Sylwia Nadworna

W Patronite od 12.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
126 łącznie
lysienieplackowate24.pl to strona, na której poruszany jest temat wypadania włosów a dokładniej mówiąc- Łysienia Plackowatego! Dlaczego tym się zajmuję? Ponieważ sama przez to przeszłam, ponad 10 lat temu utraciłam włosy w wyniku tej dolegliwości - jednak wszystkie odrosły! Teraz pomagam innym :)

O Autorze

Już kilka lat temu zrodził się w mojej głowie pomysł opowiedzenia swojej historii, doświadczeń jakie mnie dotknęły w wyniku łysienia plackowatego. Tak powstał blog http://www.lysienieplackowate24.pl. Jak się szybko okazało był to strzał w dziesiątkę, bo zaczął pomagać innym osobom. Cały czas niemalże codziennie otrzymuję wiadomości od innych osób i rodziców dzieci mających łysienie plackowate. Prośby o pomoc, nakierowanie na właściwych lekarzy, specjalistów.

lysienieplackowate24.pl to miejsce gdzie osoby szukające pomocy mogę znaleźć Moją Historię, historie innych osób, wizytówki z danymi kontaktowymi lekarzy, specjalistów, fundacji, zajmującymi się tematem łysienia plackowatego, szereg informacji, które znajduję i umieszczam na stronie.

lysienieplackowate24.pl to społeczność, każdy kto wchodzi na stronę w szybki sposób może zobaczyć, że nie jest sam: ok. 1500 osób na portalach społecznościowych i prawie 600 członków w zamkniętej grupie społecznościowej Łysienie Plackowate Polska i cały czas ta ilość rośnie!

lysieniepackowate24.pl to również rozpowszechnianie informacji o tej dolegliwości, uświadamianie społeczeństwa. Podejmuję takie działania i inicjatywy jak:

 

  • spotkania z lekarzami i specjalistami, przeprowadzanie rozmowy o dostępnych formach leczenia i zabiegach podnoszących jakość życia PRZYKŁAD
  • organizowanie spotkań dla osób zmagających się z tą dolegliwością:

Spotkanie Bydgoszcz

 

  • uczestniczenie m.in na konferencjach, targach urody i spotkaniach organizowanych przez fundacje: PRZYKŁAD

 

Konferencja Man’s World

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem