Michał Topór

W Patronite od 26.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 231

Liczba Patronów: 231

Zostań Patronem
70 patronów
1 875 miesięcznie
14 070 łącznie

Minimalna krajowa

2 600 zł

miesięcznie

72%

osiągnięto

725 zł

brakuje

Niekiedy pytają się mnie, czy jestem zawodowym kolarzem. Odpowiadam, że jednocześnie TAK i NIE. Tak, ponieważ traktuję to co robię jako swoją pracę oraz nie, ponieważ nie utrzymuję się z niej, a to stanowi dla mnie definicję "zawodu". Moim największym marzeniem od lat jest życie z kolarstwa - marzenie bardzo mało prawdopodobne, ale mimo wszystko wierzę, że może się spełnić.
Tak kwota to mocny symbol - minimalna płaca w Polsce, w 2020 roku. Czy uda się ją osiągnąć? Nie wiem, ale podczas mojej sportowej przygody nauczyłem się, że trzeba próbować.

Te pieniądze nie pójdą na klocki LEGO. Pozwolą mi dalej rozwijać się zarówno jako sportowiec, jak i twórca treści. Być szybszym i tworzyć lepsze materiały, a także mam nadzieję być powodem do dumy na arenie międzynarodowych zmagań.

Więcej lepszych filmów!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Czekasz na więcej moich filmów, kibicujesz mi na wyścigach i życzysz mi sukcesów? Wszystko jest w zasięgu... ale potrzebne mi Twoje wsparcie!
Koszty związane z trenowaniem oraz ściganiem na wysokim poziomie są wysokie - odżywki, opłacenie siłowni, okresowe badania, wyjazdy w celach treningowych... to tylko część z nich. Im wyższy poziom chcesz osiągnąć, tym większe koszty z tym związane.

Twoje wsparcie pozwoli mi jeszcze mocniej zaangażować się w to co robię. Więcej wyjazdów w ciekawe miejsca, wyższy poziom sportowy i więcej rowerowych wyzwań oraz lepsze jakościowo filmy!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maciej Stopinski
Maciej Stopinski
Próg: 50 zł
Marcin Maceluch
Marcin Maceluch
Próg: 50 zł
Sebastian Torebko
Sebastian Torebko
Próg: 20 zł
Grzesiek  Górski
Grzesiek Górski
Próg: 10 zł
Piotr Subocz
Piotr Subocz
Próg: 20 zł
Tomasz Londwig
Tomasz Londwig
Próg: 5 zł