Magna Polonia

W Patronite od 02.09.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 229

liczba Patronów: 223

32 patronów
696 zł miesięcznie
54 604 zł łącznie

Dalszy rozwój inicjatyw

1 500 zł

miesięcznie

46%

osiągnięto

804 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie, będziemy mogli pozwolić sobie na dalszy rozwój inicjatyw które obecnie prowadzimy. Na przykład komentarze na kanale Yotube będą pojawiały się częściej! Dziękujemy!

Kolejne inicjatywy na horyzoncie!

5 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

4 304 zł

brakuje

Koszty druku przy niewielkich nakładach są spore, stąd też cena magazynu 12,50 zł. Cena ta umożliwia nam pokrycie wszystkich niezbędnych kosztów, ale niestety nie jest wystarczająca na finansowanie dalszych inicjatyw. Po przekroczeniu tego progu prace nad projektem na pewno nabiorą dynamizmu. Damy radę?

Marzenie:)

10 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

9 304 zł

brakuje

Szczerze mówiąc nawet nie marzymy o tym celu, ale kto wie?:). Jeżeli udałoby się przekroczyć ten próg, oznaczałoby to, że w Polsce jest wielu ludzi dobrej woli. Kwota ta, pozwoliłaby nam osiągnąć pierwszy stopień niezależności finansowej. Wtedy zapytamy Was -nasi, drodzy Mecenasi jakie inicjatywy są najbardziej potrzebne i po prostu zrealizujemy co najmniej jedną z nich.

Serwery i utrzymanie w sieci

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Świetnie, że się udało! Ta kwota pozwoli nam odciążyć się z minimalnych kosztów utrzymania serwera nowo powstającego portalu i całej obsługi sieciowej. Na pewno będziemy rozszerzali naszą działalność o kolejne przyczółki takie jak sieci społecznościowe. Pieniądze ze sprzedaży, których nie będziemy musieli wydawać na utrzymanie powyższych rzeczy, zainwestujemy w dalszy rozwój gazety lub tworów pokrewnych.
Zostań Patronem