Avatar użytkownika

Trening marketingu

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś !

✔ Za 5 zł możesz kupić kawę, ale też możesz pomóc w rozwoju kanały praktycznej wiedzy biznesowej dla mikroprzedsiębiorców, oraz edukacji finansowej dzieci....

✔ Tym prostym gestem, możesz powiedzieć mi, "dziękuję, że dostarczasz takie praktyczne treści, rób tak dalej ...". Dodasz mi tym "kopa" do codziennego działania....

Dzięki Tobie kolejne kroki w biznesie będą łatwiejsze #dziekuje
10 zł miesięcznie
Dzięki Tobie projekt biznesowego wsparcia mikroprzedsiębiorców będzie rozwijał się jeszcze szybciej ...

✔ Pewnie przyda Ci się dostęp do praktycznych artykułów i poradników z życia polskiego mikroprzedsiębiorcy (porad marketingowych i księgowych oraz aktualności biznesowych), do których otrzymasz dostęp zaraz po publikacji. Ponadto będziesz mieć dostęp do wywiadów z przedsiębiorcami i poznania ich drogi do sukcesu #dziekuje
20 zł miesięcznie
WOW jesteś w elitarnym Klubie Patronów wsparcia polskiego biznesu i przedsiębiorczości. W ramach rewanżu:

✔ oczywiście uzyskasz dostęp do praktycznych, biznesowych artykułów i nagrań z życia mikroprzedsiębiorcy,

✔ dodatkowo nagram dla Ciebie, dodatkowy materiał pytań i odpowiedzi na najczęstsze pytania, do danego artykułu biznesowe... #dziekuje że jesteś z Nami...

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Trening marketingu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Przedsiębiorca + blogger + samorządowiec + prezes organizacji pozarządowej + paralekkoatleta = Michał :)

Moja misja

Witaj, zanim kilka słów o mnie, pozwól, że przedstawię Ci moją życiową i biznesową misję. Oprócz wspierania idei przedsiębiorczości w Polkach i Polakach i wspierania ich w pierwszych i kolejnych krokach w biznesie, jedną z misji mojego projektu jest aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami. Mój zespół stale się poszerza o nowe osoby niepełnosprawne, które edukuje i przygotowuje do tak ważnej samodzielności zawodowej. Aby sami docenili wartość swojej pracy i wkładu w pracę, zanim docenię to ja.

Kolejną bardzo istotną kwestią jest edukacja finansowa dzieci i młodzieży, czy kreowanie w dzieciach umiejętności zarządzania swoim przysłowiowym kieszonkowym, tak aby w przyszłości mogli efektywnie mogli zarządzać swoim budżetem domowym, a może finansami swoje własnej przyszłej firmy.

Cieszę się, z każdej osoby, która podziela moje idee i misje i chce do mnie dołączyć, abym można pomóc jeszcze więcej ilości dzieci i młodzieży. Zapraszam również i Ciebie... Zostań Patronem mojego projektu społeczno-edukacyjnego.

Kilka słów o mnie, czyli poznajmy się ...

Mam na imię Michał. Prowadzę agencję interaktywną michalszafranski.pl, jestem bloggerem, samorządowcem (radnym, sołtysem), Prezesem Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl (aktywizującego osoby z niepełnosprawnościami). Jestem również społecznikiem i paralekkoatletą (multimedalistka zawodów krajowych i międzynarodowych w lekkiej atletyce osób niepełnosprawnych). Myślisz, że się chwalę ?!

Wcale nie ! Chciałbym udowodnić Ci swoją aktywnością, że mimo niepełnosprawności lub innych przeciwności, można skutecznie realizować wiele projektów.

michał szafrański

Uwielbiam pomagać osobom przedsiębiorczym. Tak powstał portal i blog www.michalszafranski.pl, na którym poprzez praktyczne poradniki dla mikroprzedsiębiorców pomagam w pierwszych i kolejnych krokach w biznesie.

Formalności, księgowość, fakturowanie, marketing, sprzedaż to może przerażać na początku biznesowej drogi. Pozwól, że poprowadzę Cię za rękę. Wszystko w wygodnej formie, materiałów wideo 🎥 (do oglądania i słuchania - w wolnym czasie).

Brakuje Ci motywacji w podejmowaniu decyzji ? Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w dążeniu i realizowaniu życiowych celów - mimo przeciwności 👍.

Jeżeli myślisz o zmianie etatu na własną działalność lub jesteś mikroprzedsiębiorcą i szukasz wsparcia w swoim małym biznesie. Dołącz do mojej społeczności i pomóż sobie i innym przedsiębiorcom rozwijać firmę ...

Aktualnie zaangażowałem się również w Edukację finansową dzieci. Łącze wsparcie młodych przedsiębiorców z edukacją biznesową dzieci. Jeśli masz dzieci to pewnie dostrzegasz braki w szkolnej edukacji finansowej i biznesowej. To przerażające, że dzieci i młodzież ma dziś problemy:

  • z założeniem firmy,
  • wyliczeniem marży i rentowności,
  • optymalizacji kosztów,
  • szacowaniu przychodów itp.

Pomóż mi wykreować te umiejętności w młodym pokoleniu...

Moją ambicje i marzeniem są codzienne nagrania, które pomogą Ci zwiększać sprzedaż w Internecie i wesprą edukację finansową dzieci i młodzieży ...

Pomożesz mi spełnić marzenia ?

Zostań patronem projektu Michał Szafrański pomaga mikroprzedsiębiorcom i korzystaj z mojego praktycznego doświadczenia na co dzień ...

Z góry dziękuję za zaufanie i wsparcie

Do zobaczenia na biznesowej drodze

Michał Szafrański

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Trening marketingu w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Niepełnosprawni w pracy
  • 3 600 zł miesięcznie
  • 3 600 zł brakuje
0%
Dzięki wsparciu tego celu dokładasz się do wynagrodzenia lub szkolenia kolejnego niepełnosprawnego pracownika, czym dajesz mu powody do samorealizacji zawodowej i mnóstwo, mnóstwo, tak potrzebnej pewności siebie. Bezcenna jest też wiary, że mimo barier można, pracować i stawać się coraz bardziej samodzielny... Pomożesz ?
Edukacja finansowa dzieci
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Wystartujemy z cyklem regularnych finansowych warsztatów edukacyjnych dla dzieci (online i stacjonarnych). Z Nami Twoje dziecko nauczy się m.in : podstaw przedsiębiorczości i zarządzania swoim "kieszonkowym" oraz jak spełniać marzenia, dzięki nawykowi oszczędzania. Dzięki interaktywnej grze i zabawie Twoja pociecha poprowadzi swoją pierwszą wirtualną firmę i od małego pozna wartość pieniądza.
Codzienny Trening Marketingu
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Marzenia się spełniają... Osiągniecie celu będzie dowodem, że warto regularnie (minimim 4 razy w tygodniu) dostarczać mikroprzedsiębiorcom nowych, praktycznych porad i wskazówek krok po kroku, w zakresie: aktualności księgowych, trendów sprzedażowych itp.

Wszystko po to, aby mogli sami realizować skuteczny marketing w firmach, oszczędzając na "marketingowcu"... Osiągnięcie celu do dwa w jednym: Pomagasz w rozwoju idei przedsiębiorczości, oraz możesz zwiększać swoją sprzedaż, przy użyciu praktycznych porad.

Już jestem ciekaw, jak praktyczne nagrania WIDEO od A do Z, pomogą rozwijać Twoją sprzedaż.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Trening marketingu już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.