Łukasz Szewczyk

4 patronów
65 miesięcznie
235 łącznie
Cześć. Nazywam się Łukasz Szewczyk i wraz z żoną Natalią kochamy podróżować, nagrywać filmy z tych podróży i pisać blogi podróżnicze. Dołącz do naszych podróży na kanale YouTube lub na naszych blogach.

O Autorze

Cześć. Jestem Łukasz Szewczyk i razem z moją żoną Natalią kochamy podróże i nagrywanie filmów. Postanowiliśmy zatem połączyć te pasje i w ten sposób powstał nasz kanał YouTube:

https://youtube.com/c/ŁukaszSzewczyk

oraz nasze blogi:

Blog o podróżac na którym opisujemy wiele miejsc które znajdziecie na naszym kanale podróżniczym ale nie tylko, dlatego warto zaglądać na ten blog podróżniczy: https://podrozniczy.blog
Oraz blog lifestylowy, który także ma zakładkę o podróżach, prowadzony przez Natalię. Znajdziecie tam wiele informacji również na nasz temat. Lifestyle, podróże, kuchnia, uroda i moda: https://mojlifestyle.blog

Wraz z Natalią wyemigrowaliśmy do Holandii, aby spłacić kredyty po firmie w Polsce, która po 6 latach działalności niestety przestała być opłacalna. Ja obecnie pracuję w hurtowni jako specjalista SEO.

Marzy nam się jednak albo powrót do domu, albo wyjechanie gdzieś i podróżowanie i zwiedzanie świata. Holandia chyba raczej nie jest nam pisana na stałe. Inna mentalność ludzi nie pozwala nam się tutaj "rozgościć" u czuć jak u siebie. 
Dlatego plan jest taki, żeby się wyrwać w jakieś inne miejsce.

Mamy nadzieję, żę podobają się Wam nasze vlogi, filmy i wpisy na blogach. Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie nie tylko finansowe, ale każda łapka w górę i każdy pozytywny komentarz daje energię do dalszego działania. Jesteście boscy!

 

Dołącz wirtualnie do naszych podróży! Zapraszamy!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mariusz Lirek
Mariusz Lirek
Próg: 50 zł
Mój Lifestyle Blog Nataia Szewczyk
Mój Lifestyle Blog Nataia Szewczyk
Próg: 5 zł
Zbigniew Szewczyk
Zbigniew Szewczyk
Próg: 5 zł
Krzysztof Górka
Krzysztof Górka
Próg: 5 zł