Anna Cykowska

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 976

Liczba Patronów: 772

Zostań Patronem
16 patronów
295 miesięcznie
13 090 łącznie

Stabilność finansowa

1 700 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

1 405 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na zrezygnowanie z pracy zarobkowej, która zabiera sporą ilość mojego prywatnego czasu. Dzięki temu, będę mogła spokojnie tworzyć dla Was materiały i przeznaczać na nie większą ilość czasu. Kształcenie kosztuje - niektóre podręczniki potrafią kosztować kilkaset złotych. Dzięki tej wiedzy zawartej w książkach, podręcznikach, kursach, konferencjach mogę tworzyć rzetelne treści na różne tematy.

Stabilność finansowa + wynagrodzenie za moją działaność

2 500 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 205 zł

brakuje

To co robię dla Was - robię za darmo, a nawet czasem jestem na minusie gdy podejmuje mniej zleceń czy muszę zapłacić za jakiś sprzęt. Założyłam patronite nie po to by zarabiać, ale po to by wyjść przynajmniej na zero - za utrzymanie platform, kupno potrzebnego sprzętu itd. Wsparcie dodatkowe ponad moje potrzeby to wynagrodzenie za moją działalność w sieci. Dzięki dodatkowemu wynagrodzeniu mogę inswestować w swoją wiedzę, projekty związane z działanością (np w wydanie własnej książki), sprawniejszy laptop do nauki, czy mój rozwój. Wielkrotnie musiałam rezygnować ze stażów (np na Oxfordzie) ponieważ musiałabym sama dopłacać za mieszkanie, czy konferencja na którą nie było mnie stać. Dodatkowe pieniądze zawsze inwestuję w rozwój - dzięki Wam mam możliwość tej inwestycji za co jestem nieskończenie wdzięczna.

Blog - wordpress

30 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wkurzają Was reklamy? mnie również. Lubię pisać, ale utrzymanie platformy czy własnej domeny kosztuje. Z waszym wsparciem będe mogła zainwestować w wordpressa bez wkurzających reklam.

Newsletter

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcę stworzyć newsletter - aby to zrobić w sposób profesjonalny dla mnie i dla Was będę musiała opłacić platformę "Revue" za odpowiednią ilość subskrybentów. Co znajdzie się w newsletterze? Tygodniowe zebranie najważniejszych wiadomości, o których pisałam na instagramie, moich przemyśleń, książek, które przeczytałam, artykułów, które szczególnie polecam, odnośniki do moich artkułów na blogu, zaproszenie do wspólnej nauki przez aplikacje itd. Czemu chcę skorzystać z płatnej platformy? Jest ku temu kilka powodów. Mój czas nie jest z gumy - umówmy się, że ręczne dodawanie adresów mailowych więcej niż 50 osób jest po prostu bardzo czasochłonne. Prosty i zautomatyzowany sposób zapisywania się do newslettera jest ogromnym ułatwieniem dla Was i dla mnie. Po drugie, wybrałam tą konkretną platformę ponieważ przechowuje ona wszystkie poprzednie edycje wysłanych newsletterów. Po trzecie - zależy mi na profesjonalnym wyglądzie :)

Podcasty

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcę stworzyć serię podcastów na temat efektywnej nauki, sposobów zapamiętywania, czytania i pisania badań naukowych, prowadzenia badań naukowych i wiele innych. Wsparcie pozwoli mi na zakup sprzętu jak również poświęcenie mojego prywatnego czasu na tworzenie treści, który musiałabym spędzić na pracy zarobkowej.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Sylwia Szczotka
Sylwia Szczotka
Próg: 5 zł
Zuzia K.
Zuzia K.
Próg: 5 zł
Wiktoria W
Wiktoria W
Próg: 20 zł
Agata Kurzawa
Agata Kurzawa
Próg: 10 zł
Malgorzata Ciosek
Malgorzata Ciosek
Próg: 20 zł
Marta Paruzel
Marta Paruzel
Próg: 10 zł