Mewa w locie

W Patronite od 22.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 288

Liczba Patronów: 245

Zostań Patronem
Kup na prezent
91 patronów
2 115 miesięcznie
32 585 łącznie
Podróżuję. Zwiedzam zakątki Polski i całą resztę świata. Szukam tanich rozwiązań i uwielbiam podróże na dziko. W moich wyprawach poznaję miejsca, inne kultury ale przede wszytkim samą siebie. Swoją pasją, odkrytymi miejscami i spostrzeżeniami dzielę się na instagramie.

O Autorze

Cześć tu M_Ewa!

Gdybyście zapytali moją mamę o mnie to, pewnie, by machnęła ręką i powiedziała "nie ma ratunku!". Ciężko mi usiedzieć w jednym miejscu, uwielbiam poznawać świat, kulturę i być "w locie".
Staram się nie spierniczyć i żyć pełną piersią.

 

W pogoni za marzeniami porzuciłam życie "w korpo", kilka lat "ciepłej", stałej posadki zamieniłam na znaki zapytania i wolność wyboru. Teraz robię co mogę, aby realizować plany i marzenia, te małe i te głęboko zakopane. 

Na 1 miejscu podróżniczych destynacji nie ustawię Azji, ani rajskich wysp lecz znajdzie się tam Polska. Uważam, że jest piękna i niedoceniana, a potrafi mnie zaskoczyć milionem miejsc. #chwalmyswoje 

Góry - to moja wielka pasja. Sprawiają, że zapominam o oddychaniu, a stado małych wariatów tańczy wygibasy w brzuchu. Stawiam coraz śmielsze kroki na szlakach pokonując swoje lęki, słabości i poszerzam wiedzę górską. 

DZIĘKI WASZEMU WPARCIU

 • zrealizowałam kurs turystyki zimowej w Tatrach
 • rowerem samotnie przejechałam Polskę 
 • przeszłam samotnie wylewając tony potu:
  - Główny Szlak Sudecki
  - Główny Szlak Beskidzki
  - Szlak Karpacki tzw. graniczny
  - wybrzeże Bałtyku (nie tak samotnie)
  - Główny Szlak Beskidu Wyspowego i wiele innych krótkich
 • zwiedziłam kilka włoskich miasteczek 
 • weszłam na Kilimandżaro
 • objechałam samochodem Chorwację w miesięcznej podróży 
 •  liznęłam wspinaczki na ferratach
 • I wiele WIĘCEJ!


  Patronowe wspracie pozwoliło czasem zanocować w hostelu, hotelu, kupić suchy prowiant, zjeść obiad czy dokupić niezbędny sprzęt! Jestem bardzo wdzięczna 💜

Obecnie realizuję marzenie mieszkania w górach i pracy w schronisku.

Żyję skromnie w pokoiku w sercu Bieszczad i doceniam naturę, bliskość gór budując formę na kolejne piesze wyprawy💪

Wszystkie podróże, szlaki i codzienne zachywty wrzucam tu: Instagramie, YT i Facebooku - wpadajcie na wspólne odkrywanie Polsi i reszty świata!

Dlaczego Patronite?

Kiedy cel pojawia się na horyzoncie podciągam rękawy i robię co trzeba. Uważam, że żadna praca nie hańbi i sprzątanie nie jest ujmą na honorze :) 

Obecność patronów to furtka do kolejnych wojaży. Styl spania na dziko i oszczędzania pozostanie, ale patroni pozwalają sięgac po nowe kierunki,  sprzęt i wiele innych.

Jestem ogromnie wdzięczna za KAŻDE wsparcie.

Jeśli teraz nie możesz mnie wesprzeć $ lub nie chesz - zajrzyj na insta, podaj dalej lub zwyczajnie się zakumplujmy!

Z Wami to może nabrać rozpędu! 

A tu dzień z Peru:


 

Wysyłam moc pozytywnej enerdżii!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Renata Kamrowska
Renata Kamrowska
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
katarzyna miłkowska
katarzyna miłkowska
Próg: 15 zł
Anna Cellari
Anna Cellari
Próg: 30 zł
Magdalena Buczek
Magdalena Buczek
Próg: 20 zł