Media Narodowe

W Patronite od 06.09.2017

2 500 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 215 zł

brakuje

Dysponując daną kwotą możemy wynająć lokal na potrzeby redakcji i studia telewizji internetowej. Dzięki temu w czasie pracy nie kapie nam deszcz na głowę. Wiecie, mamy trochę sprzętu elektronicznego i nie chcielibyśmy, żeby woda zniszczyła nam nasze „zabawki”. :)

image5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 715 zł

brakuje

Co miesiąc ponosimy liczne wydatki, które są związane z bieżącym funkcjonowaniem redakcji. Przysłowiowa „woda na kawę” nie wspominając o energii pobieranej przez lampy, komputery, serwery czy inne urządzenia generują stałe koszty, których nie sposób obejść. Suma sumarum nasze najpilniejsze potrzeby wyglądają następująco:

image

11 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

11 215 zł

brakuje

Pragniemy wciąż się rozwijać i podnosić swój warsztat, aby docierać coraz szybciej ze sprawdzoną i ciekawą informacją do naszych odbiorców. Choć tworzymy media w poczuciu misji i pasji, profesjonalizacja działań wymaga pełnego zaangażowania i oddania sprawie.

image

19 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

18 715 zł

brakuje

Powyższa kwota wsparcia pozwoli nam na dalsze podnoszenie kompetencji i rozwój treści audio-wizualnych na naszej stronie. Chcemy być coraz lepsi w tym co robimy i przygotowywać coraz lepsze reportaże, wywiady, relacje i programy publicystyczne.

image

24 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

23 715 zł

brakuje

Realizacja programów „na żywo” wymaga sprawnej pracy zgranej ekipy ludzi czuwającej nad prawidłową emisją materiału. Jednocześnie dodatkowe środki chcemy przeznaczyć na promocję, aby docierać do nowych odbiorców.

image

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)