Michał Nowaczyk snowboarder

W Patronite od 20.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 874

Liczba Patronów: 1074

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
475 miesięcznie
7 680 łącznie

Przygotowania do sezonu 2022/23

1 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

525 zł

brakuje

Przed nami następny zimowy sezon, który jest częścią składową przygotowań do najbliższych Zimowych Igrzysk Olimpijskich we Włoszech - Milano/Cortina d`Ampezzo 2026.
Wsparcie mnie taką miesięczną kwotą pozwoli jeszcze lepiej przygotować się do najbliższych startów w Pucharze Świata.

Wkład w rozwój Polskiego Snowboardu Alpejskiego

2 000 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 525 zł

brakuje

Przy takim miesięcznym wsparciu zrealizuję moje zapotrzebowanie treningowe, przy okazji promując ten sport, który potrzebuje sukcesów, aby stał się ważny w polskim współzawodnictwie zimowym.

Zgromadzone środki są wydawane na realizację letnich i zimowych planów treningowych, gdzie poważnym wydatkiem są dojazdy na treningi, zakup sprzętu sportowego oraz odżywek, które w dzisiejszych czasach są nieodłącznym wsparciem każdego sportowca.

Moim głównym celem jest maksymalne przygotowanie się do startu w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Pekin 2022 już za nami. Slalom Gigant Równoległy (PGS), jedyna konkurencja olimpijska, odbył się 8 lutego 2022. Zająłem 9. miejsce. W tym miejscu chcę podziękować wszystkim Patronom. Jest mi niezmiernie miło, że każdy z Was dołożył swoją cegiełkę do tego projektu. Przed nami Milano/Cortina d`Ampezzo 2026...

Dla każdego, kto chciałby mnie wesprzeć, przewidziałem różne nagrody, np. zdjęcie z autografem, identyfikatory, akredytacje, pocztówki z ZIO (z Pekinu poszły do wszystkich Patronów), plastrony oraz spotkanie ze mną w uzgodnionym przez obie strony terminie.

Każdy Patron ma dostęp do postów na Patronite wraz z powiadomieniami mailowymi o nowych publikacjach.

Nagrodą dla nas wszystkich będzie MEDAL ZIO, o którym marzy każdy sportowiec. Walka zawsze jest zacięta, bo aż 32 zawodników z całego świata walczy o podium!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Bartłomiej Furman
Bartłomiej Furman
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Jolanta Jaworska
Jolanta Jaworska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł