Magna Polonia

W Patronite od 02.09.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 294

liczba Patronów: 320

33 patronów
915 zł miesięcznie
59 813 zł łącznie
Strona projektu Magna Polonia - Chcemy tworzyć inicjatywy dla Was i dla Polski, dlatego potrzebujemy wsparcia świadomych rodaków. Dziękujemy!

O Autorze

PATRONITE

Przebudowaliśmy nieco nasz Patronite, który do tej pory nie działał jak powinien. Po wsparciu nas za nagrodę rzeczową bardzo prosimy o wysłanie nam adresu na mail: kontakt@magnapolonia.org

 

Magna Polonia?

Magna Polonia, jako dzieło medialne powstało i utrzymuje się głównie z datków stałych czytelników. Gdyby nie państwo zapewne Magna Polonia nie mogłaby istnieć, lub istniałaby w mocno okrojonej formie.  Nasze inicjatywy wciąż są rozwijane, dlatego potrzebujemy Państwa wsparcia. Patronite jest o tyle ciekawą formą, gdzie każdy może zobaczyć jaką kwotę dostajemy od Państwa każdego miesiąca. Warto abyśmy pokazali, że inicjatywy patriotyczne mogą liczyć na wsparcie rodaków.

 

Dlaczego Patronite?

 

 

Jeżeli doceniacie Państwo naszą dotychczasową pracę i zechcecie wspeirać nas dalej, możecie być przekonani, że dołożymy wszelkich starań aby projekt się rozrastał. Zapewniając sobie stały dopływ dodatkowych środków, będziemy w stanie odciążyć finansowo gazetę, dzięki czemu poświęcimy zarobione pieniądze na stworzenie czegoś nowego. 

Jak sami wiecie duże firmy, gazety, telewizje, wydarzenia kulturalne są kontrolowane w przeważającej mierze przez ludzi nieprzychylnych Polsce. Możemy to zmienić, jednak potrzeba wielu ludzi dobrej woli. A mówiąc całkiem wprost, potrzeba pieniędzy, ponieważ bez nich niewiele da się zrobić.

Nie możemy czekać, aż pojawi się tajemniczy miliarder który odbuduje w Polsce media, kulturę i inne dziedziny życia społecznego. Jeżeli leży nam na sercu Polska i jej odrodzenie, to sami musimy wziąć sprawy we własne ręce. Pamiętajcie, nie ważne, czy wpłacacie 5 zł, czy 200, liczy się to, aby jak najwięcej osób zangażowało się w projekt.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą działaczy społecznych i politycznych, mieliśmy swój udział w powstaniu Marszu Niepodległości, byliśmy inicjatorami startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich, dzięki czemu mogliście usłyszeć w telewizji tak niewygodne dla obecnych elit poglądy. 

 

 

Do tej pory Sfinansowaliście projekty, w których również mamy swój udział, a które już zostały zrealizowane:

-Gazeta "Magna Polonia"

- Film "Kandydat"

- Wyjazd redaktora Kempy do Syrii (10 kwiecień 2017)

-Kanał Youtube

-Portal internetowy www.magnapolonia.org

-Blogi Magna Polonia

- Śląskie Centrum Kultury.

- Okręg Śląski Armii Krajowej

Finansując ten projekt, także możecie być pewni, że Was nie zawiedziemy!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem