Michał Topór

W Patronite od 26.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 239

Liczba Patronów: 245

Zostań Patronem
66 patronów
1 825 miesięcznie
19 605 łącznie

Minimalna krajowa

2 600 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

775 zł

brakuje

Niekiedy pytają się mnie, czy jestem zawodowym kolarzem. Odpowiadam, że jednocześnie TAK i NIE. Tak, ponieważ traktuję to co robię jako swoją pracę oraz nie, ponieważ nie utrzymuję się z niej, a to stanowi dla mnie definicję "zawodu". Moim największym marzeniem od lat jest życie z kolarstwa - marzenie bardzo mało prawdopodobne, ale mimo wszystko wierzę, że może się spełnić.
Tak kwota to mocny symbol - minimalna płaca w Polsce, w 2020 roku. Czy uda się ją osiągnąć? Nie wiem, ale podczas mojej sportowej przygody nauczyłem się, że trzeba próbować.

Te pieniądze nie pójdą na klocki LEGO. Pozwolą mi dalej rozwijać się zarówno jako sportowiec, jak i twórca treści. Być szybszym i tworzyć lepsze materiały, a także mam nadzieję być powodem do dumy na arenie międzynarodowych zmagań.

Więcej lepszych filmów!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czekasz na więcej moich filmów, kibicujesz mi na wyścigach i życzysz mi sukcesów? Wszystko jest w zasięgu... ale potrzebne mi Twoje wsparcie!
Koszty związane z trenowaniem oraz ściganiem na wysokim poziomie są wysokie - odżywki, opłacenie siłowni, okresowe badania, wyjazdy w celach treningowych... to tylko część z nich. Im wyższy poziom chcesz osiągnąć, tym większe koszty z tym związane.

Twoje wsparcie pozwoli mi jeszcze mocniej zaangażować się w to co robię. Więcej wyjazdów w ciekawe miejsca, wyższy poziom sportowy i więcej rowerowych wyzwań oraz lepsze jakościowo filmy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Waldemar Sadowski
Waldemar Sadowski
Próg: 20 zł
Sebastian Torebko
Sebastian Torebko
Próg: 20 zł
Maciej Stopinski
Maciej Stopinski
Próg: 50 zł
Piotr Subocz
Piotr Subocz
Próg: 20 zł
Kuba Piszak
Kuba Piszak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł