Mafia PL

W Patronite od 31.10.2017

Mafia PL to największy w Polsce kanał, traktujący o przestępczości zorganizowanej. Znajdziesz na nim materiały dotyczące zarówno polskich gangsterów lat 90-tych jak, i informacje o mafii na świecie.

O Autorze

Mafia PL,  to obecnie jedyny polski kanał na YouTube, serwujący regularnie materiały, dotyczące stricte mafii i przestępczości zorganizowanej. 

Na kanale emitowanych jest kilka cykli: 

 

- Sylwetki polskich gangsterów - Czyli biografie sław polskiej "gangsterki" lat '90 - '00:

 

- Słynni bossowie - Biografie najsłynniejszych mafiosów i narkobaronów na świecie:

 

- Mafia na świecie - Opis największych przestępczych organizacji na globie:

 

- Filmowe fakty - (Prawdziwe postaci i wydarzenia, które ukazały się w gangsterskich filmach)

 

Patronite zakładam ze względu na prośbę widzów, którzy chcą wspierać rozwój kanału.  

Dziękuję każdemu, kto wspiera tą inicjatywę. Może kiedyś uda się podziękować osobiście! 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)