Michał Topór

W Patronite od 26.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 298

Liczba Patronów: 305

Zostań Patronem
Kup na prezent
69 patronów
2 030 miesięcznie
54 730 łącznie

Minimalna krajowa

3 010 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

980 zł

brakuje

Niekiedy pytają się mnie, czy jestem zawodowym kolarzem. Przez długi czas odpowiadałem: "To zależy jak na to patrzeć..."
Dzięki Waszem wsparciu, po ukończeniu studiów inżynierskich rower został moją pełnoetatową pracą. Poświęcam mu obecnie wszystko, a on stopniowo coraz lepiej pozwala mi się utrzymać. Powyższa liczba jest mocnym symbolem, płacą minimalną w Polsce w 2022 roku. Osiągnęliśmy już jednak razem tyle, że wierzę, iż ona także jest w zasięgu.

Te pieniądze nie pójdą na klocki LEGO. Pozwolą mi dalej rozwijać się zarówno jako sportowiec, jak i twórca treści. Być szybszym i tworzyć lepsze materiały, a także mam nadzieję być powodem do dumy na arenie międzynarodowych zmagań.

Więcej lepszych filmów!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czekasz na więcej moich filmów, kibicujesz mi na wyścigach i życzysz mi sukcesów? Wszystko jest w zasięgu... ale potrzebne mi Twoje wsparcie!
Koszty związane z trenowaniem oraz ściganiem na wysokim poziomie są wysokie - odżywki, opłacenie siłowni, okresowe badania, wyjazdy w celach treningowych... to tylko część z nich. Im wyższy poziom chcesz osiągnąć, tym większe koszty z tym związane.

Twoje wsparcie pozwoli mi jeszcze mocniej zaangażować się w to co robię. Więcej wyjazdów w ciekawe miejsca, wyższy poziom sportowy i więcej rowerowych wyzwań oraz lepsze jakościowo filmy!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Reinholz
Tomasz Reinholz
Próg: 10 zł
Arek Topór
Arek Topór
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Tomasz Pajak
Tomasz Pajak
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Maciej Borkowski
Maciej Borkowski
Próg: 10 zł