Michalina Tańska

W Patronite od 31.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1812

Liczba Patronów: 1325

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
105 miesięcznie
375 łącznie
Psycholożka i rysowniczka. Rysuję bazgroły oparte na faktach o zdrowiu psychicznym, relacjach i życiu. Chciałabym, żeby ludziom było łatwiej sięgać po pomoc psychologiczną i umówić się do psychiatry z taką łatwością jak do dentysty.

O Autorze

Kim jestem?

Jestem magistrą psychologii, studentką studiów doktoranckich w Instytucie Psychologii UJ.

Co robię?

W pracy badawczej zajmuję się aktywizmem społecznym, w rysunkach głównie zdrowiem psychicznym. Za pomocą czarno-białych rysunków staram się oswajać tematy związane z terapią, diagnozą zaburzeń psychicznych czy braniem leków. W wolnych chwilach oglądam dokumenty i czytam reportaże. Kocham excela - to moja prawa i lewa ręka w ogarnianiu życia. Fascynują mnie też pająki. Mam ptasznika o imieniu Albert. Ludzie pytają mnie często...

...dlaczego nie poszłaś na ASP?

A bo w mojej rodzinie było tak wielu niespełnionych artystów, że chciałam podzielić ich los. Przez 5 lat dzielnie targałąm ze sobą podręcznik psychologii społecznej zamiast pędzla czy terpentyny. Z perspektywy czasu myślę, że bez pasji nie byłoby rysunków, a bez psychologii ich treści. 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anastazja Korpak
Anastazja Korpak
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Izabela Glaz
Izabela Glaz
Próg: 10 zł
Iwona Fiejka
Iwona Fiejka
Próg: 50 zł