Łysy z Marvela

W Patronite od 12.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1523

Liczba Patronów: 909

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
130 miesięcznie
1 395 łącznie
Profil blogera "Łysy z Marvela". Publicystyczno-satyrycznej strony zajmującej się tematyką Marvela oraz popkultury, podchodząc do niej w dość nietuzinkowy, ale przede wszystkim szczery i osobisty sposób.

O Autorze

ŁYSY Z MARVELA

Bloger, podcaster, kinoman, ale przede wszystkim młody chłopak z pasją.


 

Hejka naklejka, nazywam się Filip i prowadzę stronę pt. Łysy z Marvela. Jak sama nazwa wskazuje, zajmuję się tematyką Marvela oraz ogólnie wszechobecną (pop)kulturą. Łączę merytorykę z humorem, podchodząc do niektóych kwestii ironicznie, ale zawsze staram się przemycić jakąś myśl. Zawsze staram nie ograniczać się do jednego tematu i moim celem jest poszerzanie swoich horyzontów oraz wiedzy. Także wśród moich odbiorców, dostarczając im najnowsze newsy ze świata filmu i moje refleksje kulturowe wzbogacone ciekawymi kontekstami, które także pomogą moim widzom patrzeć na niektóre dzieła z innej perspektywy.

Nazwa strony nawiązuję do Kevina Feige - CCO Marvela oraz mojego idola, który zaimponował mi kontaktem z fanami, konsekwencją swoich działań oraz miłością do świata Marvela, tworząc moje ulubione uniwersum filmowe, które spełnia moje "geekowskie" marzenia. 

Po co mi Patronite?

Jako młody twórca zmagający się z problemami codziennego życia mam wiele marzeń oraz celów, które chciałbym kiedyś osiągnąć. Wsparcie z Patronite'a pozwoliłoby mi wejść na wyższy poziom jakości i zacząć tworzyć materiały wideo, grafiki, które w znacznym stopniu wzbogaciłiby mój kontent. Mam w planach rozpocząć serię "The Golden Path", która byłaby szeregiem materiałów poświęconych uniwersum Diuny, którego jestem ogromnym fanem i dużą część mojej działalności poświęcam tej pozycji. Wsparcie również pomogłoby mi zrealizować moją wizję na temat tych materiałów, a w przyszłości może zacząć tworzyć własne krótkiemetraże oraz inne projekty filmowe, które mam w głowie.

 

Mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy uda mi się pogodzić wiele rzeczy w moim życiu, a także zrealizować moje małe twórcze marzenia, które mam w głowie od jakiegoś czasu.  


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kuba Biernat
Kuba Biernat
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Błażej Krzemiński
Błażej Krzemiński
Próg: 10 zł
Paweł Ciubiński
Paweł Ciubiński
Próg: 10 zł
Monika Kujawa
Monika Kujawa
Próg: 10 zł
Przemek Dworczak
Przemek Dworczak
Próg: 10 zł