Marcin Świostek Foto

W Patronite od 06.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2877

Liczba Patronów: 2734

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
13 miesięcznie
403 łącznie
Cześć! Dzięki, że zajrzeliście tutaj! Jestem fotografem, który ciągle odkrywa piękno natury. Zapraszam do wspólnej podróży!

Mecenasi

* Anna

* Krzysztof

O Autorze

Cześć! Dzięki, że tu zajrzeliście!

Jestem  fotografem, który ciągle odkrywa piękno natury.

Wyprawy do lasu traktuję jako terapię uspokajającą po całym tygodniu pracy, ale też jako okazję do lepszego poznania otaczającego nas świata zwierząt i roślin. Każde spotkanie czegoś uczy i zapada w pamięć. A żeby nie przepadły jako tylko wspomnienie - zabieram aparat. W ten sposób mogę dzielić się moimi obserwacjami z innymi. Z Wami.

Specjalnie przeprowadziłem się bliżej mojego ulubionego lasu - Puszczy Niepołomickiej - aby móc częściej odbywać te wędrówki.

Od czasu do czasu oprócz zdjęć nagrywam też krótkie filmy, a w zasadzie sceny, z życia Puszczy i okolic. Chciałbym móc robić to częściej i z lepszymi efektami.

Od czasu do czau zdarza mi się też nagrywać naturę. Głównie z myślą o ptakach, których piękno wizualne jest niepodważalne, którego jednak głosu zdjęciem nie da się wyrazić.

Efekty tych prac będzie można sukcesywnie znajdywać na moim kanale YouTube. A ponieważ cały czas się uczę, mam nadzieję, że ich jakość będzie również coraz lepsza.

Między innymi dlatego postanowiłem założyć ten profil. Bo z rozwojem osobistym idzie też rozwój technologiczny. A ten wymaga nieco więcej nakładów finansowych.

Część moich prac możecie zobaczyć na stronie www.marcinswiostek.com oraz na profilach społecznościowych. Część z nich zarezerwuję dla przyszłych patronów.

W specjalnych wpisach dla patronów będę umieszczał więcej informacji technicznych i moją pracę od strony "kuchni".

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i dołączycie do mnie w tej podróży.

M.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika