Michał Topór

W Patronite od 26.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 291

Liczba Patronów: 303

Zostań Patronem
56 patronów
1 580 miesięcznie
23 680 łącznie

Minimalna krajowa

2 600 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

1 020 zł

brakuje

Niekiedy pytają się mnie, czy jestem zawodowym kolarzem. Odpowiadam, że jednocześnie TAK i NIE. Tak, ponieważ traktuję to co robię jako swoją pracę oraz nie, ponieważ nie utrzymuję się z niej, a to stanowi dla mnie definicję "zawodu". Moim największym marzeniem od lat jest życie z kolarstwa - marzenie bardzo mało prawdopodobne, ale mimo wszystko wierzę, że może się spełnić.
Tak kwota to mocny symbol - minimalna płaca w Polsce, w 2020 roku. Czy uda się ją osiągnąć? Nie wiem, ale podczas mojej sportowej przygody nauczyłem się, że trzeba próbować.

Te pieniądze nie pójdą na klocki LEGO. Pozwolą mi dalej rozwijać się zarówno jako sportowiec, jak i twórca treści. Być szybszym i tworzyć lepsze materiały, a także mam nadzieję być powodem do dumy na arenie międzynarodowych zmagań.

Więcej lepszych filmów!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czekasz na więcej moich filmów, kibicujesz mi na wyścigach i życzysz mi sukcesów? Wszystko jest w zasięgu... ale potrzebne mi Twoje wsparcie!
Koszty związane z trenowaniem oraz ściganiem na wysokim poziomie są wysokie - odżywki, opłacenie siłowni, okresowe badania, wyjazdy w celach treningowych... to tylko część z nich. Im wyższy poziom chcesz osiągnąć, tym większe koszty z tym związane.

Twoje wsparcie pozwoli mi jeszcze mocniej zaangażować się w to co robię. Więcej wyjazdów w ciekawe miejsca, wyższy poziom sportowy i więcej rowerowych wyzwań oraz lepsze jakościowo filmy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ireneusz Wrzołek
Ireneusz Wrzołek
Próg: 100 zł
Grzegorz Marciniak
Grzegorz Marciniak
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Łukasz Hernik
Łukasz Hernik
Próg: 100 zł
MTB North Side
MTB North Side
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł