Mathie Rocks

Piszę powieści z gatunku romance, urban fantasy, young adult oraz new adult. Na ten moment udostępniam wszystko za darmo, we własnym zakresie ponosząc koszty. Chcę wspierać pisarzy-amatorów, wydać własne książki i uruchomić kanał na YouTube, gdzie będę dzielić się moją wiedzą.

O Autorze

Cześć!

Jestem Mathie i piszę książki. To jest moja supermoc.

Jestem autorką kilku powieści z gatunku romance, paranormal romance, urban fantasy, young adult oraz new adult.

Moje powieści zdobywają kilka tysięcy wyświetleń i setki komentarzy w kilkanaście godzin po opublikowaniu rozdziału. Najbardziej popularna powieść ("Książę Mafii") ma prawie milion wyświetleń na Wattpadzie!

Prowadzę bloga, na którym dzielę się swoim doświadczeniem i pomagam pisarzom-amatorom w dotarciu do czytelników. Docelowo chciałabym również prowadzić kanał na YouTube. Jestem aktywna niemal na wszystkich portalach społecznościowych.

Prywatnie jestem mamą dwójki przedszkolaków, pracującą na dwa etaty.

Mam cele zawodowe i prywatne, które pięknie się uzupełniają :)

Chcę pomagać twórcom w szlifowaniu warsztatu oraz docieraniu do czytelników. W tym momencie mam ograniczone zasoby, więc robię to poprzez bloga. Jestem na etapie tworzenia kanału na YT oraz kursu online. Chcę wydać poradniki w formie zeszytów ćwiczeń, które usystematyzują wiedzę moich odbiorców.

Chcę wydać własne książki metodą self-publishingu.

Chcę nagrywać pełne mięcha poradniki na YouTube. 

Chcę prowadzić podcast w stylu audycji radiowej, w czasie której będę mogła nawiązywać relacje live i poruszać tematy ważne dla moich Czytelniczek.

Dodatkowo, jako osoba publiczna, której grupa docelowa to nastolatki i młode kobiety, jestem na etapie tworzenia projektu Cool Girls Club, miejsca w sieci wolnego od tabu, hejtu i uprzedzeń. Takie treści przekazuję w moich powieściach i takie wartości chcę promować.

Każda z tych aktywności pochłania czas i, mówiąc uczciwie, pieniądze. Mam rodzinę, która jest dla mnie najważniejsza. Możliwość przekucia pasji w zawód da mi wolność, która wpłynie korzystnie na rozwój moich projektów (wysokiej jakości wartość dodana dla moich Czytelniczek) oraz na moje życie rodzinne. Szczęśliwa autorka to szczęśliwe czytelniczki :)

Jeśli mnie znasz i doceniasz moją pracę, wesprzyj mnie proszę abym mogła być bardziej wydajna i dawać z siebie więcej, tworzyć lepsze treści i pomagać większej liczbie osób.

Jeśli mnie nie znasz, zapraszam na mojego bloga http://mathie.rocks oraz na profil na Wattpadzie https://www.wattpad.com/user/MathieRocks :) Możemy się poznać :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)