Magna Polonia

W Patronite od 02.09.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 457

Liczba Patronów: 400

Zostań Patronem
Kup na prezent
48 patronów
1 305 miesięcznie
103 366 łącznie
Strona projektu Magna Polonia - Chcemy tworzyć inicjatywy dla Was i dla Polski, dlatego potrzebujemy wsparcia świadomych rodaków. Dziękujemy!

O Autorze

PATRONITE

Przebudowaliśmy nieco nasz Patronite, który do tej pory nie działał jak powinien. Po wsparciu nas za nagrodę rzeczową bardzo prosimy o wysłanie nam adresu na mail: kontakt@magnapolonia.org

 

Magna Polonia?

Magna Polonia, jako dzieło medialne powstało i utrzymuje się głównie z datków stałych czytelników. Gdyby nie państwo zapewne Magna Polonia nie mogłaby istnieć, lub istniałaby w mocno okrojonej formie.  Nasze inicjatywy wciąż są rozwijane, dlatego potrzebujemy Państwa wsparcia. Patronite jest o tyle ciekawą formą, gdzie każdy może zobaczyć jaką kwotę dostajemy od Państwa każdego miesiąca. Czy inicjatywy patriotyczne mogą liczyć na wsparcie rodaków? Media w dobie dzisiejszej, są w stanie kształtować rzeczywistość i wpływać na jej postrzeganie. Dlatego warto, aby istniały media niezależne (od wielkich medialnych koncernów, czy organizacji mających na celu realizację roszczeń pewnych grup wpływu), katolickie i propolskie.

 

Dlaczego Patronite?

 

 

Jeżeli doceniacie Państwo naszą dotychczasową pracę i zechcecie wspeirać nas dalej, możecie być przekonani, że dołożymy wszelkich starań aby projekt się rozrastał. Zapewniając sobie stały dopływ dodatkowych środków, będziemy w stanie odciążyć finansowo gazetę, dzięki czemu poświęcimy zarobione pieniądze na stworzenie czegoś nowego. 

Jak sami wiecie duże firmy, gazety, telewizje, wydarzenia kulturalne są kontrolowane w przeważającej mierze przez ludzi nieprzychylnych Polsce. Możemy to zmienić, jednak potrzeba wielu ludzi dobrej woli. A mówiąc całkiem wprost, potrzeba pieniędzy, ponieważ bez nich niewiele da się zrobić.

Nie możemy czekać, aż pojawi się tajemniczy miliarder który odbuduje w Polsce media, kulturę i inne dziedziny życia społecznego. Jeżeli leży nam na sercu Polska i jej odrodzenie, to sami musimy wziąć sprawy we własne ręce. Pamiętajcie, nie ważne, czy wpłacacie 5 zł, czy 200, liczy się to, aby jak najwięcej osób zaangażowało się w projekt.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą działaczy społecznych i politycznych, mieliśmy swój udział w powstaniu Marszu Niepodległości, byliśmy inicjatorami startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich, dzięki czemu mogliście usłyszeć w telewizji tak niewygodne dla obecnych elit poglądy. 

 

Do tej pory Sfinansowaliście projekty, w których również mamy swój udział, a które już zostały zrealizowane:

-Gazeta "Magna Polonia"

- Wydawnictwo Magna Polonia

-Portal internetowy www.magnapolonia.org- Film "Kandydat"

- Wyjazd redaktora Kempy do Syrii (10 kwiecień 2017)

-Portal internetowy www.magnapolonia.org

-Blogi Magna Polonia

- Okręg Śląski Armii Krajowej

Finansując ten projekt, także możecie być pewni, że Was nie zawiedziemy!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marek Puźniak
Marek Puźniak
Próg: 50 zł
Adminkg Admin
Adminkg Admin
Próg: 5 zł
Jaroslaw Augustyniak
Jaroslaw Augustyniak
Próg: 12 zł
Robert Pawlowski
Robert Pawlowski
Próg: 25 zł
Halina Ewa
Halina Ewa
Próg: 24 zł