamy na opowiadanie o naszych przygodach z różnych zakątków świata, od malowniczych plaż Zanzibaru po tętniące życiem ulice Nowego Jorku czy Rzymu.

Uważamy, że podróżowanie to nie tylko zwiedzanie nowych miejsc, ale także poznawanie nowych kultur, nawiązywanie nowych przyjaźni, poznawanie wspaniałych ludzi i tworzenie wspomnień, które pozostaną z nami na całe życie. Chcemy dzielić się tą pasją z Wami.

Dzięki naszej stronie Patronite nie tylko wspieracie tworzenie nowych odcinków, ale będziesz też mieć dostęp do treści, które nie są dostępne dla wszystkich, takich jak materiały zza kulis, sesje Q&A, a nawet indywidualne porady dotyczące podróży.
Twoje wsparcie pomoże nam kontynuować tworzenie wysokiej jakości treści i zwiększy częstotliwość pojawiania się nowych filmów, co pomoże też dotrzeć do jeszcze większej liczby osób z naszym przesłaniem o tęsknocie za przygodami.

Dołącz do nas w podróży i razem zwiedzajmy jakże piękny świat. Twoje wsparcie pomoże nam rozwinąć kanał jeszcze bardziej i mamy nadzieję,  zainspiruje innych do poznawania świata. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Oto nasz kanał YouTube:

https://youtube.com/c/ŁukaszSzewczyk

oraz nasze blogi:

Blog o podróżach, na którym opisujemy wiele miejsc, które znajdziesz na naszym kanale podróżniczym, ale nie tylko, dlatego warto zaglądać na ten blog podróżniczy: https://podrozniczy.blog
Oraz blog lifestylowy, który także ma zakładkę o podróżach, prowadzony przez Natalię. Znajdziecie tam wiele informacji również na nasz temat. Lifestyle, podróże, kuchnia, uroda i moda: https://mojlifestyle.blog

Wraz z Natalią wyemigrowaliśmy do Holandii, aby spłacić kredyty po firmie w Polsce, która po 6 latach działalności niestety przestała być opłacalna. Jednak Holandia, to chyba także nie jest nasza ziemia obiecana. Więc co będzie dalej... Jeszcze nie wiemy.

Marzy nam się jednak albo powrót do domu, albo wyjechanie gdzieś i podróżowanie i zwiedzanie świata. Holandia nie jest nam pisana na stałe. Inna mentalność ludzi nie pozwala nam się tutaj "rozgościć" u czuć jak u siebie. 
Dlatego plan jest taki, żeby się wyrwać w jakieś inne miejsce.

Mamy nadzieję, że podobają się Ci nasze vlogi, filmy i wpisy na blogach. Bardzo dziękujemy  za wsparcie nie tylko finansowe, ale każda łapka w górę i każdy pozytywny komentarz daje energię do dalszego działania. 

 

Dołącz wirtualnie do naszych podróży! Zapraszamy!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Patrycja  Stiels
Patrycja Stiels
Próg: 25 zł
Przemysław Szcześniak
Przemysław Szcześniak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Zbigniew Szewczyk
Zbigniew Szewczyk
Próg: 5 zł
Patrycja  Stiels
Patrycja Stiels
Próg: 10 zł
Maciej Nogala
Maciej Nogala
Próg: 50 zł