Avatar użytkownika

Maria Konopnicka

90
patronów
1 100 
miesięcznie
90
patronów
1 100 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witaj w grupie osób wspierających niezależną publicystykę! Otrzymujesz wstęp do zamkniętej facebookowej grupy „Patroni Marii Konopnickiej. Tej, która słucha metalu i zbiera płyty”, a raz na kwartał pdf z autorskim artykułem z aktualnego Zina Patronów Marii Konopnickiej. Masz dostęp do wszystkich materiałów wideo zamieszczanych na Patronite.
10 zł miesięcznie
Otrzymujesz wstęp do zamkniętej facebookowej grupy, masz dostęp do wszystkich materiałów wideo zamieszczanych na Patronite. raz na kwartał otrzymasz Zina Patronów Marii Konopnickiej w formie pdf.
30 zł miesięcznie
Otrzymujesz wstęp do zamkniętej grupy facebookowej, raz na kwartał Zina Patronów Marii Konopnickiej w formie pdf, raz w miesiącu newsletter z premierami ciekawych płyt oraz polecanymi koncertami.
50 zł miesięcznie
Masz wszystkie benefity wynikające z niższych progów i coś specjalnego. Możesz wybrać dowolną płytę, której posłucham i opiszę ją w Zinie Patronów Marii Konopnickiej. Może to być album z dowolnego gatunku – nagrania Twojego zespołu, trzecia liga disco polo, piosenki, które zaśpiewała Twoja córka podczas mycia zębów. Traktuj to jako zabawę, a dla mnie twórcze wyzwanie. Możesz potraktować to też poważnie – jeśli ciekaw jesteś mojej opinii na temat określonej płyty. Jedyny warunek jest taki, że muszę mieć do niej dostęp. Ty decydujesz, ja piszę!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Masz wszystkie benefity wynikające z niższych progów i coś specjalnego. Raz w miesiącu możemy spotkać się online i pogadać o moich pasjach: muzyce, płytach, komiksach, dziennikarstwie, sztukach walki. Możemy też pogrzebać w moich płytach, zabaczyć co ciekawego zgromadziłem na półkach, albo popłynąć w naszej dyskusji na dowolne tematy. Totalny spontan, dowolność i nawet piwko możemy sobie otworzyć.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maria Konopnicka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pisarz, publicysta, dziennikarz, bloger, wielki pasjonat muzyki. Od 2013 roku pod pseudonimem Maria Konopnicka prowadzi blog internetowy i fan page na Facebooku. Z bloga zrodziły się dwie książki: "Kucem być" i "Headbanger's Fiction".

Od 2013 roku prowadzę na Facebooku muzyczny fanpage MariaKonopnicka. Od wczesnych lata 90. jestem maniakalnym fanem muzyki metalowej i kolekcjonerem płyt. Pisząc staram się zarażać innych swoją pasją, promować mniej znane zespoły i przypominać albumy, które budzą nostalgię i wspomnienia starych czasów - bywa, że dość trudnych i ponurych, ale jednak wspaniałych, bo łączących się z naszą młodością i młodzieńczą beztroską. 

Każdego dnia zamieszczam recenzje, relacje, felietony i wspomnienia. Na kanwie tej zupełnie niezobowiązującej publicystyki zaczęło powstawać coś, co pochłania mi coraz więcej czasu.

W zaszłym roku wydałem dwie książki - „Kucem być”, wypełnioną wspomnieniami związanymi ze sceną metalową oraz „Headbanger's Fiction”, z publicystyką muzyczną i okołomuzyczną oraz opowiadaniami. Obie pozycje błyskawicznie się rozeszły. W przyszłym roku, ukaże się drugie wydanie „Kucem być” w wersji uzupełnionej i w twardej oprawie. W planach są już kolejne publikacje - „Metal w polskiej krwi”, o polskich fanach muzyki metalowej oraz książka o roboczym tytule „100 płyt death metalowych, które powinieneś usłyszeć przed... śmiercią”. Oprócz pisania o muzyce i dziennikarstwa, którym zajmuję się zawodowo, próbuję także swoich sił w beletrystyce. Wydałem dwie powieści kryminalne „Kocia Morda” oraz „Zemsta ma smak CZERWIENI”. Wiosną przyszłego roku nakładem Vesper ukaże się moje opowiadanie „Nagła śmierć”

Aktualnie skończyłem powieść "Pętla", pracuję nad thrillerem "Przebudzenie we śnie" i szlifuję pomysły na kolejne... 10 książek, których fabułę mam już w głowie. Jedyną przeszkodą jest czas, którego niestety mam coraz mniej. Myślę, że z Waszą pomocą uda mi się to zmienić, rezygnując z części projektów zawodowych i w większym stopniu poświęcając się pasji pisania. 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Maria Konopnicka w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Piszę, piszę, piszę
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 18 900 zł brakuje
5%
Wycofuję się ze zobowiązań zawodowych i doraźnych zleceń. Zajmuję się tylko pisaniem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maria Konopnicka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin
Marcin
10 zł
Tomasz Prenzyna
Tomasz Prenzyna
10 zł
Andrzej Rukasz
Andrzej Rukasz
10 zł
Maurycy Mózgowicz
Maurycy Mózgowicz
10 zł
Paweł Misztal
Paweł Misztal
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.