Avatar użytkownika

Marta Drozdowska

5
patronów
236 
miesięcznie
5 402 
łącznie
5
patronów
236 zł 5 402 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Wybierz 6 zł
40 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie!
6 zł to jedna kostka siana. Tyle potrzebuje koń przez całą dobę. Koński brzuchol jest bardzo wdzięczny!

Jako nasz Patron w dowód podziękowania otrzymujesz "Dyplom Patrona" i zostaniesz wymieniony w podziękowaniach na naszej stronie Facebook.
PS Patronat musi trwać min. 3 miesiące.
18 zł miesięcznie
Wybierz 18 zł
30 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! Za ta kwotę trzy konie przez cały dzień mają zapewnione siano. Mogę też kupić duży worek warzyw dla wszystkich zwierząt.
W ramach podziękowań otrzymasz "Dyplom Patrona", zostaniesz wymieniony na naszej stronie Facebook, a jeśli Twój patronat potrwa dłużej niż 5 miesięcy dostaniesz nasz spersonalizowany kalendarz i świąteczny upominek hand made
36 zł miesięcznie
Wybierz 36 zł
24 dostępne miejsca
Dziękuję za Twoje wsparcie!
To już solidna kwota. Dzięki niej mogę zapewnić wszystkim zwierzętom siano, słomę i nawet kilka marchewek na jeden dzień.
W ramach podziękowań Patron otrzyma "Dyplom Patrona", świąteczny upominek hand made i spersonalizowany kalendarz. Możesz nas odwiedzić i poznać osobiście po wcześniejszym ustaleniu terminu.

PS Patronat musi trwać min 3 miesiące
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
21 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie!
To spora kwota, która daje mi możliwość nakarmić zwierzaki sianem, zapewnić im słomę, leki, warzywa, ziarna lub przeznaczyć na konserwację infrastruktury Malinowa.
W ramach podziękowań Patron otrzymuje "Dyplom Patrona", spersonalizowany kalendarz, świąteczny upominek hand made. Po ustaleniu terminu można odwiedzić nas i poznać zwierzaki osobiście. Może za darmo uczestniczyć w jednym warsztacie lub indywidualnych zajęciach w roku. Zostanie wymieniony na stronie Facebook w ramach podziękowań.
PS Patronat musi trwać min 4 miesiące
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Jesteś honorowym Patronem Malinowa. To wysoka kwota, dzięki której mam szeroki wachlarz działań. Mogę ją przeznaczyć na siano, słomę, leki, warzywa, witaminy, czy materiały na konserwacje i modernizację infrastruktury.
W ramach podziękowań Patron otrzymuje wykonaną przez nas drewnianą "Tabliczkę Patrona", spersonalizowany kalendarz, świąteczny upominek hand made, po ustaleniu terminu odwiedzić nas na indywidualnym spotkaniu, uczestniczyć za darmo w organizowanych przez nas warsztatach lub w indywidualnych zajęciach. Zostanie także wymieniony na stronie Facebook w ramach podziękowań. Malinowa. (Patronat musi trwać min. 3 miesiące)
120 zł miesięcznie
Wybierz 120 zł
10 dostępnych miejsc
Ten próg to możliwość umówienia się i skorzystania z dwóch 45 min. zajęć indywidualnych dla dzieci, spersonalizowanych wg potrzeb. Mogą zawierać w sobie terapię z udziałem zwierząt, zajęcia plastyczne z elementami arteterapii wspierające rozwój psychiczny, fizyczny i społeczny. W praktyce podczas spotkania ze zwierzakiem i wsią dziecko ćwiczy uwagę, pamięć, mowę, koordynację wzrokowo - ruchową, wzmacnia pewność siebie i poczucie własnej wartości, wycisza, doświadcza poprzez zmysły, zwiększa wiedzę o opiece nad zwierzętami itd
Drogi Rodzicu, zadzwoń i umów swoją Pociechę na spotkanie z nami
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
30 dostępnych miejsc
Dziękuje za twoje wsparcie!
Jesteś honorowym Patronem, który w najbardziej znaczący sposób pomaga zwierzętom w Malinowie. Ten próg przeznaczony jest do Osoby, która chce zostać Patronem jednego ze zwierząt, którego wybierze sama. Może go odwiedzać po wcześniejszym ustaleniu terminu z nami. Będzie co miesiąc otrzymywać informacje ze zdjęciami z życia zwierzaka. Otrzyma też wydrukowane zdjęcie. Ponadto spersonalizowany kalendarz, upominek świąteczny hand made, może uczestniczyć za darmo w wybranym warsztacie lub w indywidualnych zajęciach raz do roku. Zostanie wymieniony na stronie Facebook w ramach podziękowań. PS Patronat musi trwać min. 3 miesiące

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marta Drozdowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Malinowo to miejsce, w którym dobrobyt zwierząt spotyka się z rozwojem małego i dużego człowieka. Naszą Misją jest zapewnienie podopiecznym jak najlepszych warunków do życia, co daje nam możliwość korzystania z dobroczynnego - terapeutycznego kontaktu z nimi w atmosferze szacunku i miłości.

 

   
 

Nazywam się Marta, dla przyjaciół Malina.

W 2014 roku przeprowadziłam się z miasta na wieś, żeby spełnić swoje marzenie o posiadaniu koni. Moja droga trwa od tamtego czasu i mam za sobą wiele zakrętów, porażek i sukcesów, ciekawych i trudnych lekcji, miłych i przykrych doświadczeń, ostatecznie wyciągniętych wniosków i wiedzy, którą mam obecnie. 

Przygoda z końmi, rozwijała się i ewaluowała do teraźniejszego momentu, kiedy darzę te wspaniałe zwierzęta niebywałym szacunkiem, podziwem i miłością. Jestem przeciwna użytkowaniu koni instrumentalnie czy przedmiotowo. Chcę, aby miały możliwość wyboru, czerpały radość z kontaktu z człowiekiem. Wtedy pokazują swój niepowtarzalny charakter i nawiązują wspaniałą relację, z której można czerpać garściami: radość, ukojenie, przyjemność obcowania. Nasze stado jest zróżnicowane, mamy konie zdrowe i chore, dwóch emerytów, jedną schorowaną klacz. Każdy jest tak samo ważny i ma zapewnioną emeryturę tak długo jak żyję i dam radę się nimi opiekować.

 
 
Poza końmi pod naszymi skrzydłami są inne zwierzęta, które trafiły z interwencji lub z innych przyczyn szukały nowego domu. Są też kupione przez nas. Każdy otrzymuje u nas drugie życie, szanse na szczęście, dom i rodzinę. Wynagradzamy im czasem ciężkie przeżycia, których doświadczyły przez człowieka. Chcielibyśmy mieć możliwość przyjąć w miarę możliwości kolejne zwierzęta szukające  dobrego domu.
 
 

 

Organizujemy zajęcia indywidualne i warsztaty mieszczące się w tematyce:

- terapeutycznego kontaktu ze zwierzętami - zooterapii,

- hipoterapii,

- arteterapii,

- terapii kontaktem z naturą, wsią,

- warsztatów w lesie ( relaksacja, trening uważności )

- terapią zajęciową z wykorzystaniem naturalnych produktów

- animacji grup

- coachingu i rozwoju osobistego

- i wiele innych

     

Naszymi gośćmi są dzieci, młodzież i dorośli, także całe rodziny. Szczególną uwagą obejmujemy osoby niepełnosprawne oraz osoby potrzebujące wsparcia psychicznego w sferze emocjonalnej. Zajęcia organizujemy na miarę naszych możliwości. Priorytetem jest zapewnienie zwierzętom należytej opieki i nie traktowanie ich w tym procesie przedmiotowo.

Z wykształcenia i doświadczenia jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym, hipoterapeutą i arteterapeutą. Chciałabym poszerzyć swoje kompetencje o psychologię dziecięcą, dogoterapię, facylitację z udziałem koni, onoterapię.

  

Chcę te dwa światy pasji i wykształcenia łączyć w Malinowie, rozwijać swoje umiejętności i naszą ostoję tak, abyśmy dalej mogli działać na rzecz innych dając dobry dom zwierzakom.

Utrzymanie zwierząt jest sporym kosztem. Poza jedzeniem, wymagają opieki weterynaryjnej, kowala, behawiorysty. Infrastruktura wymaga stałej konserwacji i modernizacji. Dotychczas utrzymywaliśmy wszystko z tzw. własnej kieszeni, przeznaczając większość swojego czasu na pracę w stajni i dookoła niej. Jednak ostatnie wydarzenia na świecie i wzrost cen zaczęły nas przerastać. Nie chcemy rezygnować z marzeń i zaprzepaścić wiele lat ciężkiej pracy i poświęcenia.

Siłą rzeczy stało się tak, że moja praca to całodobowa opieka nad zwierzakami. Codzienne sprzątanie stajni i wybiegów, szykowanie siana, dostarczanie go od rolników, systematyczna praca z końmi i nie tylko... Te czynności zajmują sporo czasu i wymagają nakładu kosztów oraz osobistej energii. Nie zamieniłabym jej na nic innego, bo uwielbiam kontakt z moimi zwierzakami, pracę na powietrzu i satysfakcję z postępów w pracy z nimi. Z wielką radością przyglądam się jak chętnie podejmują kontakt i relację z przybyłymi do nas gośćmi. Są pełne ciekawości, zaufania, spokoju. To daje mi odpowiedź, że to co robię ma sens.

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM I POMÓŻ NAM I WSZYSTKIM KTÓRYM MY POMAGAMY !!!

   

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marta Drozdowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dominik Kolarski
Dominik Kolarski
50 zł
Ewa Kałuża
Ewa Kałuża
50 zł
Maciej Kaliś
Maciej Kaliś
50 zł
Dagmara Dyner
Dagmara Dyner
50 zł
Michał Tomaszewski
Michał Tomaszewski
36 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.