Avatar użytkownika

Marie

1
patron
10 
miesięcznie
10 550 
łącznie
1
patron
10 zł 10 550 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
No no! Wielkie dzięki za wsparcie! W zamian za to, spodziewaj się zdjęcia z moim podpisikiem.
100 zł miesięcznie
Oprócz zdjęcia i krążka dostaniesz ode mnie magiczny link do dysku google, na którym umieszczać będę moje nieopublikowane, surowe projekty - te, które nie ukażą się nigdy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć!
Tu marie. Być może spotkaliśmy się kiedyś, przemierzając rozległe stepy YouTube!
Prowadzę swój kanał, na którym publikuję autorskie piosenki. Muzyka to bezapelacyjnie moja największa pasja oraz coś, czemu pragnę się poświęcić. Mam nadzieję, że zechcecie mi pomóc w tej cudownej przygodzie!

Hej, tu Marie!

Jestem dwudziestoletnią tekściarką oraz piosenkarką, mieszkającą po wschodniej strony Wisły.  

Pierwsze autorskie utwory opublikowałam na swoim kanale na YouTube na początku 2018 roku. Najnowszy pełnoprawny projekt - minialbum zatytułowany “Candybar”, współtworzony z Producentem Adamem (I love LBN / Chonabibe / Katelsen), ma swoją premierę 19.06.2020. Łączę dziewczęcy, podobno słodki głos z często sugestywnymi tekstami - a wszystko to w alternatywno-popowej otoczce, niejednokrotnie zahaczającej o klubowe brzmienie - czyli tak, żeby było i zabawowo, i uroczo.

Jednocześnie studiuję Produkcję Medialną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz uczę się w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na profilu wokalistyka jazzowa. Staram się pogłębiać moją muzyczną wiedzę, by stać się o wiele lepszym kompozytorem, muzykiem, wykonawcą - artystą. 

Dzięki wsparciu oraz pozytywnemu odbiorowi, którego doświadczam niemal codziennie, mam ogromną motywację, by tworzyć dalej - a kto wie, może ktoś się dzięki mnie uśmiechnie? 

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/marieisme

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/jeulietted/

Grupa słuchaczy: https://www.facebook.com/groups/miodowisluchacze

Instagram: https://www.instagram.com/mariesomarie/

 

 

 

 

Cele Autora

"Candybar" EP
  • 3 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
"Candybar" to projekt, nad którym aktualnie pracuję. 5 utworów, słodko-gorzkich, a chwilami może nawet ostrych, czeka na ujrzenie światła dziennego. Jedyne, czego im trzeba, to ładna oprawa instrumentalna oraz odpowiedni montaż. Dość rewolucyjny pomysł, na pewno niebanalny i dobry tekstowo. Razem na pewno damy radę wypuścić go w świat!
Teledysk!
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Cześć wszystkim!

Wraz z thecutestlabel chcemy stworzyć dla Was coś jeszcze słodszego. Mój kolejny singiel planujemy wypuścić z teledyskiem - aktualnie jesteśmy na etapie gromadzenia funduszy i szukania sponsorów. Pomysł jest - uroczy, różowy i (wyjątkowo!) bez cukru.

Na realizację potrzebujemy około 2500 złotych - część kwoty bez wątpienia zgromadzimy sami, jednak Wasza pomoc jak zawsze jest nieoceniona. To dzięki moim cudownym słuchaczom udało się wypuścić "Candybar".

Z góry dziękujemy za całe wsparcie!

Wasza Marie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Andrzej Siedlecki
Andrzej Siedlecki
100 zł
Michał
Michał
100 zł
Mateusz Hghar
Mateusz Hghar
10 zł
piotr adam
piotr adam
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.