Maszynista.eu

Rozwój YouTube

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

990 zł

brakuje

Będę mógł zainwestować pieniądze w sprzęt i oprogramowanie, które pozwoli na tworzenie lepszej jakości filmów. Nie tyko CabView, ale też wielu innych. A to oznacza, że przynajmniej RAZ NA DWA TYGODNIE na kanale pojawi się jakiś nowy film z koleją w roli głównej.

Historia kolei

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Mając taką kwotę miesięcznie dodatkowo, będę mógł spokojnie zrezygnować z kilku innych działań, które pozwalają dopinać się mojemu budżetowi i przeznaczyć ją na wyprawy w miejsca, związane z historią kolei w Polsce i nie tylko. Postaram się, aby raz w miesiącu pojawił się materiał z takiego miejsca.

Pełne poświęcenie blogowaniu

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 990 zł

brakuje

Przy takim miesięcznym zastrzyku gotówki będę w stanie zająć się tworzeniem na pełen etat. Praca pozostanie głównie jako hobby :) Możecie wtedy spodziewać się częstych aktualizacji treści na blogu, youtubie i gdzie tam jeszcze będę tworzył. Nie ukrywam, że marzę o takim właśnie życiu, gdzie będę w stanie tworzyć dla Was treści z każdego zakątka ziemi i będę mógł się z tego utrzymać!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni