Sylwia Nadworna

W Patronite od 12.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
126 łącznie

Wsparcie działań w temacie Łysienie Plackowate

25 000 zł

0%

osiągnięto

24 874 zł

brakuje

Moi Drodzy potrzebuję Waszego wsparcia do dalszych działań w temacie Łysienia Plackowatego. Każdy nawiązany kontakt, współpraca z lekarzami, specjalistami, fundacjami, organizacjami jest moją inicjatywą. Każde spotkanie z osobami mającym łysienie plackowate, każdy wyjazd jest moim działaniem. Aby kontynuować te przedsięwzięcia, móc organizować większą ilość spotkań, docierać do lekarzy, uświadamiać społeczeństwo potrzebuję Was i Waszego wsparcia.
Niemalże codziennie dostaję wiadomości od osób, które szukają sposobów na to aby ich włosy odrosły. W samej mojej zamkniętej grupie jest ok. 900 uczestników i ta ilość stale rośnie. To właśnie oni codziennie przypominają mi jak ważne jest to co robię i dają energię do kolejnych działań. Dlatego wierzę, że moje działania mają sens a przede wszystkim pomagają społeczności Alopecjan.
Przyszedł czas na zmiany. I do tych zmian potrzebuję Waszego wsparcia. Można wiele jeszcze uczynić, pomóc i osiągnąć. Możemy to zrobić wspólnie! Zostańcie moimi patronami :)
Dziękuję za Wasze Wsparcie!
Zostań Patronem