Avatar użytkownika

Maciej Wielobób

10
patronów
158 
miesięcznie
25 917 
łącznie
10
patronów
158 zł 25 917 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

11 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję Ci za wsparcie mojej działalności!
Kwota 11 złotych, szczególnie na więcej niż miesiąc, jest już konkretnym wsparciem, które wydam na tworzenie materiałów audio!
33 zł miesięcznie
Dziękuję! 3 to symboliczna liczba w wielu tradycjach medytacyjnych, a co dopiero 33! Dla mnie na pewno to znacząca kwota wsparcia, dlatego chciałbym zaprosić Was do bycia współtwórcami podkastów, poprzez dołączenie do zamkniętej grupy dla patronów na Facebooku, gdzie chętnie podzielę się z Wami kulisami powstawania moich materiałów (a także sprzętem, z którego korzystam, jeśli komuś to się przyda), odpowiem na Wasze pytania osobiście, jak również będę się Was doradzał które materiały mają pójść najpierw, a które później. A może - kto wie - zrodzą się z naszej wspólnoty nowe podkasty? Zobaczymy!
PS Jeśli nie masz FB - podsumowanie dyskusji z grupy wyślę Ci raz w miesiącu mailem!
59 zł miesięcznie
Oprócz wymienionej w poprzednim progu możliwości udziału w grupie dla patronów, Twoje nazwisko pojawi się na liście patronów, którą opublikuję 1x w miesiącu na mojej stronie na FB! Bardzo, bardzo Ci dziękuję!
139 zł miesięcznie
To naprawdę znaczące wsparcie! Jestem dozgonnie wdzięczny! Oprócz udziału w grupie dla patronów i znalezienia się na comiesięcznej liście patronów publikowanej na mojej stronie na FB, raz na 3 miesiące możesz otrzymać ode mnie nagranie wybranego warsztatu online. Po ustaleniu który warsztat - otrzymasz dostęp mailem!
199 zł miesięcznie
Bardzo doceniam Twoje wsparcie. Oprócz udziału w grupie dla patronów, uwidocznienia na comiesięcznej liście patronów, raz na 3 miesiące możesz otrzymać ode mnie nagranie wybranego warsztatu online oraz moją lub polecaną przeze mnie książkę, ebook lub audiobook.
399 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję za tak znaczące wsparcie! Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo jest pomocne!
Na tym progu zapewniam Ci:
- udział w grupie dla patronów,
- wyszczególnienie na comiesięcznej liście patronów,
- co miesiąc do wyboru nagranie wybranego warsztatu online ze mną lub moim zespołem.
Raz jeszcze dzięki!
1999 zł miesięcznie
Wybierz 1999 zł
1 dostępne miejsce
Mecenas podkastu
Deklarując wpłatę na tym progu, zostajesz mecenasem podkastu. Przez czas mecenatu na początku każdego podkastu powiem 2 zdania o Twojej firmie i podam jej adres internetowy (lub profil w mediach społecznościowych).
Koniecznie skontaktuj się ze mną przed zdeklarowaniem się do wsparcia tego progu, ponieważ zastrzegam sobie prawo wyboru firm, które mogą zostać mecenasami.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maciej Wielobób w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem tatą, mężem, nauczycielem medytacji, ordynowanym w tradycyjnych indyjskich ścieżkach oraz autorem 8 książek i wykładowcą. Przekazuję głębię tradycji medytacyjnej w prosty i użyteczny sposób, pomagając zostawić za sobą poczucie osamotnienia, a odnaleźć spójność i spokój wewnętrzny.

Kochani! Dziękuję, że tu jesteście!

Skoro tu jesteście, zapewne znacie mnie i moją działalność (jeśli jednak nie, to przejdźcie do sekcji o mnie poniżej). Dziś proszę o Wasz mecenat nad moim podkastem. Mam sporo nagranych materiałów wideo z moich online'owych wykładów i transmisji, które chętnie przetworzyłbym na podkasty, żebyście mogli ich słuchać na spacerze, w podróży czy przy codziennych aktywnościach, a może nawet w pracy. Na drugim etapie chciałbym też przygotować wersje audio wpisów na moim blogu. Na trzecim etapie możemy nagrać zupełnie nowe materiały, a Wy jako patroni możecie zgłosić jakie macie zapotrzebowanie.

Wasze wsparcie znaczy bardzo dużo...

Dzięki niemu będę mógł poświęcić trochę (albo nawet trochę więcej) czasu na tworzenie materiału audio, być może zlecić komuś odpowiednie prace, zwiększyć abonament na Spreakerze, być może zakupić dodatkowy sprzęt i oprogramowanie. Wasze 10 złotych wpłacane przez parę miesięcy jest już sporym wsparciem, nie mówiąc już o drugim progu - a więc 33 złotych to np. 1/8 mojego aktualnego abonamentu na hostingu mp3.
Macie możliwość mnie wesprzeć nie tylko finansowo, ale i radą - od 2. progu zaproszę Was do grupy facebookowej dla Patronów - gdzie będziecie mogli mi doradzić co do kolejności tematów podkastów.
No i przede wszystkim - macie moją wielką wdzięczność!

Jeśli mnie jeszcze nie znacie...

Nazywam się Maciej Wielobób. Jestem tatą, mężem oraz nauczycielem medytacji i jogi, autorem 8 książek!


Przekazuję głębię tradycyjnych ścieżek mistycznych w sposób praktyczny, zrozumiały i użyteczny dla współczesnego człowieka, tak by uczestnicy moich wykładów i warsztatów oraz moi czytelnicy mogli uwalniać się od napięcia, doświadczać wewnętrznego spokoju, uczyć się uważności i wykorzystywać pełnię swoich możliwości.

Dane mi było poznać tradycję medytacyjną Indii „od środka” jako nauczyciel-inicjator i uzdrowiciel w tradycyjnych szkołach medytacyjnych i uwielbiam pokazywać konkretne zastosowanie tradycyjnych koncepcji i narzędzi w życiu codziennym każdego z nas.

A wszystko to zaczęło się w 1994 roku. To znaczy ja urodziłem się oczywiście kilkanaście lat wcześniej, ale w 1994 roku pierwszy raz trafiłem na jogę, a przede wszystkim poznałem wiosną tego roku mojego nauczyciela medytacji - Karimbakhsha Witteveena (1921-2019). Karimbakhsh zrobił na mnie niesamowite wrażenie swym wewnętrznym spokojem, swoim "wewnętrznym światłem", pogodzeniem spełnienia zawodowego, rodzinnego i duchowego oraz niesamowitą spójnością etyczną i psychologiczną. Duże wrażenie zrobiło też na mnie nauczane przez niego przesłanie indyjskiego sufizmu uniwersalnego czyli drogi duchowej, którą można podążać wyznając jakąkolwiek religię lub nie wyznając żadnej.
I wtedy właśnie, mimo, że..., a może właśnie dlatego, że przechodziłem nastoletni okres "burzy i naporu", moi rodzice rozwodzili się, ja poszukiwałem sensu, spełnienia, wewnętrznego spokoju, a jednocześnie siły czy mocy, której mi brakowało, zostałem jego uczniem i od tego czasu ponad 26 lat uczyłem się u niego, ale też u jego żony Ratan (1920-2006), szejk-al-maszejka Mahmooda Khana (który dziś po śmierci Karimbakhsha jest moim mentorem i "superwizorem") oraz Sattvy Van Dorssen.

Duchowa ścieżka, ta droga powrotna do siebie, jak mówią sufi, (i mądre przewodnictwo mojego nauczyciela) pomogła mi przezwyciężać różne trudności i wyzwania życia. Pomagała w chwilach, gdy czułem się samotny, zestresowany, niezrozumiany, ośmieszony, przytłoczony. Pomagała w sytuacjach kryzysowych, uczyła przeżywać piękne i trudne chwile, być prawdziwie obecnym z bliskimi, ale i pokonywać trudności w swoim życiu profesjonalnym.

Po wielu latach mojego własnego treningu Karimbakhsh zachęcił mnie najpierw do nauczania medytacji i sufizmu, potem udzielił mi upoważnienia do inicjowania i ordynowania, by wreszcie po kolejnych latach praktyki, w 2013 zakończyć mój okres treningu duchowego i nominować mnie na nauczyciela-przedstawiciela duchowej ścieżki (określanego przez sufich szejkiem lub murszidem). Nominację tę potwierdził też później szejk-al-maszejk Mahmood Khan, patriarcha gudźarackiego klanu maszejków, z którego wywodził się Inayat Khan, jeden z największych mistyków Indii. Tutaj możesz zobaczyć film, na którym Mahmood Khan wypowiada się o mnie (w opisie filmu jest polski przekład).

Jednocześnie uczyłem się jogi, ukończyłem z niej różne szkolenia nauczycielskie, najcenniejsze doświadczenia jogiczne zdobywając dzięki Srivatsie Ramaswamiemu (który zechciał napisać przedmowy do 2 z moich książek) i A.G. Mohanowi. Skończyłem też studia z pedagogiki specjalnej (specjalizując się w pedagogice terapeutycznej), o mało co nie zrobiłem doktoratu z pedagogiki zdrowia (przewód już był otwarty, ale... to osobna historia), przeszkoliłem się w wielu konwencjonalnych metodach pomocy innym, współprowadziłem program terapii dla osób z nerwicami mówienia... Studiowałem też dogłębnie ajurwedę, filozofię sankhji, psychologię jogi, adwajtawedantę, buddyzm tybetański i inne ścieżki. Liznąłem nawet trochę treningu w zakresie muzyki hindustańskiej...

Dziś zgodnie z wolą moich nauczycieli przekazuję na warsztatach, odosobnieniach (także poza Polską), ale i podczas zajęć ze studentami przesłanie wolności duchowej, osobistej i wolności od napięcia. Być może czujesz się przytłoczona (-y), zmęczona(-y), napięta(-y), może próbujesz sobie poradzić z jakimiś kryzysowymi sytuacjami, może poszukujesz sensu, a może duchowości poza religią lub nie kolidującej z Twoimi przekonaniami religijnymi.

Jeśli tak - skontaktuj się ze mną, nawet jeśli jeszcze nie poznaliśmy się osobiście ani nie czytałaś (czytałeś) moich książek. Z radością doradzę Ci jak zacząć lub jak uporządkować swoją praktykę medytacji albo jak odnaleźć większą głębię w Twojej praktyce medytacji lub jogi, jakimi ścieżkami dalej podążyć.

Cele Autora

Tysiąc na start!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 842 zł brakuje
15%
Drodzy Patroni! Gdy zechcecie mi udzielić wsparcia w wysokości 1 tysiąca złotych miesięcznie jestem w stanie zagwarantować 2-3 podkasty co miesiąc. Dzięki Wam będę mógł uwolnić odrobinę czasu, jak również pokryć dodatkowe koszty.
Dwa tysiące! Dzięki!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 842 zł brakuje
7%
Przy wsparciu rzędu minimum 2000 miesięcznie, mogę zagwarantować 3-4 nowe podkasty miesięcznie. Dzięki Wam będę mógł również powoli dokupywać sprzęt awaryjny, by nic nie przeszkodziło mi w utrzymaniu tego tempa.
Czas i pieniądze na dodatkowe projekty!
  • 3 333 zł miesięcznie
  • 3 175 zł brakuje
4%
Gdy przekroczymy barierę 3333 złotych (zwykłe 3000 wydało się mniej ciekawe) ;) to uwolni się czas i przestrzeń na dodatkowe projekty - może np. nagranie audiobooków. Chodzi mi po głowie np. audiobook z "Życiem wewnętrznym" Hazrata Inayata Khana czy moją pierwszą książką "Terapią jogą". Ale jestem też otwarty na różne propozycje! A może nie audiobooki, a coś innego? Jestem otwarty na Wasze propozycje na grupie dla Patronów!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maciej Wielobób już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Janecki
Jakub Janecki
11 zł
Anonimowy patron
11 zł
Karolina Siwkowska
Karolina Siwkowska
11 zł
Anna Madejczyk
Anna Madejczyk
11 zł
Anonimowy patron
59 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.