W Patronite od 10.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2893

Liczba Patronów: 2879

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
30 łącznie

Utrzymanie bloga

50 zł

60%

osiągnięto

20 zł

brakuje

Zdecydowałam się na blogowanie bez reklam - zależy mi na tym, żeby moje posty wygodnie się czytało, a sama wiem, jak irytujące są wyskakujące znienacka okienka namawiające do kupienia brzydkich sandałów. Nie mam też w planach przyjmowania zleceń postów sponsorowanych. Innymi słowy, w żaden sposób na blogu nie zarabiam, a prowadzenie bloga łączy się z pewnymi kosztami - opłaty za hosting, motywy, naprawy usterek technicznych.

Do tej pory na utrzymanie bloga zarabiałam tłumacząc na zlecenie, ale wolałabym ten czas przeznaczyć na pisanie.

pensja pisarska

2 000 zł

1%

osiągnięto

1 970 zł

brakuje

Nie wiem jak inni pisarze, ale ja piszę na herbacie i lodach (miętowych, albo earl grey) - to moje paliwo. Oczywiście mąż nakarmi i przyodzieje, dach nad głową też zapewni (pisałam kiedyś, że pókim młoda i ładna, mogę uchodzić za trophy wife, a potem będę się martwić), ale podstawy pisarskiej diety chciałabym móc zapewnić sobie sama.

Dlaczego 2000? Google powiedział, że tyle w Polsce wynosi średnie wynagrodzenie piszących freelancerów.

blogo-książka

15 000 zł

0%

osiągnięto

14 970 zł

brakuje

Chodzi mi tak trochę po głowie, żeby może zebrać część wpisów z bloga, odpowiednio je zredagować i wydać w formie książki - żeby móc wąchać i dotykać papier. I żeby ludzie, którzy nie mają komputerów i komórek (tak, są tacy) również mogli mnie czytać.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agata Grabowska
Agata Grabowska
Próg: 10 zł