Avatar użytkownika

Michał Brzegowy

1
patron
10 
miesięcznie
4 185 
łącznie
1
patron
10 zł 4 185 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję za wsparcie! Każda złotówka, którą mnie wspierasz pomaga mi rozwijać się dalej i tworzyć dla Ciebie regularne treści. To wiele dla mnie znaczy i mam nadzieję, że będę mógł podziękować Ci osobiście i Cię uściskać.
10 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję! Z tym progiem masz wgląd do wszystkich moich postów PREMIUM:
- Filmy fotograficzne
- Filmy z nauki i obróbki zdjęć i filmów
- Ściągawki, PDFy, Wiedza w Pigułce
- Memy
- Będziesz mieć również wgląd w moją głową jeszcze bardziej (co mnie bawi, co aktualnie oglądam, słucham itd.)
- Nowinki i zaproszenia
- Zniżki
- Ważne i przydatne info
I jestem otwarty na Twoje sugestie, więc możesz pisać z propozycjami na kolejne odcinki!
20 zł miesięcznie
Zdaję sobie sprawę, że 20 zł miesięcznie to nie są już byle jakie pieniądze. Dlatego też jestem Ci tak bardzo wdzięczny. Dostaniesz ode mnie dostęp do postów PREMIUM (j.w.).
Oprócz tego dostaniesz 10% zniżki na wszystkie moje produkty w sklepie! Wystarczy, że napiszesz maila!
50 zł miesięcznie
Jest to już duża kwota i mógłbyś kupić sobie już za nią wiele rzeczy. Dlatego też po prostu dziękuję..dziękuję Ci za to, że zdecydowałeś się przeznaczyć te pieniądze akurat na wspieranie mnie i mojej twórczości.
Dostaniesz ode mnie dostęp do postów PREMIUM (j.w.).
Oprócz tego dostaniesz 20% zniżki na wszystkie moje produkty w sklepie! Wystarczy, że napiszesz maila! Dziękuję!
100 zł miesięcznie
Powiedzmy sobie szczerze. Nie każdy może sobie pozwolić na dobrowolne wspieranie kogoś 100 zł miesięcznie. Nie wiem jak Ci dziękować. Masz moją ogromną wdzięczność. Zostawiam ten próg dla osób, które po prostu mają możliwość i chcą mnie wesprzeć w dalszym rozwoju i tworzeniem dla Was treści.
Otrzymujesz wszystko to co otrzymują poprzednie progi plus zamiast 30% zniżki do sklepu na wszystkie produkty. Oprócz tego możesz umówić się ze mną na darmową konsultację online! To od Ciebie zależy nad czym będziemy pracować i o czym rozmawiać. Dziękuję Ci bardzo.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Brzegowy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem artystą, fotografem i twórcą internetowym. Uczę innych robić zdjęcia, zarażam swoją pasją i inspiruję! Prowadzę swój kanał YouTube i bloga gdzie pomagam innym "w poszukiwaniu siebie" w tym zwariowanym świecie. Jeśli chcesz wspomóc mnie i moją misję możesz subskrybować mój patronite. Dziękuję

Cześć!

Nazywam się Michał Brzegowy i jestem fotografem i twórcą internetowym. W 2016 roku kupiłem swój pierwszy aparat, a w 2018 roku postanowiłem, że chcę powiązać swoją przyszłość z fotografią i twórczością. 

Oprócz zajmowania się na codzień fotografią i filmem, od 2018 roku prowadzę swój kanał YouTube, bloga i działam aktywnie między innymi na Instagramie.

 

 

Co tworzę?

Dzielę się wszystkim co wiem z zakresu fotografii. Mówię o psychologii, którą studiowałem, pomagam innym poradzić sobie ze swoimi słabościami i problemami, dzielę się swoją wiedzą z zakresu marketingu, social media i biznesu, uczę obróbki zdjęć, dzielę się swoimi podróżami, inspiruję tym co mnie inspiruje i tworzę ładne filmy.

 

Dlaczego tworzę?

Tworzę, bo jest to pewna forma autoterapii dla mnie. Odkąd mówię do kamery nabyłem dużo pewności siebie i samoświadomości swoich emocji.

Tworzę, bo uwielbiam dostawać od Was wiadomości ze słowami wdzięczności a czasem nawet z tym jak poprawiłem jakość Waszego życia. Jest to uczucie nie do opisania.

Tworzę, bo mam marzenie żeby żyć tylko ze swojej pasji i twórczości.

Tworzę, bo chcę coś zmienić, mieć jakiś wpływ na ludzi. Chcę żeby coraz więcej ludzi czuło się ze sobą dobrze i żyło bardziej świadomie.

 

Pracuję ciężko, ale uwielbiam to i nie zamieniłbym tego za nic na świecie. Jeśli tylko masz możliwość i zechcesz wesprzeć mnie w realizacji moich celów, wiedz że jestem Ci ogromnie wdzięczny.

Dziękuję!

Michał

Cele Autora

Wydanie książki
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Uzbieranie tej kwoty pomoże mi wydać moją wymarzoną książkę, którą teraz piszę "W Poszukiwaniu Siebie". Piszę tą książkę, ponieważ głęboko wierzę, że pomoże ona wielu ludziom poradzić sobie ze swoimi słabościami i problemami. I taki jest mój cel. Wydać swoją książkę, która będzie zmieniała innych na lepsze.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Brzegowy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Christopher Magee
Christopher Magee
10 zł
Katarzyna Krause
Katarzyna Krause
10 zł
Ewa Duda
Ewa Duda
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.