Michał Topór

W Patronite od 26.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 269

Liczba Patronów: 295

Zostań Patronem
Kup na prezent
60 patronów
1 840 miesięcznie
33 730 łącznie

Minimalna krajowa

2 600 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

760 zł

brakuje

Niekiedy pytają się mnie, czy jestem zawodowym kolarzem. Odpowiadam, że jednocześnie TAK i NIE. Tak, ponieważ traktuję to co robię jako swoją pracę oraz nie, ponieważ nie utrzymuję się z niej, a to stanowi dla mnie definicję "zawodu". Moim największym marzeniem od lat jest życie z kolarstwa - marzenie bardzo mało prawdopodobne, ale mimo wszystko wierzę, że może się spełnić.
Tak kwota to mocny symbol - minimalna płaca w Polsce, w 2020 roku. Czy uda się ją osiągnąć? Nie wiem, ale podczas mojej sportowej przygody nauczyłem się, że trzeba próbować.

Te pieniądze nie pójdą na klocki LEGO. Pozwolą mi dalej rozwijać się zarówno jako sportowiec, jak i twórca treści. Być szybszym i tworzyć lepsze materiały, a także mam nadzieję być powodem do dumy na arenie międzynarodowych zmagań.

Więcej lepszych filmów!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czekasz na więcej moich filmów, kibicujesz mi na wyścigach i życzysz mi sukcesów? Wszystko jest w zasięgu... ale potrzebne mi Twoje wsparcie!
Koszty związane z trenowaniem oraz ściganiem na wysokim poziomie są wysokie - odżywki, opłacenie siłowni, okresowe badania, wyjazdy w celach treningowych... to tylko część z nich. Im wyższy poziom chcesz osiągnąć, tym większe koszty z tym związane.

Twoje wsparcie pozwoli mi jeszcze mocniej zaangażować się w to co robię. Więcej wyjazdów w ciekawe miejsca, wyższy poziom sportowy i więcej rowerowych wyzwań oraz lepsze jakościowo filmy!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Andrzej Jędrzejczyk
Andrzej Jędrzejczyk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Mikołaj Buczek
Mikołaj Buczek
Próg: 5 zł
Maciej Stopinski
Maciej Stopinski
Próg: 50 zł
Piotr Subocz
Piotr Subocz
Próg: 20 zł