Avatar użytkownika

Marcin Zegadło

34
patronów
670 
miesięcznie
14 450 
łącznie
34
patronów
670 zł 14 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie, jest dla mnie bardzo cenne.

W tym progu bonusem dla Patronów i Patronek jest publikowany przeze mnie projekt zatytułowany “Dziennik.Fikcje”, który stanowi zapis wydarzeń pochodzących bezpośrednio z mojego życia.
W treści dziennika znajdują się również komentarze dotyczące życia publicznego, literatury, popkultury i współczesności.
25 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie, jest ono dla mnie bardzo cenne.

Dzięki Tobie mogę zachować niezależność i zyskać czas dla prezentowanych tutaj treści.

Masz oczywiście dostęp do publikowanego przeze mnie projektu zatytułowany “Dziennik.Fikcje”, który stanowi zapis wydarzeń pochodzących bezpośrednio z mojego życia.
W treści dziennika znajdują się również komentarze dotyczące życia publicznego, literatury, popkultury i współczesności.

Bonusem dla Patronów i Patronek, którzy wybrali ten próg, jest dostęp do treści w postaci tekstów archiwalnych lub tekstów dotąd niepublikowanych (felieton, moje publikacje w medialne)
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie, jest ono dla mnie bardzo cenne.

Dzięki tobie mogę zachować niezależność i zyskać czas dla prezentowanych tutaj treści.

Bonusy dla Patronek i Patronów to:

➤Publikowany przeze mnie projekt zatytułowany “Dziennik.Fikcje”, który stanowi zapis wydarzeń pochodzących bezpośrednio z mojego życia. W treści dziennika znajdują się również komentarze dotyczące życia publicznego, literatury, popkultury i współczesności.
➤Dostęp do treści w postaci tekstów archiwalnych lub tekstów dotąd niepublikowanych (felieton, moje publikacje w medialne)
➤teksty o różnej tematyce, w których dzielę się z Wami tym, co zwróciło moją uwagę w otaczającej nas rzeczywistości np. film, literatura, sztuka, polityka, kwestie społeczne.

➤W tym progu dostępny będzie również Podcast, który zamierzam w najbliższym czasie udostępniać w formie odrębnego projektu audio.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Zegadło w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Marcin Zegadło - poeta, prozaik, publicysta, recenzent Gazety Wyborczej i Newsweeka, autor bloga o książkach Księgozbiry.

Jestem poetą, publicystą, recenzentem. Wydałem siedem zbiorów wierszy ostatnio Martwe i Ozdobne (Instytut Mikołowski, Mikołów 2022)
Prowadzę bloga Księgozbiry, gdzie recenzuję prozę i poezję.

Od siedmiu lat istnieje również mój  publiczny profil na Facebooku zawierający m.in. publicystykę, opinie, felietony. Profil obserwuje ponad 26 tysięcy osób.

Praca z tekstem i twórczość literacka są dla mnie najważniejszą formą aktywności. Pragnę poświęcać temu jak najwięcej czasu aby moje treści mogły stawać się coraz bardziej wartościowe. Dlatego tak ważny jest dla mnie Wasz patronat.

                                                                                                     

Dlaczego jestem na Patronite?

Zdecydowałem się na korzystanie z platformy Patronite ponieważ dzięki temu mogę docierać z moją twórczością do osób, które nie trafiają na moje teksty przez przypadek. Każdy i każda z Was, którzy są tutaj obecni/obecne są tutaj dla tego ponieważ chcą tutaj być dla mnie, a ja chcę być tutaj dla Was. Dlatego Wasza obecność jest dla mnie tak ważna. Dzięki niej mam poczucie sensu mojej pracy i wiem, że jestem czytany przez tych, którzy cenią sobie moją publicystykę i nie tylko. 

Wasze wsparcie pozwala mi realizować kolejne projekty i dzielić się z Wami tekstami niepublikowanymi nigdzie indziej, które powstają z myślą wyłącznie o Was. 

Profil wciąż się rozwija i w najbliższym czasie planuję uruchomić również inne formy komunikowania się z moimi Patronami, jedną z nich będzie podcast w formie regularnie publikowanych przeze mnie audycji. 

Patronite umożliwi nam pozostawanie ze sobą w bezpośrednim kontakcie i mam nadzieję, że będę mógł dowiedzieć się od Was czym jeszcze mógłbym dzielić się z Wami w tym miejscu. 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Zegadło już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bea Wondermaid
Bea Wondermaid
25 zł
Daniel Tomasz Syguda
Daniel Tomasz Syguda
50 zł
Ewa Kowalska
Ewa Kowalska
10 zł
Urszula  Olszewska-Bąk
Urszula Olszewska-Bąk
50 zł
Agnieszka Guzdek
Agnieszka Guzdek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.