Avatar użytkownika

Magna Polonia

39
patronów
1 313 
miesięcznie
119 213 
łącznie
39
patronów
1 313 zł 119 213 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za zaufanie! Każda kwota wsparcia jest ważna!
10 zł miesięcznie
Hej! Świetnie, że zdecydowałeś się na takie wsparcie. My odwdzięczymy się publikując listę osób (z imienia i nazwiska lub po ksywach) na naszym Facebooku. Jako Patron będziesz otrzymywał informacje o postępach w pracach w pierwszej kolejności.
12 zł miesięcznie
Wspierając nas taką kwotą otrzymacie na swój adres e-mail
E-Wydanie magna Polonia za każdym razem kiedy pojawi się nowy numer.
24 zł miesięcznie
Wpierając nas taką kwotą otrzymasz papierowe wydanie Magna Polonia za każdym razem kiedy pojawi się nowy numer.
25 zł miesięcznie
To już naprawdę dobre wsparcie i duża doza zaufania do nas! Jesteśmy wdzięczni. Nagramy film, w którym osobiście CI podziękujemy! Nie wykluczamy, że do podziękowań przyłączy się któryś z naszych publicystów:) Rzecz jasna, wszystko nagrody z poprzednich wsparć również są uwzględniane :)
45 zł miesięcznie
Wybierz 45 zł
8 dostępnych miejsc
Dziękujemy za wsparcie nas, jest to dla nas niezwykle ważne, jako nagrodę chcemy wręczyć Ci zapalniczkę z Logo NSZ - ZWIĄZEK JASZCZURCZY. Nagrodę można obejrzeć w galerii naszego projektu.
49 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za wspieranie nas. Od teraz będziesz mógł pić herbatę z kubka z logo Magna Polonia:)
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność! W zamian za wsparcie odwdzięczymy się specjalnym dyplomem patrona- dla Ciebie. Dodatkowo wpiszemy Cię na listę sponsorów na stronie internetowej Magna Polonia. Rzecz jasna, wszystko nagrody ze wsparcia za 25, 10 i 5 złotych również są uwzględniane :)
55 zł miesięcznie
Wybierz 55 zł
8 dostępnych miejsc
Dziękujemy! W zamian za wsparcie nagrodzimy cię paskiem z klamrą z symbolem NSZ - Związek Jaszczurczy. Nagrodę można obejrzeć w galerii naszego profilu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
99 dostępnych miejsc
Wow! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej hojności! W zamian za to możemy Cię zapewnić, że otrzymasz swój egzemplarz Magna Polonia jako pierwszy, będziesz go miał, zanim inni o nim pomyślą :) Do tego dorzucimy smycz Magna Polonia i wszystkie nagrody z poprzednich progów :)
105 zł miesięcznie
Wybierz 105 zł
6 dostępnych miejsc
Bardzo dziękujemy, chcemy odwdzięczyć się czymś wyjątkowym! Dlatego dla wpierających nas taką kwotą przygotowaliśmy, przypinki Polska Walcząca wykonane ze srebra. Nagrodę można obejrzeć na stronie projektu.
500 zł miesięcznie
Ta kwota pozwoli nam się rozwijać!
1000 zł miesięcznie
To dla nas wielkie wsparcie! Dziękuję!
1500 zł miesięcznie
Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magna Polonia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Strona projektu Magna Polonia - Chcemy tworzyć inicjatywy dla Was i dla Polski, dlatego potrzebujemy wsparcia świadomych rodaków. Dziękujemy!

PATRONITE

Przebudowaliśmy nieco nasz Patronite, który do tej pory nie działał jak powinien. Po wsparciu nas za nagrodę rzeczową bardzo prosimy o wysłanie nam adresu na mail: kontakt@magnapolonia.org

 

Magna Polonia?

Magna Polonia, jako dzieło medialne powstało i utrzymuje się głównie z datków stałych czytelników. Gdyby nie państwo zapewne Magna Polonia nie mogłaby istnieć, lub istniałaby w mocno okrojonej formie.  Nasze inicjatywy wciąż są rozwijane, dlatego potrzebujemy Państwa wsparcia. Patronite jest o tyle ciekawą formą, gdzie każdy może zobaczyć jaką kwotę dostajemy od Państwa każdego miesiąca. Czy inicjatywy patriotyczne mogą liczyć na wsparcie rodaków? Media w dobie dzisiejszej, są w stanie kształtować rzeczywistość i wpływać na jej postrzeganie. Dlatego warto, aby istniały media niezależne (od wielkich medialnych koncernów, czy organizacji mających na celu realizację roszczeń pewnych grup wpływu), katolickie i propolskie.

 

Dlaczego Patronite?

 

 

Jeżeli doceniacie Państwo naszą dotychczasową pracę i zechcecie wspeirać nas dalej, możecie być przekonani, że dołożymy wszelkich starań aby projekt się rozrastał. Zapewniając sobie stały dopływ dodatkowych środków, będziemy w stanie odciążyć finansowo gazetę, dzięki czemu poświęcimy zarobione pieniądze na stworzenie czegoś nowego. 

Jak sami wiecie duże firmy, gazety, telewizje, wydarzenia kulturalne są kontrolowane w przeważającej mierze przez ludzi nieprzychylnych Polsce. Możemy to zmienić, jednak potrzeba wielu ludzi dobrej woli. A mówiąc całkiem wprost, potrzeba pieniędzy, ponieważ bez nich niewiele da się zrobić.

Nie możemy czekać, aż pojawi się tajemniczy miliarder który odbuduje w Polsce media, kulturę i inne dziedziny życia społecznego. Jeżeli leży nam na sercu Polska i jej odrodzenie, to sami musimy wziąć sprawy we własne ręce. Pamiętajcie, nie ważne, czy wpłacacie 5 zł, czy 200, liczy się to, aby jak najwięcej osób zaangażowało się w projekt.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą działaczy społecznych i politycznych, mieliśmy swój udział w powstaniu Marszu Niepodległości, byliśmy inicjatorami startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich, dzięki czemu mogliście usłyszeć w telewizji tak niewygodne dla obecnych elit poglądy. 

 

Do tej pory Sfinansowaliście projekty, w których również mamy swój udział, a które już zostały zrealizowane:

-Gazeta "Magna Polonia"

- Wydawnictwo Magna Polonia

-Portal internetowy www.magnapolonia.org- Film "Kandydat"

- Wyjazd redaktora Kempy do Syrii (10 kwiecień 2017)

-Portal internetowy www.magnapolonia.org

-Blogi Magna Polonia

- Okręg Śląski Armii Krajowej

Finansując ten projekt, także możecie być pewni, że Was nie zawiedziemy!

 

Cele Autora

Serwery i utrzymanie w sieci
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 187 zł brakuje
87%
Świetnie, że się udało! Ta kwota pozwoli nam odciążyć się z minimalnych kosztów utrzymania serwera nowo powstającego portalu i całej obsługi sieciowej. Na pewno będziemy rozszerzali naszą działalność o kolejne przyczółki takie jak sieci społecznościowe. Pieniądze ze sprzedaży, których nie będziemy musieli wydawać na utrzymanie powyższych rzeczy, zainwestujemy w dalszy rozwój gazety lub tworów pokrewnych.
Dalszy rozwój inicjatyw
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 2 187 zł brakuje
37%
Dzięki takiej kwocie, będziemy mogli pozwolić sobie na dalszy rozwój inicjatyw które obecnie prowadzimy. Na przykład komentarze na kanale Yotube będą pojawiały się częściej! Dziękujemy!
Kolejne inicjatywy na horyzoncie!
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 5 687 zł brakuje
18%
Koszty druku przy niewielkich nakładach są spore, stąd też cena magazynu 12,50 zł. Cena ta umożliwia nam pokrycie wszystkich niezbędnych kosztów, ale niestety nie jest wystarczająca na finansowanie dalszych inicjatyw. Po przekroczeniu tego progu prace nad projektem na pewno nabiorą dynamizmu. Damy radę?
Marzenie:)
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 8 687 zł brakuje
13%
Szczerze mówiąc nawet nie marzymy o tym celu, ale kto wie?:). Jeżeli udałoby się przekroczyć ten próg, oznaczałoby to, że w Polsce jest wielu ludzi dobrej woli. Kwota ta, pozwoliłaby nam osiągnąć pierwszy stopień niezależności finansowej. Wtedy zapytamy Was -nasi, drodzy Mecenasi jakie inicjatywy są najbardziej potrzebne i po prostu zrealizujemy co najmniej jedną z nich.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magna Polonia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
12 zł
Jan Sulikowski
Jan Sulikowski
25 zł
Izabela Pierre
Izabela Pierre
25 zł
mumin_majster
mumin_majster
45 zł
Rafał Ujma
Rafał Ujma
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.