Marek Kędzierski

W Patronite od 26.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Muzyka towarzyszy mi od zawsze. I zawsze. Jeśli akurat nie gra radio, czy płyta, to dla uzupełnienia gra coś w mojej głowie, co często kończy się nuceniem pod nosem w najmniej oczekiwanych momentach. Śpiewanie to moja pasja.

O Autorze

Śpiewanie to moja pasja. Udzielam się wokalnie w utworzonej z przyjaciółmi poznańskiej grupie rockowej poizone. Śpiewam też solo. Piszę swoje piosenki, aranżuję. Ostatnio uczę się grać na klawiszach i eksperymentuję co nieco z elektroniką. Wszystko to ma wymiar raczej hobbystyczny niż profesjonalny, ale śpiewanie i tworzenie muzyki, uczenie się nowych rzeczy, rozwój, kombinowanie z dźwiękiem, dają mi dużo satysfakcji.

W najbliższej przyszłości planuję nagrać demo przynajmniej kilku autorskich utworów oraz coverów, niektóre w zaskakujących aranżacjach :)

A co do tej pory udało mi się zrobić... może zamiast mówić, zaśpiewam :) Poniżej nagrania z występów zorganizowanych w ubiegłym roku przez studio sztuki wokalnej "NA DWA", w którym się dokształcam :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika