Magna Polonia

W Patronite od 02.09.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 335

Liczba Patronów: 348

Zostań Patronem
43 patronów
1 136 miesięcznie
67 299 łącznie
Strona projektu Magna Polonia - Chcemy tworzyć inicjatywy dla Was i dla Polski, dlatego potrzebujemy wsparcia świadomych rodaków. Dziękujemy!

O Autorze

PATRONITE

Przebudowaliśmy nieco nasz Patronite, który do tej pory nie działał jak powinien. Po wsparciu nas za nagrodę rzeczową bardzo prosimy o wysłanie nam adresu na mail: kontakt@magnapolonia.org

 

Magna Polonia?

Magna Polonia, jako dzieło medialne powstało i utrzymuje się głównie z datków stałych czytelników. Gdyby nie państwo zapewne Magna Polonia nie mogłaby istnieć, lub istniałaby w mocno okrojonej formie.  Nasze inicjatywy wciąż są rozwijane, dlatego potrzebujemy Państwa wsparcia. Patronite jest o tyle ciekawą formą, gdzie każdy może zobaczyć jaką kwotę dostajemy od Państwa każdego miesiąca. Warto abyśmy pokazali, że inicjatywy patriotyczne mogą liczyć na wsparcie rodaków.

 

Dlaczego Patronite?

 

 

Jeżeli doceniacie Państwo naszą dotychczasową pracę i zechcecie wspeirać nas dalej, możecie być przekonani, że dołożymy wszelkich starań aby projekt się rozrastał. Zapewniając sobie stały dopływ dodatkowych środków, będziemy w stanie odciążyć finansowo gazetę, dzięki czemu poświęcimy zarobione pieniądze na stworzenie czegoś nowego. 

Jak sami wiecie duże firmy, gazety, telewizje, wydarzenia kulturalne są kontrolowane w przeważającej mierze przez ludzi nieprzychylnych Polsce. Możemy to zmienić, jednak potrzeba wielu ludzi dobrej woli. A mówiąc całkiem wprost, potrzeba pieniędzy, ponieważ bez nich niewiele da się zrobić.

Nie możemy czekać, aż pojawi się tajemniczy miliarder który odbuduje w Polsce media, kulturę i inne dziedziny życia społecznego. Jeżeli leży nam na sercu Polska i jej odrodzenie, to sami musimy wziąć sprawy we własne ręce. Pamiętajcie, nie ważne, czy wpłacacie 5 zł, czy 200, liczy się to, aby jak najwięcej osób zangażowało się w projekt.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą działaczy społecznych i politycznych, mieliśmy swój udział w powstaniu Marszu Niepodległości, byliśmy inicjatorami startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich, dzięki czemu mogliście usłyszeć w telewizji tak niewygodne dla obecnych elit poglądy. 

 

 

Do tej pory Sfinansowaliście projekty, w których również mamy swój udział, a które już zostały zrealizowane:

-Gazeta "Magna Polonia"

- Film "Kandydat"

- Wyjazd redaktora Kempy do Syrii (10 kwiecień 2017)

-Kanał Youtube

-Portal internetowy www.magnapolonia.org

-Blogi Magna Polonia

- Śląskie Centrum Kultury.

- Okręg Śląski Armii Krajowej

Finansując ten projekt, także możecie być pewni, że Was nie zawiedziemy!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Kurczak
Michał Kurczak
49 zł miesięcznie
Robert Raś
Robert Raś
10 zł miesięcznie
Halina Hogue
Halina Hogue
105 zł miesięcznie
Miroslaw Migaj
Miroslaw Migaj
12 zł miesięcznie
Damian Pi
Damian Pi
25 zł miesięcznie
Witold Cieślik
Witold Cieślik
25 zł miesięcznie