Avatar użytkownika

Mewa w locie

41
patronów
41
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Fajnie, że jesteś! Stać nas na dwa piwa! Możemy wypić je razem ale zamiast tego wrzucam je do skarbonki. Koniecznie podaj adres wyślę Ci dwa słowa gołębiem! <3
Dołączasz do grupy z patronami!
10 zł miesięcznie
Jesteś sztosem! Mam bilet wstępu do parku, albo bułki pod sklepem podczas jednej z wypraw :) dla mnie to konkret, bo mogę z Tobą odkrywać więcej. Wspierając mnie dołączasz do grupy, aby wcześniej dostawać info o planach podróżniczych i informacje, których nie publikuję w sieci. Wyślij adres - kiedyś wpadnie niespodzianka korespondencyjna :)

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)
15 zł miesięcznie
Wiesz, że w Polsce jest 419 zamków? Ja też nie wiedziałam, ale czasem czytam, więc na grupie dzielę się wiedzą - dołączasz. Licz na pocztówkę z jakiegoś miejsca, które odwiedzę.
Dokładasz się właśnie do paliwa, kto wie, może kiedyś Cię gdzieś podrzucę? :)

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
16 dostępnych miejsc
To jest kasa! Porządny zastrzyk - pozwala się rozwijać, odkładać na większe wyprawy. Brzmi jak ciepły posiłek, jak słodka drożdżówka z kawą po przejechaniu 150 km rowerem, jak banknot wciśnięty ukradkiem przez babcię do kieszeni. Specjalnie dla Ciebie będzie wysyłka podróżnicza <3, dołączasz do grupy patronów gdzie dzielę się bzdurami, planami i życiem, którego nie ma na insta. Jeśli będziesz potrzebować pomocy w zaplanowaniu górskiego wyjazdu, albo szukasz inspiracji na weekend w Polsce - będę!

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)
30 zł miesięcznie
Kurza stopa! Właśnie mam sporą część wyżywienia weekendowego, a jak trafię pastę jajeczną na promce to może nawet 80%! Teraz jest szansa na ciepły prysznic. Wbijaj na grupę, pogadamy, pomogę zaplanować dowolny wyjazd, masz pierwszeństwo z info o moich podróżach i zapewnioną PRZESYŁKĘ niespodziankę z wyprawy! <3

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)
50 zł miesięcznie
To jest jakieś szaleństwo, a ja szalone rzeczy lubię bardzo :)
Dodajesz wiatru w skrzydła, rozwijam się i mogę więcej i dalej właśnie dzięki Tobie! Pozwalasz zbierać na większe cele, dajesz więcej swobody w działaniu, mogę myśleć śmielej o realizacji planów! Teraz więcej szlaków stoi otworem, bo mniej czasu spędzę pracując <3
Naturalnie masz dostęp do grupy, postów z informacjami i o życiu, których nie publikuję na instagramie, możemy gadać, planować, możesz sugerować gdzie mam się wybrać.
Czeka Cię podróżniczy PREZENT!

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
25 dostępnych miejsc
Właśnie zaniemówiłam z wrażenia! Doceniam Twoje wsparcie bardzo. Z listy marzeń mogę przejść do realizacji kolejnego planu. Ameryka Południowa, Pacific Trail albo Kazbek są już bliżej i to dzięki Tobie! Dostaniesz dostęp do postów niepublikowanych, moich planów wcześniej niż inni, razem możemy obmyślać jedną z Twoich wypraw. Śmiało sugeruj co powinnam opisać na moim instagramie/Fb. Zdecydowanie spodziewaj się PAMIĄTKI z wyprawy <3
Do zobaczenia!

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)
160 zł miesięcznie
Wybierz 160 zł
4 dostępne miejsca
Wiesz czym jest wolność? Uchylone drzwi do latania właśnie otwierają się szerzej - dzięki Tobie. Z tym wsparciem mogę otworzyć umysł na WIĘKSZE PODRÓŻE, zacząć poważniej myśleć o górach, które były finansową barierą. Najpewniej uronię morze łez ze wzruszenia, żeby potem nad inne morze wyruszyć z namiotem! Organizuję spotkania z patronami i mam nadzieję Cię na nim wyściskać, licz na PREZENT/pamiątkę z podróży, gadaj ze mną na grupie, planuj i sugeruj gdzie mam jechać lub co poruszać na insta/FB. Wszelkie podróżnicze plany poznasz wcześniej.

(gołębie pocztowe wypuszczam raz/dwa w roku)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mewa w locie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podróżuję. Zwiedzam zakątki Polski i całą resztę świata. Szukam tanich rozwiązań i uwielbiam podróże na dziko. W moich wyprawach poznaję miejsca, inne kultury ale przede wszytkim samą siebie. Swoją pasją, odkrytymi miejscami i spostrzeżeniami dzielę się na instagramie.

Cześć tu M_Ewa!

<teraz> Przewodnik po Bieszczadach wysyłam każdemu patronowi 🤟🏻

(a w Bieszczadach mieszkałam!)

Gdybyście zapytali moją mamę o mnie to, pewnie, by machnęła ręką i powiedziała "nie ma ratunku!". Ciężko mi usiedzieć w jednym miejscu, uwielbiam poznawać świat, kulturę i być "w locie".
Staram się nie spierniczyć i żyć pełną piersią.

 

W pogoni za marzeniami porzuciłam życie "w korpo", kilka lat "ciepłej", stałej posadki zamieniłam na znaki zapytania i wolność wyboru. Teraz robię co mogę, aby realizować plany i marzenia, te małe i te głęboko zakopane. 

Na 1 miejscu podróżniczych destynacji nie ustawię Azji, ani rajskich wysp lecz znajdzie się tam Polska. Uważam, że jest piękna i niedoceniana, a potrafi mnie zaskoczyć milionem miejsc. #chwalmyswoje 

Góry - to moja wielka pasja. Sprawiają, że zapominam o oddychaniu, a stado małych wariatów tańczy wygibasy w brzuchu. Stawiam coraz śmielsze kroki na szlakach pokonując swoje lęki, słabości i poszerzam wiedzę górską. 

DZIĘKI WASZEMU WPARCIU

 • zrealizowałam kurs turystyki zimowej w Tatrach
 • rowerem samotnie przejechałam Polskę 
 • przeszłam samotnie wylewając tony potu:
  - Główny Szlak Sudecki
  - Główny Szlak Beskidzki
  - Szlak Karpacki tzw. graniczny
  - wybrzeże Bałtyku (nie tak samotnie)
  - Główny Szlak Beskidu Wyspowego i wiele innych krótkich
 • zwiedziłam kilka włoskich miasteczek 
 • weszłam na Kilimandżaro
 • objechałam samochodem Chorwację w miesięcznej podróży 
 •  liznęłam wspinaczki na ferratach
 • I wiele WIĘCEJ!


  Patronowe wsparcie pozwoliło czasem zanocować w hostelu, hotelu, kupić suchy prowiant, zjeść obiad czy dokupić niezbędny sprzęt! Jestem bardzo wdzięczna 💜

Obecnie realizuję marzenie i wybieram się na Kazbek. Dzięki ludziom stąd to się dzieje - a pisząc to mam w oczach łzy.

A wcześniej spełniłam marzenie mieszkania w górach i pracy w schronisku.

Żyłam skromnie w pokoiku w sercu Bieszczad i doceniałam naturę, bliskość gór budując formę na kolejne piesze wyprawy💪

Wszystkie podróże, szlaki i codzienne zachywty wrzucam tu: Instagramie, YT i Facebooku - wpadajcie na wspólne odkrywanie Polsi i reszty świata!

Dlaczego Patronite?

Kiedy cel pojawia się na horyzoncie podciągam rękawy i robię co trzeba. Uważam, że żadna praca nie hańbi i sprzątanie nie jest ujmą na honorze :) 

Obecność patronów to furtka do kolejnych wojaży. Styl spania na dziko i oszczędzania pozostanie, ale patroni pozwalają sięgac po nowe kierunki,  sprzęt i wiele innych.

Jestem ogromnie wdzięczna za KAŻDE wsparcie.

Jeśli teraz nie możesz mnie wesprzeć $ lub nie chesz - zajrzyj na insta, podaj dalej lub zwyczajnie się zakumplujmy!

Z Wami to może nabrać rozpędu! 

A tu dzień z Peru:


 

Wysyłam moc pozytywnej enerdżii!

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mewa w locie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sta Wio
Sta Wio
10 zł
Robert Ochmański
Robert Ochmański
15 zł
Katarzyna Mazur
Katarzyna Mazur
30 zł
Daria Buczak
Daria Buczak
20 zł
Justyna Rychła
Justyna Rychła
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.