Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
7

patronów

120 zł

miesięcznie

775 zł

łącznie

 

  Media Narodowe to nowy projekt uruchomiony w 2017 r. pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, organizatora największej manifestacji narodowej odbywającej się 11 listopada każdego roku w Warszawie. Naszym celem jest oddolne stworzenie zupełnie nowej jakości prawdziwie niezależnych i nowoczesnych mediów.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2380 zł
Dysponując daną kwotą możemy wynająć lokal na potrzeby redakcji i studia telewizji internetowej. Dzięki temu w czasie pracy nie kapie nam deszcz na głowę. Wiecie, mamy trochę sprzętu elektronicznego i nie chcielibyśmy, żeby woda zniszczyła nam nasze „zabawki”. :)

image0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4880 zł
Co miesiąc ponosimy liczne wydatki, które są związane z bieżącym funkcjonowaniem redakcji. Przysłowiowa „woda na kawę” nie wspominając o energii pobieranej przez lampy, komputery, serwery czy inne urządzenia generują stałe koszty, których nie sposób obejść. Suma sumarum nasze najpilniejsze potrzeby wyglądają następująco:

image

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 11500 zł miesięcznie
brakuje 11380 zł
Pragniemy wciąż się rozwijać i podnosić swój warsztat, aby docierać coraz szybciej ze sprawdzoną i ciekawą informacją do naszych odbiorców. Choć tworzymy media w poczuciu misji i pasji, profesjonalizacja działań wymaga pełnego zaangażowania i oddania sprawie.

image
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 19000 zł miesięcznie
brakuje 18880 zł
Powyższa kwota wsparcia pozwoli nam na dalsze podnoszenie kompetencji i rozwój treści audio-wizualnych na naszej stronie. Chcemy być coraz lepsi w tym co robimy i przygotowywać coraz lepsze reportaże, wywiady, relacje i programy publicystyczne.

image
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 24000 zł miesięcznie
brakuje 23880 zł
Realizacja programów „na żywo” wymaga sprawnej pracy zgranej ekipy ludzi czuwającej nad prawidłową emisją materiału. Jednocześnie dodatkowe środki chcemy przeznaczyć na promocję, aby docierać do nowych odbiorców.

image

O Autorze

W coraz bardziej zglobalizowanym świecie, budowa alternatywnej, niezależnej płaszczyzny debaty jest naszym wspólnym obowiązkiem. Tylko razem możemy przeciwstawić się dyktaturze poprawności politycznej, która w dzisiejszych czasach tak silnie oddziałuje na tradycyjne środki przekazu. Media Narodowe nie boją się nazywać rzeczy po imieniu i przedstawiać ich takimi, jakimi są. Media Narodowe to głos Polaków w kraju i za granicą płynący prosto z serca!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media Narodowe to projekt całkowicie oddolny. Nie stoją za nami pieniądze wielkich koncernów medialnych, instytucji rządowych i organizacji ponadnarodowych. Za nami stoją zwykli Polacy, którzy hojnie wspierają nas nawet najdrobniejszymi kwotami. To dla nich pracujemy i tylko dzięki nim możemy się rozwijać. Możesz być jednym z nich!

 

 

Jesteśmy tam, gdzie coś się dzieje:

 

 

 

Podejmujemy ważne dla opinii publicznej tematy, o których inni boją się mówić:

 

 

Kontrowersyjnie, z przymrużeniem oka, a czasem na poważnie...

 

 

 

Pytamy ludzi o to, co ważne:

 

 

 

 

Chcemy się rozwijać dla Was. Zgromadzone środki finansowe pozwolą nam na dalszy rozwój i profesjonalizację prowadzonych przez nas działań. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć materiały na coraz wyższym poziomie, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem i unowocześnianiem.

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas dowodem, że to co robimy ma sens!
Donatorzy uczestniczący w tym progu otrzymają od nas maila z imiennym podziękowaniem za udzielone wsparcie.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Dzięki Tobie na naszym portalu pojawi się jeszcze więcej autorskich treści. W zamian za udzielone wsparcie
otrzymasz możliwość dostępu do comiesięcznego newslettera z ciekawymi artykułami i filmami przygotowanymi przez nasz zespół redakcyjny.

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progu 5 zł]
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki tej kwocie wsparcia otrzymasz dostęp do comiesięcznego filmu przygotowanego dla patronów – słowo od Prezesa Marszu Niepodległości.

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progów: 5 zł, 10 zł]
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
W podziękowaniu za Twoją hojność otrzymasz dostęp do specjalnego programu przygotowanego wyłącznie dla patronów (wywiad z interesującą osobą).

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progów 5 zł, 10 zł, 20 zł]
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Twoje zaangażowanie i pomoc mobilizuje nas do wytężonej pracy. Dzięki temu wsparciu otrzymasz
możliwość udziału w comiesięcznym live streamie, w czasie którym będziesz miał możliwość udziału w dyskusji nad bieżącą działalnością portalu.

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progów: 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł]
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
W rewanżu za tak hojne wsparcie otrzymasz zaproszenie do udziału w konferencji mediów narodowych pod patronatem Marszu Niepodległości

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progów 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł, 50 zł]
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz możliwość reklamy na naszym portalu. Jeśli jesteś zainteresowany szczegóły oferty omówimy w prywatnej korespondencji.

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progów 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł]
Zostań patronem
400 zł / miesiąc
patroni: 0
Darczyńca, który wesprze nas tą kwotą otrzyma możliwość emisji reklamy przed programem telewizji internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany szczegóły oferty omówimy w prywatnej korespondencji.

[* ten próg zawiera wszystkie nagrody z progów 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł]
Zostań patronem

Najnowsi Patroni