Avatar użytkownika

Marcin Szumiel

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Twórca wideo na YouTube, vloger i pasjonat supersamochodów. Młody przedsiębiorca oraz organizator zbiórek charytatywnych.

Jestem młody i pomysłowy. Bardzo ambitnie podchodzę do strefy YouTube gdzie możecie mnie zobaczyć jako chłopaczka z dystansem do świata zewnętrznego. Lubię was rozśmieszać i myślę, że czasami mi to wychodzi. 

Mój cel jest prosty - tworzyć ciekawy i niespotykany kontent związanych z drogimi samochodami. 

Jestem tutaj bo lubię nagrywać, montować oraz robić zwariowane i niecodzienne czynności za które właśnie wy jako widzowie, zaobserwowaliście mnie. 

Przez ostatnie 2 lata co udało mi się osiągnąć? 
- Rozkręciłem kanał pod własnym nazwiskiem dosłownie od zera. Nie znałem nikogo, nie miałem pojęcia czy robię to dobrze. Nie byłem pewny w jakim kierunku to zmierza. Ale jednak na dzień dzisiejszy jest nas już 61 000. Do tego możemy doliczyć, że na samym instagramie przybyło was 15 000.

- Razem z Emilem rozkręciliśmy drugi kanał z postacią, którą zapoczątkowałem na swoim kanale. Nazwałem go Sasha i do dnia dzisiejszego znacie go jako Sasha The Owner. Aktualnie kanał ma już 104 000 obserwujących

- Pod koniec 2018 roku zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy oraz rzeczy dla domu dziecka. Dzięki wam oddaliśmy około 30 dużych i pełnych toreb z prezentami dla dzieci, młodzieży oraz nastolatków. Do tego zebraliśmy 5 000 zł na zakup indywidualnych prezentów jakich potrzebują. (Sprzęt elektroniczny, ubrania)

- Bez większego budżetu, nagrałem dla was takie samochody jak:
Nissan GTR, Nissan Skyline R34, Bmw M2 Competition, Audi S3, Ford Mustang GT, Ford Focus RS, Mecedes Benz C63 AMG
A to tylko wierzchołek góry lodowej. Wyobraźcie sobie, co jesteśmy w stanie zorganizować mając do dyspozycji większy budżet.

 

Na co przeznaczę środki?

Dosłownie na nowe filmy. Ale będą one bardziej w takim stylu jak te poniżej.

Ale przede wszystkim na rok 2020 zaplanowany jest rozwój w sferze samochodów prywatnych. Mam w planie poskładanie ciekawego projektu. Ale to póki co mała tajemnica. 

Aktualnie prowadzę firmę, którą muszę utrzymać i do tego jeszcze zarobić na nagrywanie i samego siebie. Z tego powodu nie mogę sobie pozwolić na poświęcenie się w całości na występowanie publiczne.