Mathie Rocks

Mafistka na cały etat!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Kreowanie alternatywnych rzeczywistości wyimaginowanych bohaterów, budowanie między nimi relacji, przełamywanie tabu, znoszenie barier, niesienie wartości i zawieranie przekazu to moje ulubione zajęcie. Jestem w tym dobra i chcę to robić. Ta praca daje radość mi oraz moim Czytelniczkom. Ma całą masę plusów i jeden podstawowy minus: jest wymagająca, a jej głównym wymogiem jest czas.

Jeśli mogłabym skupić się tylko na pisaniu i tworzeniu nowych treści, aktualizacji moich kanałów społecznościowych, realizowaniu nowych wyzwań, projektowaniu i tworzeniu produktów fizycznych, koordynacji projektu "Cool Girls Club" niejako powiązanego z moją literacką twórczością, byłabym spełnioną artystką, dającą ludziom kawałek swojego życia, serca i duszy.

Z czasem byłabym w stanie realizować plany w oparciu o własne możliwości finansowe. Potrzebuję wsparcia na początku, dania mi szansy pracowania na cały etat nad marką Mathie Rocks. Chciałabym zrobić z tego sposób na życie. Na ten moment pracuję na dwóch etatach, jestem mamą dwójki przedszkolaków. Czas dla rodziny nie stanowi problemu, ale dwa etaty w pracy już tak.

Taki jest mój cel: pełnoetatowa Mafistka, Kierowniczka Zamieszania w #MafiaMathie. Będę pisać i wydawać kolejne powieści, tworzyć produkty fizyczne, wspierać innych twórców i projekty, które uznam za ważne; stworzę miejsce w sieci dla kobiet, wolne od nienawiści, etykiet, tabu i uprzedzeń.

To jest mój cel. Pomożesz?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)