Avatar użytkownika

Michalina Tańska

0
patronów
0 
miesięcznie
515 
łącznie
0
patronów
0 zł 515 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków! Dziękuję Ci kochany Patronie za wsparcie. Za piątkę zbijam Ci piątkę!
10 zł miesięcznie
Jeżeli wybierzesz ten próg otrzymasz ode mnie raz w tygodniu newsletter ze słowami otuchy na nadchodzący tydzień, rysunkiem, polecajkami i jeden jeż wie z czym jeszcze!
20 zł miesięcznie
Chcesz zaglądnąć mi przez ramię i sprawdzić co u mnie słychać? Zapraszam na mój prywatny profil, gdzie raz w tygodniu będę organizować live specjalnie dla Patronów. Będzie można pogadać, zadać pytanie, popatrzeć jak rysuję i w międzyczasie jem czipsy.
50 zł miesięcznie
Za tę kwotę co miesiąc będę wysyłać Ci list z niespodzianką. Możemy również pokorespondować jak za starych dobrych czasów! Obiecuję też wymieniać Twoje imię i nazwisko jako Patrona pod każdym z rysunków (jeśli oczywiście sobie tego życzysz).
100 zł miesięcznie
No i tutaj czeka na nas fala prezentów. Nie dość, że będziesz mógł zostać postacią w jednym z moich rysunków, zostaniesz wspomniany w poście z rysunkiem jako autor to na dodatek będziesz mógł wybrać organizację charytatywną, na rzecz której przekażę produkt ze sklepu (do wykorzystania np. w licytacji).
200 zł miesięcznie
Czy są tu jacyś milionerzy, którzy nie szczędzą grosza rysowniczkom? Proszę, nie pchajcie się. Rysunków starczy dla wszystkich! Jeżeli wybierzesz ten co miesiąc wykonam dla Ciebie ilustrację na życzenie, portret, co tylko sobie życzysz! Oczywiście otrzymujesz też wszystkie nagrody z niższych progów. Będę też bardzo wzruszona oczywiście!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michalina Tańska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Też tak mam!" słyszę i czytam nieustannie. Oto historie, które są rel, walczą o zdrowie psychiczne i lepsze relacje. Bazgra psycholożka i rysowniczka Michalina Tańska

Cześć! "Kim jestem?" zapytasz. Jestem matką ptasznika Alberta, rysowniczką i miłośniczką śledzia z ziemniakami. Jestem też magistrą psychologii i studentką studiów podyplomowych z diagnozy psychologicznej. Zaczęłam oficjalnie, bo czemu nie? Jak widać nie mogę rozstać się z uczelnią. O czym świadczy też fakt, że przez kilka lat robiłam doktorat o! z psyhologii właśnie. Jak można łatwo sie domyślić, psychologia jest ważną częścią mojego życia, ale co z tymi rysunkami?

 

Otóż prawda jest taka, że bez pasji nie byłoby rysunków, a bez psychologii ich treści. 

 

Ludzie często pytają mnie "Dlaczego nie poszłaś na ASP?". Po pierwsze jeśli rodzinną tradycją jest bycie niespełnionym artystą to ciężko jest pójść w życiu inną drogą. Po drugie wolałam targać ze sobą podręcznik do psychologii społecznej niż farby. Wydawało mi się to wygodniejsze. Po trzecie... Na trzeci punkt nic nie wymysliłam, a szkoda, bo ładnie by to wyglądało. 

"Co robię?" zapytasz. Rysuję, Bazgram. Głównie o zdrowiu psychicznym. Ale też o relacjach, szczęściu, nieszczęściu i miłości. Miałam prawdziwą (nie taką na pokaz) przyjemność pracować z takimi markami jak Medicine czy Coca-cola. Napisałam też ksiązkę pod czujnym okiem Wydawnictwa Literackiego i była to super przygoda! Myślę, że wystarczy tego chwalenia się i gadania o sobie. Mam nadzieję, że dzięki Patronite to Ciebie uda mi się poznać lepiej.  

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michalina Tańska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysiek Ćwikła
Krzysiek Ćwikła
10 zł
Anastazja Korpak
Anastazja Korpak
20 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.