Avatar użytkownika

Maszynista.eu

1
patron
10 
miesięcznie
1 635 
łącznie
1
patron
10 zł 1 635 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piątka - mała rzecz, a cieszy. W końcu ziarnko do ziarnka :) Jeżeli tylko będzie okazja - podziękuję Ci osobiście za Twój wkład w budowę mojego bloga.
10 zł miesięcznie
Tu już zaczynaja się poważne pieniądze. Do tego papierowe. Decydując się na tę kwotę oprócz mojej dozgonnej wdzięczności otrzymasz dostęp do super tajnej grupy na facebooku, na której to będziemy dyskutować o przyszłości bloga, przynajmniej raz w miesiącu zrobię jakiś live, w którym odpowiem na Wasze pytania.
30 zł miesięcznie
Wyróżnij się!

Dzięki! To już niezły obiad w przerwie między pociągami! :)
W ramach podziękowania za wsparcie tą kwotą, Twoje imię i nazwisko trafi do kącika zasłużonych na blogu oraz na planszę na początku każdego z kolejnych filmów, które nagram na YouTube.

Oczywiście przysługują Ci także nagrody z progu 10 zł :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Odbierz certyfikat patrona!

To już nie przelewki. Ta kwota znacznie pomoże w rozwoju moich kanałów.

W ramach podziękowania za wsparcie otrzymasz prawdziwy, podpisany przeze mnie certyfikat patrona, który będziesz mógł oprawić i powiesić nad łóżkiem. Albo trzymać pod łóżkiem. Właściwie - zrobisz z nim co zechcesz :)


Oprócz tego Twoje imię i nazwisko znajdzie się w początkowej części listy patronów, na końcowej planszy każdego nowo dodanego filmu

Oczywiście otrzymasz też nagrody z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maszynista.eu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Młody maszynista dążący do spełniania swoich marzeń. Udowadnia innym, że wiele rzeczy można osiągnąć, nie mając znajomości czy doświadczenia w danej dziedzinie. Oaza spokoju.

 

Mam na imię Marcin i jestem maszynistą. Moja przygoda z koleją zaczęła się dość nietypowo, bo nie mam żadnych znajomości ani wykształcenia, które pozwalałyby mi na taką pracę. 

 

Jestem człowiekiem, który gdy postawi sobie przed sobą jakiś cel, to musi go osiągnąć. Tak samo było z wymarzonym zawodem. To była długa droga pełna wyrzeczeń, ale w końcu dopiąłem swego i dziś prowadzę pociągi pasażerskie. 

 

 

Wiem, jak tajemniczy wydaje się ten zawód, dlatego też jeszcze podczas szkolenia postanowiłem założyć blog maszynista.eu, w którym uchylam rąbek tajemnicy. Chciałbym go dalej rozwijać, aby pokazywać piękno ówczesnej, jak również tej historycznej kolei. I w tym bardzo pomocne będzie Wasze wsparcie. 

Cele Autora

Miesięczne koszty utrzymania kanałów
  • 850 zł miesięcznie
  • 840 zł brakuje
1%
Żeby blog i wszystko dookoła funkcjonowało - co miesiąc muszę wyłożyć około 850 zł. Są to opłaty związane z prowadzeniem firmy (ZUS, lokal, księgowość itp.), jak również opłata za korzystanie z oprogramowania, serwery i tym podobne rzeczy. Mając zapewnioną tę kwotę - mogę spokojnie skupić się na tworzeniu dodatkowych treści, bez martwienia się o to, żeby blog zarobił na siebie. Dzięki osiągnięciu tego celu wzrośnie ilość ciekawych materiałów na blogu jak i kanale na YouTube.
Zaplecze techniczne + wsparcie osób z zewnątrz
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 990 zł brakuje
0%
Skoro już zabezpieczone będą podstawowe koszty utrzymania serwisów - będę mógł skupić się na rozszerzeniu zaplecza technicznego. Aktualnie video i zdjęcia robione są smartfonem. Osiągając ten cel będę w końcu mógł podnieść jakość nagrań, dźwięku i obrazu. A także zatrudnić osoby, które pomogą mi ogarniać działanie tego wszystkiego.

W planie sprzętowych zakupów:
- mała kamera do vlogów
- dron
- kamera/aparat do innych nagrań
- mikrofony, rejestratory itp.
Profesjonalna redakcja
  • 3 200 zł miesięcznie
  • 3 190 zł brakuje
0%
Przy osiągnięciu tego celu będę mógł stworzyć prawdziwą redakcję, która będzie wspomagała mnie w tworzeniu materiałów. Ekipa, która będzie wspierać się doświadczeniem i umiejętnościami. Maszynista.eu wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom, dzięki czemu materiały serwowane będą najwyższej możliwej jakości.
Praca jako hobby
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 990 zł brakuje
0%
Mając taką kwotę mogę spokojnie zająć się głównie dostarczaniem dla Was treści. Pracę na etacie będę mógł traktować jako pasję :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maszynista.eu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariusz Wrześniacki
Mariusz Wrześniacki
10 zł
Mariusz Wrześniacki
Mariusz Wrześniacki
30 zł
TadeuszP
TadeuszP
10 zł
Bartłomiej Poniatyszyn
Bartłomiej Poniatyszyn
10 zł
KAMIL KOTIUK
KAMIL KOTIUK
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.