Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
3

patronów

90 zł

miesięcznie

525 zł

łącznie

 

  Młody maszynista dążący do spełniania swoich marzeń. Udowadnia innym, że wiele rzeczy można osiągnąć, nie mając znajomości czy doświadczenia w danej dziedzinie. Oaza spokoju.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 610 zł
Rozwój YouTube
Będę mógł zainwestować pieniądze w sprzęt i oprogramowanie, które pozwoli na tworzenie lepszej jakości filmów. Nie tyko CabView, ale też wielu innych. A to oznacza, że przynajmniej RAZ W TYGODNIU na kanale pojawi się jakiś nowy film z pociągami w roli głównej.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1410 zł
Historia kolei
Mając taką kwotę miesięcznie dodatkowo, będę mógł spokojnie zrezygnować z kilku innych działań, które pozwalają dopinać się mojemu budżetowi i przeznaczyć ją na wyprawy w miejsca, związane z historią kolei w Polsce i nie tylko. Postaram się, aby raz w miesiącu pojawił się materiał z takiego miejsca.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5910 zł
Wsparcie z zewnątrz
Przy takim miesięcznym zastrzyku gotówki będę w stanie zatrudnić dodatkową osobę, która będzie pomagała w tworzeniu jeszcze lepszych materiałów i docieraniem w coraz ciekawsze miejsca. A ja przy okazji będę mógł tworzyć materiały również o kolei poza granicami naszego kraju.

O Autorze

 

Mam na imię Marcin i od niedawna jestem maszynistą. Moja przygoda z koleją zaczęła się dość nietypowo, bo nie mam żadnych znajomości ani wykształcenia, które pozwalałyby mi na taką pracę. 

 

Jestem człowiekiem, który gdy postawi sobie przed sobą jakiś cel, to musi go osiągnąć. Tak samo było z wymarzonym zawodem. To była długa droga pełna wyrzeczeń, ale w końcu dopiąłem swego i dziś prowadzę pociągi pasażerskie. 

 

 

Wiem, jak tajemniczy wydaje się ten zawód, dlatego też jeszcze podczas szkolenia postanowiłem założyć blog maszynista.eu, w którym uchylam rąbek tajemnicy. Chciałbym go dalej rozwijać, aby pokazywać piękno ówczesnej, jak również tej historycznej kolei. I w tym bardzo pomocne będzie Wasze wsparcie. 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Piątka - mała rzecz, a cieszy :) Ty odmawiasz sobie jednego piwa/2forU w maku w miesiącu, ja jestem Ci dozgonnie wdzięczny za okazane wsparcie. W końcu ziarnko do ziarnka :) Jeżeli tylko będzie okazja - podziękuję Ci osobiście za Twój wkład w budowę mojego bloga.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Tu już zaczynaja się poważne pieniądze. Do tego papierowe. Decydując się na tę kwotę oprócz mojej dozgonnej wdzięczności otrzymasz dostęp do super tajnej grupy na facebooku, na której to zobaczysz nigdzie indziej niepublikowane zdjęcia z mojej pracy, filmiki i inne ciekawe rzeczy. Będziemy tam również dyskutować o tym, co chcielibyście przeczytać na blogu/obejrzeć na YT.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Trzy dyszki to już całkiem niezły obiad, więc i sprawa robi się poważniejsza. Dlatego też oprócz nagród z progu 5zł i 10zł dodatkowo Twoje nazwisko/nick/adres strony zostanie opublikowany w specjalnej sekcji na blogu maszynista.eu.

EBOOK GRATIS! W tym pakiecie (oraz w każdym wyższym) otrzymasz również ode mnie ebook "Jak zostać maszynistą" (planowana premiera w październiku 2017). Opowiem w nim o tym, jak dokładnie wygląda droga od zera do maszynisty, na podstawie własnych doświadczeń.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50
Nie wierzę, że jesteś takim szaleńcem, który chce wesprzeć blogera taką kwotą. Ale OK! Jestem oczywiście dozgonnie wdzięczny! :) Zasługujesz na specjalne traktowanie! Oprócz nagród ze wszystkich niższych progów, Twoje nazwisko/nick/adres www będzie widniał w napisach na końcu każdego filmu, który wrzucę na YT. RAZ na 3 miesiące JEDNA wybrana przeze mnie osoba, która zdecyduje się na wsparcie mnie kwotą 50 lub więcej, otrzyma prezent - niespodziankę. Oczywiście zawartość związana będzie z koleją :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
To już konkretna kwota. Oprócz wszystkich nagród z niższych progów, będziesz mógł zaproponować temat, na który stworzę wpis na blogu lub film na YT. A gdy kiedyś przypadkiem będziesz w pobliżu - zapraszam na obiad. Ty wybierasz miejsce, ja stawiam :) Gdy będę wybierał się na jakąś wyprawę, aby zebrać materiały - wybiorę JEDNĄ osobę z progu 100zł i wyższych, która będzie mi towarzyszyła.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Nie jesteś aż tak szalony. NA pewno. A jeżeli jednak... Dostajesz full wypas. Wszystkie nagrody z niższych limitów, raz na 3 miesiące paczkę - niespodziankę, związaną z koleją. Masz pierwszeństwo, gdy będę wybierał osoby, które zabiorę na zbieranie materiałów do nowych notek/filmików. Dzięki, że jesteś!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni