Mell Falls

W Patronite od 31.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1191

Liczba Patronów: 816

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
Hej! Jeśli to czytasz, pewnie znasz w jakimś stopniu moją działalność. Tworzę na Tiktoku dość zróżnicowany kontent, ale najwięcej osób kojarzy mnie z...Muminkami. Jako Patroni możecie poznać mnie z troszkę innej strony, chcę publikować tu zdjęcia z sesji zdjęciowych, ćwiczeń na rurze i

O Autorze

Hej! Jeśli to czytasz pewnie znasz mnie już z Tiktoka lub Instagrama. Jestem Mell. Najczęściej kojarzycie mnie z...Muminkami, ale tu możecie zobaczyć całą resztę mojej twórczości - sesje zdjęciowe lub filmiki z postępu moich ćwiczeń na rurze! Planuję założyć też specjalnego Discorda dla Patronów. Może dostaniecie przedpremierowo też moją muzykę? Kto wie... Tu możecie poznać mnie od całkiem innej strony.
Z góry dziękuję za Twoje wsparcie! To naprawdę wiele dla mnie znaczy 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika