Avatar użytkownika

Media Narodowe

4
patronów
210 
miesięcznie
44 870 
łącznie
4
patronów
210 zł 44 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Współtworzysz Media Narodowe! To dzięki Tobie istnieją niezależne media. Należą Ci się podziękowania, więc Twoje imię i nazwisko (lub inicjały jeśli chcesz być anonimowy) będą widoczne na koniec każdej naszej produkcji
20 zł miesięcznie
Kłaniamy się! Oprócz specjalnych podziękowań na końcu naszych materiałów wideo, będziesz regularnie dostawał nasz specjalny Newsletter z najważniejszymi wydarzeniami i najciekawszymi filmami z MN
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje zaufanie! W nagrodę masz dostęp do zamkniętej grupy tylko dla Patronów. Życie Redakcji, MN od kulis i Q&A w jednym miejscu

*Patronom tego poziomu przysługuje także nagroda z poprzednich progów
50 zł miesięcznie
Jesteś siłą napędową niezależnych mediów! Oprócz nagród z poprzednich progów dostaniesz imienny Certyfikat Patrona Mediów Narodowych. Możesz powiesić go w swoim domu lub biurze, bądź dumnym obrońcom wolnego słowa
100 zł miesięcznie
Jest już poważnie. Oprócz nagród z poprzednich progów dostajesz realny wpływ na kształt naszego medium. Dołączamy Cię do naszego Zespołu Doradców, od teraz będziesz mógł bezpośrednio kontaktować się z naszym zespołem i np. proponować, abyśmy zajęli się ważnym dla Ciebie tematem
200 zł miesięcznie
Brak słów za tak hojne wsparcie! Oprócz nagród z poprzednich progów dostaniesz specjalne personalizowane podziękowania od naszej Redakcji.
300 zł miesięcznie
Nie przejdziemy obok tego obojętnie! Tak hojne wsparcie zasługuje na specjalne miejsce. Twoje imię i nazwisko (lub inicjały jeśli chcesz pozostać anonimowym Patronem) pojawi się w naszej specjalnej Galerii Donatorów w nowym biurze
500 zł miesięcznie
Przyjacielu! Wpadnij do nas na kawę, wejdź na kolegium, siądź przed kamerami. Nagramy wspólnie niezapomnianą pamiątkę
1000 zł miesięcznie
To już poważna sprawa. Zostałeś/aś naszym MECENASEM. Jeśli chcesz zareklamuj swoją firmę na naszym portalu informacyjnym lub/i w naszej telewizji internetowej. Jeśli chcesz pozostać anonimowy to umówmy się kawkę w Mediach Narodowych, poznasz cały zespół i wspólnie w studio nagramy niezapomnianą pamiątkę

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Media Narodowe w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zostań współtwórcą Mediów Narodowych i razem twórzmy przestrzeń bez poprawności politycznej.

Media Narodowe to projekt całkowicie oddolny. Nie stoją za nami pieniądze wielkich koncernów medialnych, instytucji rządowych i organizacji ponadnarodowych. Za nami stoicie Wy - nasi Patroni. To dla Was pracujemy i tylko dzięki Wam możemy się rozwijać.

W czerwcu 2017 roku ruszyliśmy z telewizją internetową i portalem informacyjnym. Nie mieliśmy dużego budżetu więc niemal wszystko robiliśmy sami. Udało się zbudować studio, wyposażyć je, nauczyć się obsługi sprzętu i realizacji. Nic jednak nie odbyłoby się bez najważniejszego czynnika, czyli Was. I za to na początku DZIĘKUJEMY!

 

 

 

Udało się całkiem sporo. Wszyscy mówili: „Nie da się, potrzeba ogromnych pieniędzy”. A jednak po niemal 4 latach możemy się pochwalić kilkoma sukcesami. Przede wszystkim sprawnym zespołem medialnym, dzięki któremu możecie codziennie odbierać niezależną informację, słuchać nieszablonowych wywiadów, czy oglądać wydarzenia, których nie pokazują w TV. Rozwinęła się przede wszystkim cała nasza społeczność skupiona wokół kanału Media Narodowe na YouTube.

Najlepszym przykładem są statystyki:

  • 240 000 subskrypcji
  • 115 mln wyświetleń
  • 25 mln godzin oglądania
  • 5000 materiałów wideo

 

 

Co dalej? Przede wszystkim musimy się przenieść do nowej siedziby. Nie, że obrośliśmy w piórka i staliśmy się wygodniccy, ale po prostu nie wszystkim się podobamy i Rafał Trzaskowski chce nas wyrzucić z naszego obecnego miejsca pracy. No cóż, bywa.

Żeby podnieść jakość naszych treści potrzeba przede wszystkim powiększenia naszej kadry. Prezenterzy, których widzicie na ekranach to oczywiście tylko mała część naszego zespołu. Przy projekcie pracuje cały sztab ludzi: redaktorzy, realizatorzy, dźwiękowcy, wydawcy, specjaliści od social media i pracownicy administracji. Lecz, aby zwiększyć ilość produkowanych materiałów i ich jakość musimy zatrudnić kolejnych pracowników.

Jednak najważniejszym naszym wyzwaniem będzie stworzenie w najbliższym roku aplikacji, dzięki której obejdziemy się bez naszego obecnego pośrednika jakim jest platforma YouTube. Nie oszukujmy się, cenzurowanie filmów, demonetyzacja, blokowanie naszego kanału, mówiąc krótko – nie lubimy się, więc chcemy przejść na swoje. A właściwie to NASZE, bo tam chcielibyśmy się spotykać z Wami.

 

 

Od czterech lat nie zawiedliśmy Waszego zaufania i mądrze dysponujemy środkami, które nam przekazujecie. Tak będzie i w tym przypadku. Już teraz dziękujemy, że włączacie się w tworzenie niezależnego obiegu informacji.

Do zobaczenia na ekranie!   

 

P.S. A dla tych, którzy jeszcze jakimś cudem nie widzieli naszych produkcji zapraszamy poniżej.

 

Wywiady, których nie uświadczycie w mediach głównego nurtu

Relacje z wydarzeń

A to nasz pierwszy reportaż, mamy do niego sentyment :) 

 

 

Cele Autora

Powiększenie zespołu Mediów Narodowych
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 790 zł brakuje
2%
Pracy jest tak dużo, a nas tak niewiele. Żeby wejść na wyższy poziom potrzebujemy rozszerzyć nasz zespół o kilka dodatkowych etatów: nowego prezentera, redaktora portalu newsowego, realizatora dźwięku i obrazu oraz specjalisty od social media.
Nowe studio i biuro
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 49 790 zł brakuje
0%
Kto się nie rozwija ten się cofa. W związku z perturbacjami, o których pisaliśmy w "Wizytówce" musimy przenieść się do nowego biura. Chcemy, aby było to miejsce dobrze ulokowane i skomunikowane, żeby nasi goście mieli jak największy komfort. To oczywiście wymaga większych funduszy, a czynsz w Warszawie nie należy do najtańszych. Przenosiny to także dobry moment na zbudowanie nowego, większego studia, aby jakość naszych produkcji była jeszcze lepsza.
Aplikacja Mediów Narodowych
  • 200 000 zł miesięcznie
  • 199 790 zł brakuje
0%
Od 4 lat jesteśmy obecni w serwisie YouTube. od 3 lat nadajemy codziennie na żywo i stale uzupełniamy naszą codzienną ramówkę. Jednak platforma, na której nadajemy nie za bardzo nas lubi. Cenzura filmów, demonetyzacja, shadowbany, czy nawet blokowanie całego kanału to nie jest fajna sprawa. Dlatego od jakiegoś czasu myślimy o przygotowaniu specjalnej aplikacji, dzięki której YouTube nie będzie nam już potrzebny. To jednak wymaga dużych zasobów finansowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Media Narodowe już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Węcki
Dariusz Węcki
50 zł
Andrzej Brauła
Andrzej Brauła
10 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
30 zł
Jan Proniewski
Jan Proniewski
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.