Avatar użytkownika

Michał Czejgis

1
patron
10 
miesięcznie
1 870 
łącznie
1
patron
10 zł 1 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Z góry pięknie dziękuję za wybranie właśnie mnie i wsparcie! Patronie jesteś wielki! Doceniam, że chcesz :)
10 zł miesięcznie
Tym którzy wybrali tę kwotę, pokażę nowe obrazy na dzień przed premierą w internecie. Kłaniam się nisko, jeśli wybrałeś tę opcję i że doceniasz moją pracę i pasję :)
25 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie! Zostając Patronem w tym progu otrzymujesz ode mnie darmową wysyłkę jakiegokolwiek obrazu który zechcesz ode mnie kupić. NIE jest to oczywiście jednorazowa oferta :) Dziękuję :)
100 zł miesięcznie
To wspaniale, że chcesz wspomóc moje malarstwo tak dużą kwotą. W podziękowaniu dla Ciebie, każdego miesiąca będziesz mogła/mógł otrzymać ode mnie wybrany obraz w wersji elektronicznej, w rozdzielczości umożliwiającej jego wydrukowanie. Możesz wybrać dowolny obraz. Czy ta opcja jest dla Ciebie? Mam nadzieję, że tak :)
200 zł miesięcznie
To świetnie, że chcesz wspomóc moje malarstwo tak dużą kwotą. Cóż mogę Ci zaoferować? A co powiesz, na specjalnie dla Ciebie przygotowany kod rabatowy, który pozwoli Ci zrobić zakupy w moim sklepie z 10% zniżką? Do tego, dorzucam jeszcze darmową wysyłkę paczki :) To co? Deal?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Czejgis w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zawsze chciałem malować… Cóż, życie potoczyło się inaczej. Wciąż było coś pilniejszego i „ważniejszego” do zrobienia. Kilka lat temu pomyślałem, że nie wolno rezygnować z pasji i tego co się kocha. Zacząłem przygodę z farbami. Serdecznie zapraszam do mojego świata.

Urodziłem się w Poznaniu w 1964 roku i spędziłem tam 39 lat. W 2003 roku przeprowadziłem się na Śląsk. Tam miałem spędzić drugą połowę mojego życia. Stało się inaczej. Rok 2017 przyniósł kolejne zmiany, z którymi musiałem się zmierzyć. W 2018 roku przeniosłem się do małej wsi niedaleko Andrychowa i wiem, że znalazłem wreszcie swoje miejsce na ziemi. Tu mogłem niemalże bez reszty poświęcić się temu, co kocham i zawsze chciałem robić.

miejsce na szczęście - fragment

Jestem samoukiem. Inspiracją moich prac, są bardzo często sny. Na moich płótnach można także dostrzec echa tego, co wydarzyło się w moim życiu. Uwielbiam mroczne i surrealistyczne tematy. Jednym z ulubionych tematów są drzewa. Fascynują mnie ich kształty, tak różne, często zaskakujące.  Staram się, aby moje obrazy nie były oczywiste i aby nie były tylko i wyłącznie widoczkami. Nie stronię też od abstrakcji.

Moja pracownia na poddaszu, nie jest ani przestronna ani piękna, ale to moje ulubione miejsce w domu. Jak widać nie jestem pedantem. Choć niektórych to dziwi, świetnie orientuję się w tym nieładzie i doskonale wiem, co gdzie jest.

W 2020 roku miałem pierwszą indywidualną wystawę w Galerii Sztuk”i” w Andrychowie. Choć trwała pandemia, wystawa odbyła się, choć z obostrzeniami. Pamiętam, jak bardzo byłem wtedy zdenerwowany i przejęty, obawiając się, jak moje prace zostaną przyjęte. Przy okazji tego ważnego dla mnie wydarzenia, udzieliłem także wywiadu w lokalnym radiu :)

Niemal całe dnie spędzam przy sztaludze lub przy stole, na którym tworzę mniejsze formaty na płytach malarskich lub papierze. Maluję akrylami, olejami i akwarelami. Często zdarza się, że pracuję także w nocy. Bezsenność - choć uciążliwa - wynagradza nie raz nieprzespane godziny, kolejnym etapem malowanego obrazu.

Nie wyobrażam sobie malowania bez muzyki. Najczęściej słucham muzyki filmowej która doskonale pobudza wyobraźnię. Hans Zimmer, John Williams, Alan Silevstri, James Horner i inni już od dawna towarzyszą mi podczas pracy :)

Tworzę z wyobraźni, nie kopiuję innych. Wymyślam własne techniki malowania, lubię eksperymentować i wciąż odkrywać nowe sposoby przenoszenia na płótno lub papier swoich emocji, wyobrażeń i snów.

Jeśli podoba Ci się to, co robię, będzie mi ogromnie miło, jeśli wesprzesz moją twórczość.

 

Cele Autora

malować, malować, malować! :)
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 990 zł brakuje
1%
Cel mam tylko jeden: móc nadal zajmować się tym co kocham, czyli malować, malować i jeszcze raz malować.
Chciałbym mieć czym i na czym. Podobrazia, farby, pędzle, rozpuszczalniki, werniksy, ramki, passepartaut, wreszcie opakowania, pochłaniają bardzo dużo pieniędzy.
W Was drodzy PATRONI nadzieja!
Mam nadzieję, że dacie się zaprosić do mojego świata i pomożecie mi, móc nadal w nim tworzyć i żyć.
DZIĘKUJĘ! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Czejgis już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Olczak
Natalia Olczak
10 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.