Artur Mendela

W Patronite od 19.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
8 650 łącznie

Wykończenie stanowiska (studio)

10 000 zł

86%

osiągnięto

1 350 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego progu będę mógł finalnie dopracować moje wymarzone studio. Pełną kwotę przeznaczę na zakup regulowanego biurka, fotela ergonomicznego i wszelkie akcesoria, które przyczynią się do poprawy jakości i ogólnego wizerunku pomieszczenia. Pomijając kwestie wizualne, jestem mocno zdeterminowany, aby wybierać zdrowe dla organizmu rozwiązania, które przy dłuższych transmisjach pozwolą mi zachować komfort i dobre samopoczucie.

Oświetlenie (studio)

350 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Do przeprowadzania wysokiej jakości transmisji potrzebna jest odpowiednia ilość światła. Lampy studyjne, które zakupiłbym za taką kwotę gwarantują rozwiązanie problemu.

Sprzęt drugiego rzędu (studio)

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Żeby wszystko miało ręce i nogi, chciałbym zadbać o jak najwięcej szczegółów. Osiągnięcie tego celu pozwoli na zakup akcesoriów, takich jak mikrofon pojemnościowy i green screen, a także na cykliczne ulepszanie projektu.

Zakup i wymiana podzespołów w komputerze (studio)

5 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Aktualnie posiadany sprzęt nie pozwala mi na prowadzenie wydajnych transmisji na żywo. Chciałbym zadbać o nasz wspólny komfort, więc zakup nowych części do komputera wydaje się być konieczny. Komputer jest moim głównym narzędziem pracy. Cała kwota zostanie przeznaczona na zakup i wymianę najważniejszych podzespołów, takich jak karta graficzna, procesor, płyta główna i pamięć ram.

Nowy monitor (studio)

6 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dwa monitory wydają się być standardem w dzisiejszym, e-sportowym świecie. Zalet jest mnóstwo. Drugi ekran pozwala na wygodny i stały kontakt z widzami podczas streama, jednocześnie przy swobodnym przeprowadzaniu rozgrywki. Co więcej - okazuje się być bardzo przydatnym narzędziem w procesie nauki, na przykład programowania, jak to jest w moim przypadku. Generalnie jest to inwestycja, która na pewno nie pójdzie w błoto, a mocno przyczyni się do mojego rozwoju!
Zostań Patronem