Marcin Świostek Foto

W Patronite od 06.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
39 zł łącznie
Cześć! Dzięki, że zajrzeliście tutaj! Jestem fotografem, który ciągle odkrywa piękno natury. Zapraszam do wspólnej podróży!

Mecenasi

* Anonim

O Autorze

Cześć! Dzięki, że tu zajrzeliście!

Jestem  fotografem, który ciągle odkrywa piękno natury.

Wyprawy do lasu traktuję jako terapię uspokajającą po całym tygodniu pracy, ale też jako okazję do lepszego poznania otaczającego nas świata zwierząt i roślin. Każde spotkanie czegoś uczy i zapada w pamięć. A żeby nie przepadły jako tylko wspomnienie - zabieram aparat. W ten sposób mogę dzielić się moimi obserwacjami z innymi. Z Wami.

Specjalnie przeprowadziłem się bliżej mojego ulubionego lasu - Puszczy Niepołomickiej - aby móc częściej odbywać te wędrówki.

Od czasu do czasu oprócz zdjęć nagrywam też krótkie filmy, a w zasadzie sceny, z życia Puszczy i okolic. Chciałbym móc robić to częściej i z lepszymi efektami.

Od niedawna zacząłem też nagrywać naturę. Głównie z myślą o ptakach, których piękno wizualne jest niepodważalne, którego jednak głosu zdjęciem nie da się wyrazić.

Efekty tych prac bedzie można sukcesywnie znajdywać na moim kanale YouTube. A ponieważ cały czas się uczę, mam nadzieję, że ich jakość będzie również coraz lepsza.

Między innymi dlatego postanowiłem założyć ten profil. Bo z rozwojem osobistym idzie też rozwój technologiczny. A ten wymaga nieco więcej nakładów finansowych.

Część moich prac możecie zobaczyć na stronie www.marcinswiostek.com oraz na profilach społecznościowych. Część z nich zarezerwuję dla przyszłych patronów.

W specjalnych wpisach dla patronów będę umieszczał więcej informacji technicznych i moją pracę od strony "kuchni".

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i dołączycie do mnie w tej podróży.

M.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!