Helen Mazanova

W Patronite od 25.06.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 860 łącznie
Twórca video na YouTube, vlogerka, projektantka, filmowiec. 4 lata mieszkam w Opolu. Od kilku lat prowadzę kanał o życiu w Polsce.

O Autorze

Nazywam się Helen Mazanova i na YouTube publikuję swoje nagrania od 2015 roku, prowadząc kanał lifestyle'owy. Od 4 lat mieszkam w Polsce a dokładnie w Opolu - mieście, które pokochałam z całego serca. Nagrywam filmy na temat swojego życia tj. z wszystkiego z czym mam aktualnie do czynienia, co podziwiam, co kocham.. Takie moje osobiste spojrzenie na codzienność życia w Polsce. Języka polskiego nauczyłam się dopiero po przyjeździe do Polski, ale i tak uczę się go codziennie na nowo :)

Moje wszystkie kanały na YouTube w momencie pisania tych słów mają ponad 17 000 subskrybentów. Doceniam każdego kto zaufał mi i wspiera ten projekt. Dla mnie YouTube to już coś więcej niż tylko zabawa w vlogowanie.

Od roku regularnie dwa razy w tygodniu publikuję filmy (oczywiście z niewielkimi przerwami). W większości są to vlogi z życia w Polsce lub pogadanki na różne tematy. Co jakiś czas realizuję również vlogi z podróży do innych krajów. Dodatkowo w tym roku rozpoczęłam serię filmików na temat mojego wyjazdu do rodziny na Ukrainę.

Moje plany?  To przede wszystkim częściej  realizować dla was Daily Vlogi  o tym jak odnajduję się tu w Polsce, z czym mam do czynienia na co dzień ... Dlatego potrzebuję lepszych warunków technicznych oraz większy zespół do realizacji tego planu, gdyż bez zespołu przestanę spać :) 

W tej chwile już mam dobry sprzęt oraz licencje na oprogramowanie i muzykę. Marze o :

  • Dron: DJI Mavic, DJI Spark
  • Gimbal:  Zhiyun Crane 2
  • Rejestrator dźwięku: Rode video mic

W 2018 roku z Waszą pomocą chcę dalej tworzyć mój ukochany kanał! ?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Arkadiusz Dobiech
Arkadiusz Dobiech
Próg: 5 zł
Adam Mysłowski
Adam Mysłowski
Próg: 10 zł
Artur Grodziński
Artur Grodziński
Próg: 30 zł