W Patronite od 09.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1593

Liczba Patronów: 2437

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
200 miesięcznie
9 940 łącznie
Cześć!
Tu marie. Być może spotkaliśmy się kiedyś, przemierzając rozległe stepy YouTube!
Prowadzę swój kanał, na którym publikuję autorskie piosenki. Muzyka to bezapelacyjnie moja największa pasja oraz coś, czemu pragnę się poświęcić. Mam nadzieję, że zechcecie mi pomóc w tej cudownej przygodzie!

O Autorze

Hej, tu Marie!

Jestem dwudziestoletnią tekściarką oraz piosenkarką, mieszkającą po wschodniej strony Wisły.  

Pierwsze autorskie utwory opublikowałam na swoim kanale na YouTube na początku 2018 roku. Najnowszy pełnoprawny projekt - minialbum zatytułowany “Candybar”, współtworzony z Producentem Adamem (I love LBN / Chonabibe / Katelsen), ma swoją premierę 19.06.2020. Łączę dziewczęcy, podobno słodki głos z często sugestywnymi tekstami - a wszystko to w alternatywno-popowej otoczce, niejednokrotnie zahaczającej o klubowe brzmienie - czyli tak, żeby było i zabawowo, i uroczo.

Jednocześnie studiuję Produkcję Medialną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz uczę się w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na profilu wokalistyka jazzowa. Staram się pogłębiać moją muzyczną wiedzę, by stać się o wiele lepszym kompozytorem, muzykiem, wykonawcą - artystą. 

Dzięki wsparciu oraz pozytywnemu odbiorowi, którego doświadczam niemal codziennie, mam ogromną motywację, by tworzyć dalej - a kto wie, może ktoś się dzięki mnie uśmiechnie? 

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/marieisme

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/jeulietted/

Grupa słuchaczy: https://www.facebook.com/groups/miodowisluchacze

Instagram: https://www.instagram.com/mariesomarie/

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika