W Patronite od 10.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2971

Liczba Patronów: 2773

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
70 łącznie

pensja pisarska

2 000 zł

3%

osiągnięto

1 930 zł

brakuje

Nie wiem jak inni pisarze, ale ja piszę na herbacie i lodach (miętowych, albo earl grey) - to moje paliwo. Oczywiście mąż nakarmi i przyodzieje, dach nad głową też zapewni (pisałam kiedyś, że pókim młoda i ładna, mogę uchodzić za trophy wife, a potem będę się martwić), ale podstawy pisarskiej diety chciałabym móc zapewnić sobie sama.

Dlaczego 2000? Google powiedział, że tyle w Polsce wynosi średnie wynagrodzenie piszących freelancerów.

blogo-książka

15 000 zł

0%

osiągnięto

14 930 zł

brakuje

Chodzi mi tak trochę po głowie, żeby może zebrać część wpisów z bloga, odpowiednio je zredagować i wydać w formie książki - żeby móc wąchać i dotykać papier. I żeby ludzie, którzy nie mają komputerów i komórek (tak, są tacy) również mogli mnie czytać.

Utrzymanie bloga

50 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zdecydowałam się na blogowanie bez reklam - zależy mi na tym, żeby moje posty wygodnie się czytało, a sama wiem, jak irytujące są wyskakujące znienacka okienka namawiające do kupienia brzydkich sandałów. Nie mam też w planach przyjmowania zleceń postów sponsorowanych. Innymi słowy, w żaden sposób na blogu nie zarabiam, a prowadzenie bloga łączy się z pewnymi kosztami - opłaty za hosting, motywy, naprawy usterek technicznych.

Do tej pory na utrzymanie bloga zarabiałam tłumacząc na zlecenie, ale wolałabym ten czas przeznaczyć na pisanie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agata Grabowska
Agata Grabowska
Próg: 10 zł